FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego?
1
Pisałem to wczoraj i zostalem atakowany przez wszystkich, ale powtórze: jezeli mialbym sie pozbyc Roberto to tylko e sytuacji, gdyby pomogło to w ściągnięciu Coutinho. To jest taki fenomen, ze musi u nas grac
0
jaką znacie piosenkę z najbardziej dziwnym/smiesznym teledyskiem?
0
Takie ze z calej 3 to Roberto wrozyl najgorzej. Skoro i tak od czasow Guardioli, trenerzy maja gfzies La Masie( Alena, Oriol, Ruiz juz dawno powinni byc powolywani na mecze ze slabszymi druzynami) to ja wolę transfer Coutinho, czy innej gwiazdy, niz kolejnych Gomesow. Tak, wymienilbym go
0
Tylko nam potrzebny jest Coutinho jak woda rybie. Roberto jest dobrym pilkarzem, ale Coutinho jest o kilka klas lepszy i Sergi nigdy tego poziomu nie osiągnie. Montoya i Bartra tez mieli ogromny potencjał i co z nimi, wiec zdecydowane TAK dla tej wymiany
1
Jezeli Roberto mialby zostac poświęcony na jakis transfer, to tylko na ten. Ja bym na to poszedł
0
szkoda ze ma podatnosc na kontuzje po bracie, a nie jego umiejtnosci
3
to juz wgl dla mnie paranoja. Nigdy nie grałem w fife online, ale ta gra polega by ułożyc skład jakim Tobie sie gra najlepiej, i poczuc się choc troche jak prawidziwy trener, i pytasz sie kogo najlepiej kupic?? Bezsensu
1
no ja tez mam czasem jakies problemy, ale czasami tutaj jest taki wysyp komentarzy o transmisje ze nie da się przewinąc, by na to nie trafic. Rozumiem pytania o serial, film, o jakas pomoc, ale strona o klubie piłkarskim i nie wiedziec kiedy jest okienko transferowe??? Internet to nie jest skomplikowane urzadzenie by takich rzeczy nie znaleźć
5
a nie denerwują Cie pytania typu: od kiedy jest okienko transferowe, gdzie jest transmisja, o ktorej jest trasmisja, 174 komentarzy, ze Liverpool kupuje za hajs z Coutinho i tego typu komentarze? bo jezeli nie umiesz sprawdzic kiedy jest okienko, to az trudno kogos za to nie zje.....,
0
podobało mi sie zdanie Grahama Hunter'a w książce: "Barca, za kulisami najlepszej druzyny swiata" o Inieście, mianowicie: " Iniesta, czyli Leo Messi pomocy
0
Wielkim fanem Milanu nie jestem, ale killa meczu ich widzialem i wczorajszy rowniez. Co myslicie o Bonuccim? W Juve byl jednym z 3 najlepszych na swiecie, a w Milanie gra slaboooo. Czy to Juve go "ciągnęło", czy tylko chwilowy spadek formy?
0
Przed 1.kolejka w skladzie w FPL wystawilem Kane, Salaha i de Bruyne, do tej pory nawet tam nie wchodzilem, ale chyba mi tam tych pkt sie uzbierało
1
Od konca wrzesnie ciezko tutaj bylo znaleźć pochwaly dla Deulofeu, takze to nie jest takie nagle
1
Zgaduje zw jeszcze James, Lukaku, nie wiem po ile de Bruyne
12
to jest 11 całej rundy
2
sytuacja podobno co z ter Stegenem, powinien byc nr 1 w bramce Niemiec, a jak wyzdrowieje to bedzei grał Neuer, tak w Hiszpani bedzei grał Carvalaj
5
spedzam na La Rambli ok 30min dziennie i widzialem tyle komentarzy o tym, ze czesciej widzialem tylko o Coutinho.
23
ile razy bedą jeszcze posty o tych 91golach??? codziennie po 15-20. Wyczyn niemozliwy, ale to bylo 5lat temu i naprawde, jak ktos miała zapamietac to zapamietal
0
jakby Kane poszedł do Realu to bedzięmy mieli przerąbane, znając jego umiejętnosci gry głową i ilosc wrzutek w meczu Realu
0
jakie polacacie komedie ze studentami i imprezami? Zeby sie odstresowac
65
Coutinho bez zadnej wątpliwości
0
Takich głupot dawno nie czytalem. Pracus to nie tylko odbioru, ale i pressing, wybieganie, agresja i ciagly atak na rywala. Wybrales druzyny, ktore dominują w srodku pola, a Barca Valverde napewno do takich nie nalezy
0
Mamy obecnie 2 suoer stoperow, bo jednak Vermaelena nadal jest troche nie pewny( chodzi o kontuzje, nie o forme) i jednak oprócz de Ligta potrzeba solidnego doświadczonego
0
XDD tez tak potrafię. Ile trzeba tlumaczyx, ze Rakitic ma zupelnie inne zadania niz wczesniej Xavi i ze swoich zadan wywiązuje sie kapitalnie. W kazdej druzynie musi byc pracus w pomocy i u nas to jest Rakitic.
1
Ale zarówno Seri jak i de Ligt nie zapewnia druzynie odpowiedniwgo poziomi by wygrac Lige Mistrzow
1
Pique to powinien byc 1 kapitanem
0
Dokladnie, tam gra polega na akcji, ktora trwa 10sekund i reszta przerwy, kiedy i tak czas jest odliczany.
0
Popek to się wczoraj zesrał ze Strachu :D
0
Takie pytanko: czy w La Loga jest jakis przepis, ze w jednej kolejce gra jednocześnie: Real vs Barcelona oraz Espanyol vs Atletico? Bo mam wrazenie ze tak jest bardzo czesto