0

Święcicki to jest dla mnie dramat i poziom Iwańskiego. Przez te 40min chwalil wiecej Mbappe niz Messiego przez caly sezon, czy Lewandowskiego na TVP. Ile bylo pilkarzy ktorzy po jednym sezonie znikali?

0

W ćwierćfinale to Barcelona sama siebie skopala, miec tyle sytuacji przeciwko Juve i nie strzelić zadnej...

0

Ile sie placi za netflix?

0

Maja bardzo silny sklad, i obecnie najlpeszego trenera na swiecie( wg mnie). Wroca Rose i Lamela, na których nie mozna bylo liczyc w rundzie wiosennej i juz bedzie dobrze. Ewentualnie PO i jakiegos kreatywnego pomocnika( mowi sie o Barkleyu)

0

Wszyscy się tak rozpisuja ze za te 222mln mozna kupic Coutinho i Dembele albo innych pilkarzy klasy swiatowej. Z normalnym zarządem taki klub jak Barcelona moglaby sobie na to pozwolić, ale u nas? Nie zdziwilbym die gdyby za te 222mln kupili Hulka i Cazorle

1

To juz bardziej do Wisły Kraków przyjedzie :D

1

Rafinha+ 70mln= Eriksen. Szkoda ze nasz zarząd sie nim wgl nie interesuje

5

w Dinamo Bukareszt gra piłkarz o nazwisku: Rivaldinho, ależ on musi mieć umiejętności.... Moze jego w przypadku odejscia Neymara?

2

Tak z ciekawosci: na jakiej podstawie twierdzisz ze Denis jest mierny? Na podstawie tamtego sezonu gdzie gral co 5 spotkanie?

1

nawet siadło :D

3

Ludzie ktorzy ze Asensio bedzie w Top3 tez sa nie spelna rozumu. Ile bylo takich talentów?? Denis gral w Villareal lepiej niz Asensio w Realu, i jak ktos mysli ze nie ma talentu to radze to przemyśleć

35

Bardzo malo wpisow o jednym zawodniku, ktory wczoraj zagrał bardzo dobrze: Vermaelen. Bardzo mi go szkoda, bo gdyby nie kontuzje to moglby byc w czołówce SO na świecie. W naszych barwach zagral nie wiele meczy, ale w kazdym zagral minimu dobrze

0

Przy Busim w formie tak, ale tamten sezon mial najslabszy w karierze, a wczoraj Rasford i inni jezdzili z nim jak chcieli

4

Widze ze panuje tu niezła Alenomania, talent ma ale nie przesadzajmy z tymi pochwalami, wczoraj jakos kapitalnie nie gral, przy Rakiticiu i Busquetsie to i Paulinho wyglądałby super. Pierwszym w kolejce do dostania prawdziwej szansy nadal powinien byc Denis

0

Az tak??? Ja bym powiedzial ze jedynie poprawnie, malo aktywny, oczywiście tylko moje zdanie

0

Ivanowi trzeba podziękować za sezon z trypletem, byl wtedy kluczowym zawodnikiem, malo spektakularnym, ale niezbędnym. Ale teraz??? Nie ma szans na kontrę z nim na boisku, zero zaskoczenia

0

Borczuch & Zewlakow.... Bedzie ciężko

2

Kolejny raz na TVP1 powiedzieli ze Barcelona ma kryzys.... Do czego to doszlo ze jedwn sezon z jednym trofeum to juz kryzys

2

ktos wie kto będzie komentował nasz mecz na TVP1?? bo jak znowu legendarny duet Iwanski&Ulatowski to bedzie słabo

0

nie przepadam to w moim przypadku mało powiedziane. Nie cierpie go, moze dlatego jak w Polsce jest wychwalany, gdzie się nie właczy Internetu, telewizora, gazety wszedzie Lewandowski

0

dzisiajeszego meczu nie licze, ale jak sobie przypomne Piast, Ruch, Jagielonia, czy Wisła z kim odpadały to smiac mi sie chce.

0

Sam życzę Legii spadku do najnizszej mozliwej ligi, no ale jest to jedyna druzna na przestrzeni ostatnich 7-8lat ktora nie osmieszala naszej pilki klubowej. Jak mozna jej nie kibicować gdy gra w Europie?

7

w naszej kadrze jest duzo zawodnikow, którzy potrafia uderzyc z dystansu, ale ja mam wrazenie, ze jak oddadza strzał zza pola karnego to czeka na nich jakas kara, bo tak rzadko próbują

0

wg mnie Montella buduje bardzo dobrze ten zespol. Najpierw wzmocnil obronę, Conti-Musacchio-Bonucci_Rodriguez wygląda bardzo dobrze. Teraz pomoc wzmacnia. Najpierw zadbał o zmniejszenie straconych goli, teraz zajmuje sie kontrolą nad srodkiem boiska, a w ataku zawsze cos im wpadnie

0

długo juz ma problem z tym lokciem??? bo ostatnie turnieje w jego wykonaniu nie były za dobre

2

dac mu szanse do gry regularnie i takie asysty bedzie posyłał czesto

20

Uwielbiam tą La ramble. Jeszcze 2-3tyg temu gdy transfer Verrattiego wydawal sie możliwy, większość użytkowników byla w 7 niebie, bo przeviez to idealny następca, po co nam kolejni skrzydłowi jak Coutinho i Eriksen. Teraz to Coutinho juz nie jest skrzydlowym tylko idealny transfer

0

Szkoda ze nie w presezonie nie ma meczu: Barcelons vs Barcelona B

0

kazdy ma swoich faworytow, a przyznam szczerze, ze walk Juniora za duzo nie widziałem(2, moze 3)

0

zeby Ci wszyscy ludzie, ktorzy skreslaja Conora po 10 sekundach walki, jeszcze tego nie cofali. Conor to najlepszy zawodnik MMA w stojce, jakiego ogladalem, a ogladam dosc czesto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?