FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stoper bardzo dobry, tylko niestety wychodząc z wanny moze złapac kontuzje, takze trzeba do niego podchodzic z lekkim dystansem
0
tak jak Vermaelen, który gra w naszych barwach, czyli bardzo dobrze. Jezeli nie miałby problemow z kontuzjami, to zarówno Pique jak i Umtiti musieli by mocno walczyc o skład
0
a jeszcze wczoraj porównywalem wlasnie ilosc wyswietlen tych dwoch piosenek, Despacito tracilo chyba ok 13mln jesli dobrze pamietam
0
Młode pokolenie to dla mnie pilkarze u21, no ale dobra, uznajmy ze jeszcze do młodego pokolenia go zaliczymy. W Valencii, druzynie ktora od kilku lat walczy o 13-14 miejsce w tabeli, nie trzeba grac dobrze by sie wyrozniac(np. Montoya-u nas rezerwowy, tam pierwszy sklad; Mangala- w City za słaby na ławke rezerwowych, tam pierwszy sklad). Portugalii ogłądałem wszystkie mecze na Euro i wszystkie na PK, i na PK grał jak Rasiak( problemy z przyjeciem pilki) a na Euro nie był ojcem sukcesu tej reprezentacji
1
na tym PK, który odbył sie w tym roku w Rosji?? czy mówisz o Pucharze Króla, bo tam w pierwszej rundzie mógł zagrac dobrze z III-ligowcem
1
czy ktos na prawde jeszcze wierzy, ze Gomes bedzie u nas odgrywał wazna role? Nie nalezy do mlodego pokolenia, pomimo wielu minut grał fatalnie w tamtym sezonie, w słabej Valencii tez jakos nie błyszczał, w Portugalii, gdzie powinien najlepiej wygladac..... słabo to mało powiedzianie( Puchar Konfederacji to był dramat w jego wykonaniu), jedyny plus jak w nim widze to wzrost i..... by było na tyle
0
czy po tym bezplatnym miesiącu na netflix treba kupic konto, czy mozna anulowac?
0
to byloby moje marzenie, bardziej niz Coutinho, Verratti czy Dembele
0
Ostatnio tam bylo wiele wypadków, bo ludzie pili alko i wchodzili do wody, i dlatego ostatnio coraz częściej widzi sie tam policje czy inne straży miejskie. Pytanie brzmi: piknik z procentami czy bez?
0
Bo Bartomeu to jest krol biznesu
0
no to kontakt na priv
0
Wie ktos w jakiej cenie stoi alkohol na lotnisku w Warszawie w tej strefie bezclowej?
0
mozna sie z tego smiac, ale na YT zebrali 2 904 285 433 wyswietleń w 6 miesięcy!!! PSY-gangnam style, gdzie ludzie się tym jarali kilka lat ma 2 915 385 538, takze ta piosenka moze pobic wszelkie rekordy piosenek na YT
4
z pierwszą czescia sie zgadzam, ale z druga??? wlasnie u nas jest jednym z wielu wpslaniałych, w PSG bedzie tym najlpesym, crackiem, wszystko pod niego bedzie grane
0
nie mniej niz 90mln
0
No jezeli ty wiesz lepiej co mialem na mysli to idz sobie pusc totolotka czy inne zaklady. Chyba tylko idiota chcialby sprzedazy Busquetsa. Z nikogo nie probuje zrobix idioty bo sobie sam doskonale radzisz.
1
transferu, w sensie ze odzyskania formy. czesto sie pisze jak zawodnik wraca po dlugiej kontuzji ze to jest tranfer, i o taki ,,transfer mi chodziło"
0
Nie mozna patrzec na Busquetsa poprzez zastąpienie go Gomesem czy Rakiticiem, bo to nie jest zadwn wyznacznik, bo obaj graja fatalnie. Ale od DM ja oczekuje kilka podan takich jak wczoraj, ale nie mozna na taliej pozycji popelniac tyle strat ile Busquets w ostatnich kilku miesiącach, co z tego ze stworzy jedna sytuację, jak w meczu stworzy 4 sytuacje przeciwnikom
0
Zwlaszcza z ManU gdy glownie Rashord, ale i inni jeździli z nim jak chcieli, dzisiak w pierwszej polowie 3-4 straty na wlasnej polowie
0
A gdzie ja napisalem zeby go sprzedać??? Napisalem ze notuje najgorszy okres w karierze i dobrze by bylo dla wszystkich gsyby wrócił do formy
2
wszyscy pisza o transferach Coutinho, Dybali czy Dembele a ja chciałbym transferu Sergio Busquetsa. Od ponad roku gra fatalnie, w kazdym meczu notuje kilka strat na własnej polowie, zeszły sezon miał fatalny, najgorszy w karierze, a te 3 mecze w USA równiez kiepsko
0
Z komantatorami TVP juz nie wytrzymalem drugiej polowy, stąd moje pytanie: jak zagral Vermaelen, Denis i Alena?
0
Nie wazne od wyniku: nigdy wiecej nie chce takiego meczu. Gorzej niz na orliku
1
Idziemy po Manite!!!!
0
To co, po ilu faulach Casemiro dostanie żółtko?
0
Jak już tak ostatnio o tym alko tutaj sie zrobilo, to top3 piwa wg was? Tylko odpowiedz typu zimne i kolejne sie nie liczy bo by bylo zbyt oczywiste
1
Aaaaaa chyba ze tak :D w meczach towarzyskich to nawet Lechia zremisowala z Barcelona, takze nie podejme sie decyzji, ale w lidze stawiam na Koguty
1
O 24
1
Mam nadzieje ze jezeli Valverde odsunie Neymara to na skrzydle zagra Denis. Chcialbym zobaczyc jego i jakby sie rozumial z Messim i Suarezem, a bez zadnych wynalazków z Arda
0
Subiektywny?? Na pewno nie jest obiektywny, bo nie ukrywa swojego kibicowania. Moze wychwalac, tylko czemu tylko chwali Mpabbe???