18

Kazdy ma prawo do wlasnej decyzji, ale w wieku 11 lat jeszcze moze zmienic decyzje 10x na miesiac, jutro moze byc buddysta, a w poniedzialek islamista.

0

Fatal 4way i Omega vs Jericho zdecydowanie najlepsze. A mnje osoboscie Okada cs Naito mocno zawiedli, tak samo walka o IC. Na plus junior tag team match

3

juz takim jest

1

Jakby ktos chciał kupoc Turana lub Deulofeu, to Vidala nalezy dorzucić za darmo. Walcza z Semedo vs Sisto, i nagle biegnie do przodu

1

Co do Pique sie zgodze, Denis szalu nie robi, ale i tak najgorszy jest duch Vidal

3

Vidal to wgl gra? Nie obwiniam.go za gola, ale kontaktów z pilka to mial z 3

0

Narazie zaden nie powienien byc hejtowany

4

Vermaelen to jest prze gość. Co teraz wyczyscil

20

No Gomes przez 15min tego meczu zrobil wiecej dobryxh rzeczy niz przez caly poprzedni sezon

0

Jaka była największą przewaga zwycięzcy w turnieju 4skoczni?

6

Prawda jest taka, ze to wina Freitaga a nie źle przygotowanego stoku

2

Genialne noty dla Kasai :D az dziwne ze im po 19,5 nie dali

0

Hierarchia? czyli mamy czekać azwszyscy dostana swoje szanse z 1druzyny, a potem wprowadzac wtedy juz 25letnich zawodników?? czym taki Gomes sobie zasłuzyl??

1

chyba mi nie wcisniesz, ze podoba Ci sie jego podejscie do La Masii

1

no jedziemy na ciezki wyjazd bez zadnego srodkowego napastnika, Tak- chce by był powoływany do 1 druzyny chociaz co kilka spotkan

0

a to Ci współczuje, kawka i zimny prosznic pomogą Ci na kaca

0

Szkoda, że pomimo braku Paco i Suareza znowu nie został powołany Abel Ruiz, no ale czego się spodzeiwać po Valverde

0

za taką postawę to pewnie jeszcze podwyzke dostanie, przeciez ledwo co na chleb starczy

1

powiedz, ze lepiej pierwszy raz wypic konkretną ilosc na imprezie, gdzie beda sami znajomi, ze jak bedzei Ci cos było to oni o Cb zadbaja; ze jestes juz dorosły; ze do tej pory nie robiles problemu z alko jak wiekszosc mlodziezy w tym wieku

1

Ty sie mylisz kolego. To jest 100%, zresztą juz chyba 3 dzisiaj

1

Morata to marnuje te 100% bardziej niz Brożek

1

obecnie nie wyobrazam sobie dobrego melo bez chociaz jedengo wysłuchania Miłosci w Zakopane

0

A Ty na jakiejś inne walki czekasz? Jakis link sprawdzony posiadasz?

0

No to wiadomo :D ja jeszcze czekam na Young Bucks i IWGP IC, masz moze jakis sprawdzony link online?

0

na jakiejs konkretne walki ze szczególnoscia?

0

tak z ciekawości: są tutaj fani njpw i czekają na jutrzejsze WK12?

0

oni juz sie zegnali z nim w sierpniu

0

Lepszym pomocnikiem jest de Bruyne, ale bardziej potrzebny jest Coutinho, oczywiscie moja ocena

5

Komentarz usunięty

0

Ja i tak jako jeden z nielicznych nie jestem zachwyconym Valverde, bo zarowno styl, jak i podejscie do młodych jest bardzoe negatywny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?