0

prawda jest taka, ze przy dzisiejszym rynku 10-12mln za młodego obrońce warto zaryzykować, bo w razie niepowodzenia za duzo nie stracimy.

0

moze taka wymiana: Vidal do rezerw, a Arnaiz do pierwszej druzyny?

8

ale nareszcie nasza ławka wygląda bardzo solidnie, może to jeszcze nie poziom Realu z zeszłego sezonu, ale: Paco, Arnaiz, Iniesta( raczej teraz będzie czesciej grywał COutinho), Paulinho, Denis, Semedo, Digne, Vermaelen

3

Z taki skladem to nawet mur chinski Malagi z Kamenim by nam nie przeszkadzał, a co dopiero bez niego. To bedzie kosmos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kubacki......... wszyscy po 140 to on 127...

1

samica zubra oraz stock

3

Stones to jest ta perełka obrony angielskiej?

0

juz pierwsza zolta powinna się skonczyc czerwona, zrobił cos na wzor Ramosa w ostatnim Gran Derbi

0

Hahahahah Costa

1

Diego Costa pierwszy mecz w La Liga po powrocie i juz powinno byc czerwo

0

No Pique, a kto inny

0

Jak myslicie ile pojawilo sie tu plotek przez te 2 okienka transferowe na temat Coutinho? Licząc ze kazdy tweet byl tu wklejany 4-5x to mysle ze z 800 by sie na spokojnie uzbieralo

1

no to.... xD czegos takiego sie nie spodziewalem :D

13

Starsze kobiety to jednak są męczące i denerwujące( oczywiscie nie wszystkie). Na przystanku wsiada pani( stwierdzilem ze ma ok 55 lat) to jej chciałem ustąpić miejsca, a za przeproszeniem to cos na mnie z ryjem ze jestem bezczelny i arogancki, jak cała mlodziez bo przeciez ona jest jeszcze taka mloda. No i jak tu sie zachowac na przyszlosc....

0

okkkk

1

1. Ogladnij mecze na początku sezonu
2. Pomysl
3. Napisz komentarz

4

Jeden mecz i jak ludzie zmienili o zdanie o Denisie i Gomesie. Ja nadal uwazam ze Gomesa to powinnismy oddac, bo jeden mecz nie przebije 70 nie udanych. A Denis w samym sierpniu i wrzesniu zagral same dobre mecze, bo gral regularnie

0

wyśle na priv

0

studiował ktos tutaj zarządzanie jakością, lub ogarnia zadania w tej dziedzinie?

1

no gorzej zagral Vidal i Paulinho

18

Kazdy ma prawo do wlasnej decyzji, ale w wieku 11 lat jeszcze moze zmienic decyzje 10x na miesiac, jutro moze byc buddysta, a w poniedzialek islamista.

0

Fatal 4way i Omega vs Jericho zdecydowanie najlepsze. A mnje osoboscie Okada cs Naito mocno zawiedli, tak samo walka o IC. Na plus junior tag team match

3

juz takim jest

1

Jakby ktos chciał kupoc Turana lub Deulofeu, to Vidala nalezy dorzucić za darmo. Walcza z Semedo vs Sisto, i nagle biegnie do przodu

1

Co do Pique sie zgodze, Denis szalu nie robi, ale i tak najgorszy jest duch Vidal

3

Vidal to wgl gra? Nie obwiniam.go za gola, ale kontaktów z pilka to mial z 3

0

Narazie zaden nie powienien byc hejtowany

4

Vermaelen to jest prze gość. Co teraz wyczyscil

20

No Gomes przez 15min tego meczu zrobil wiecej dobryxh rzeczy niz przez caly poprzedni sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?