FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Kazdy ma prawo do wlasnej decyzji, ale w wieku 11 lat jeszcze moze zmienic decyzje 10x na miesiac, jutro moze byc buddysta, a w poniedzialek islamista.
0
Fatal 4way i Omega vs Jericho zdecydowanie najlepsze. A mnje osoboscie Okada cs Naito mocno zawiedli, tak samo walka o IC. Na plus junior tag team match
3
juz takim jest
1
Jakby ktos chciał kupoc Turana lub Deulofeu, to Vidala nalezy dorzucić za darmo. Walcza z Semedo vs Sisto, i nagle biegnie do przodu
1
Co do Pique sie zgodze, Denis szalu nie robi, ale i tak najgorszy jest duch Vidal
3
Vidal to wgl gra? Nie obwiniam.go za gola, ale kontaktów z pilka to mial z 3
0
Narazie zaden nie powienien byc hejtowany
4
Vermaelen to jest prze gość. Co teraz wyczyscil
20
No Gomes przez 15min tego meczu zrobil wiecej dobryxh rzeczy niz przez caly poprzedni sezon
0
Jaka była największą przewaga zwycięzcy w turnieju 4skoczni?
6
Prawda jest taka, ze to wina Freitaga a nie źle przygotowanego stoku
2
Genialne noty dla Kasai :D az dziwne ze im po 19,5 nie dali
0
Hierarchia? czyli mamy czekać azwszyscy dostana swoje szanse z 1druzyny, a potem wprowadzac wtedy juz 25letnich zawodników?? czym taki Gomes sobie zasłuzyl??
1
chyba mi nie wcisniesz, ze podoba Ci sie jego podejscie do La Masii
1
no jedziemy na ciezki wyjazd bez zadnego srodkowego napastnika, Tak- chce by był powoływany do 1 druzyny chociaz co kilka spotkan
0
a to Ci współczuje, kawka i zimny prosznic pomogą Ci na kaca
0
Szkoda, że pomimo braku Paco i Suareza znowu nie został powołany Abel Ruiz, no ale czego się spodzeiwać po Valverde
0
za taką postawę to pewnie jeszcze podwyzke dostanie, przeciez ledwo co na chleb starczy
1
powiedz, ze lepiej pierwszy raz wypic konkretną ilosc na imprezie, gdzie beda sami znajomi, ze jak bedzei Ci cos było to oni o Cb zadbaja; ze jestes juz dorosły; ze do tej pory nie robiles problemu z alko jak wiekszosc mlodziezy w tym wieku
1
Ty sie mylisz kolego. To jest 100%, zresztą juz chyba 3 dzisiaj
1
Morata to marnuje te 100% bardziej niz Brożek
1
obecnie nie wyobrazam sobie dobrego melo bez chociaz jedengo wysłuchania Miłosci w Zakopane
0
A Ty na jakiejś inne walki czekasz? Jakis link sprawdzony posiadasz?
0
No to wiadomo :D ja jeszcze czekam na Young Bucks i IWGP IC, masz moze jakis sprawdzony link online?
0
na jakiejs konkretne walki ze szczególnoscia?
0
tak z ciekawości: są tutaj fani njpw i czekają na jutrzejsze WK12?
0
oni juz sie zegnali z nim w sierpniu
0
Lepszym pomocnikiem jest de Bruyne, ale bardziej potrzebny jest Coutinho, oczywiscie moja ocena
5
Komentarz usunięty
0
Ja i tak jako jeden z nielicznych nie jestem zachwyconym Valverde, bo zarowno styl, jak i podejscie do młodych jest bardzoe negatywny