FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święcicki to jest dla mnie dramat i poziom Iwańskiego. Przez te 40min chwalil wiecej Mbappe niz Messiego przez caly sezon, czy Lewandowskiego na TVP. Ile bylo pilkarzy ktorzy po jednym sezonie znikali?
0
W ćwierćfinale to Barcelona sama siebie skopala, miec tyle sytuacji przeciwko Juve i nie strzelić zadnej...
0
Ile sie placi za netflix?
0
Maja bardzo silny sklad, i obecnie najlpeszego trenera na swiecie( wg mnie). Wroca Rose i Lamela, na których nie mozna bylo liczyc w rundzie wiosennej i juz bedzie dobrze. Ewentualnie PO i jakiegos kreatywnego pomocnika( mowi sie o Barkleyu)
0
Wszyscy się tak rozpisuja ze za te 222mln mozna kupic Coutinho i Dembele albo innych pilkarzy klasy swiatowej. Z normalnym zarządem taki klub jak Barcelona moglaby sobie na to pozwolić, ale u nas? Nie zdziwilbym die gdyby za te 222mln kupili Hulka i Cazorle
1
To juz bardziej do Wisły Kraków przyjedzie :D
1
Rafinha+ 70mln= Eriksen. Szkoda ze nasz zarząd sie nim wgl nie interesuje
5
w Dinamo Bukareszt gra piłkarz o nazwisku: Rivaldinho, ależ on musi mieć umiejętności.... Moze jego w przypadku odejscia Neymara?
2
Tak z ciekawosci: na jakiej podstawie twierdzisz ze Denis jest mierny? Na podstawie tamtego sezonu gdzie gral co 5 spotkanie?
1
3
Ludzie ktorzy ze Asensio bedzie w Top3 tez sa nie spelna rozumu. Ile bylo takich talentów?? Denis gral w Villareal lepiej niz Asensio w Realu, i jak ktos mysli ze nie ma talentu to radze to przemyśleć
35
Bardzo malo wpisow o jednym zawodniku, ktory wczoraj zagrał bardzo dobrze: Vermaelen. Bardzo mi go szkoda, bo gdyby nie kontuzje to moglby byc w czołówce SO na świecie. W naszych barwach zagral nie wiele meczy, ale w kazdym zagral minimu dobrze
0
Przy Busim w formie tak, ale tamten sezon mial najslabszy w karierze, a wczoraj Rasford i inni jezdzili z nim jak chcieli
4
Widze ze panuje tu niezła Alenomania, talent ma ale nie przesadzajmy z tymi pochwalami, wczoraj jakos kapitalnie nie gral, przy Rakiticiu i Busquetsie to i Paulinho wyglądałby super. Pierwszym w kolejce do dostania prawdziwej szansy nadal powinien byc Denis
0
Az tak??? Ja bym powiedzial ze jedynie poprawnie, malo aktywny, oczywiście tylko moje zdanie
0
Ivanowi trzeba podziękować za sezon z trypletem, byl wtedy kluczowym zawodnikiem, malo spektakularnym, ale niezbędnym. Ale teraz??? Nie ma szans na kontrę z nim na boisku, zero zaskoczenia
0
Borczuch & Zewlakow.... Bedzie ciężko
2
Kolejny raz na TVP1 powiedzieli ze Barcelona ma kryzys.... Do czego to doszlo ze jedwn sezon z jednym trofeum to juz kryzys
2
ktos wie kto będzie komentował nasz mecz na TVP1?? bo jak znowu legendarny duet Iwanski&Ulatowski to bedzie słabo
0
nie przepadam to w moim przypadku mało powiedziane. Nie cierpie go, moze dlatego jak w Polsce jest wychwalany, gdzie się nie właczy Internetu, telewizora, gazety wszedzie Lewandowski
0
dzisiajeszego meczu nie licze, ale jak sobie przypomne Piast, Ruch, Jagielonia, czy Wisła z kim odpadały to smiac mi sie chce.
0
Sam życzę Legii spadku do najnizszej mozliwej ligi, no ale jest to jedyna druzna na przestrzeni ostatnich 7-8lat ktora nie osmieszala naszej pilki klubowej. Jak mozna jej nie kibicować gdy gra w Europie?
7
w naszej kadrze jest duzo zawodnikow, którzy potrafia uderzyc z dystansu, ale ja mam wrazenie, ze jak oddadza strzał zza pola karnego to czeka na nich jakas kara, bo tak rzadko próbują
0
wg mnie Montella buduje bardzo dobrze ten zespol. Najpierw wzmocnil obronę, Conti-Musacchio-Bonucci_Rodriguez wygląda bardzo dobrze. Teraz pomoc wzmacnia. Najpierw zadbał o zmniejszenie straconych goli, teraz zajmuje sie kontrolą nad srodkiem boiska, a w ataku zawsze cos im wpadnie
0
długo juz ma problem z tym lokciem??? bo ostatnie turnieje w jego wykonaniu nie były za dobre
2
dac mu szanse do gry regularnie i takie asysty bedzie posyłał czesto
20
Uwielbiam tą La ramble. Jeszcze 2-3tyg temu gdy transfer Verrattiego wydawal sie możliwy, większość użytkowników byla w 7 niebie, bo przeviez to idealny następca, po co nam kolejni skrzydłowi jak Coutinho i Eriksen. Teraz to Coutinho juz nie jest skrzydlowym tylko idealny transfer
0
Szkoda ze nie w presezonie nie ma meczu: Barcelons vs Barcelona B
0
kazdy ma swoich faworytow, a przyznam szczerze, ze walk Juniora za duzo nie widziałem(2, moze 3)
0
zeby Ci wszyscy ludzie, ktorzy skreslaja Conora po 10 sekundach walki, jeszcze tego nie cofali. Conor to najlepszy zawodnik MMA w stojce, jakiego ogladalem, a ogladam dosc czesto.