FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Eriksen to jest geniusz, on po prostu jest stworzony do gry kombinacyjnej, i mowie ta podstawie 2-3 sezonów systematyczengo ogladanioa Kogutów, on musi kiedy byc nasz
1
Bo juz zgrany i dlatego, ale trzeba dac szanse obu
0
jaką polecacie strone z tłumaczeniem ang-pol pojedynczych zdań, oprocz translatora
0
Ale przeciez nie napisalem ze nie szanuje, i nawet nie bede probowal przekonywac. Tylko napisalem jakie jest moje zdanie, ale oczywiscie Twoje tez szanuje
0
Zdrowa rywalizacja jeszcze zadnej druzynie nie zaszkodzila
0
Jak mozna posac ze See you again jest shitem? Mozna nie lubic tego gatunku, ale utwor oddaje hold zmarlemu aktorowi i osobie ktora bardzo duzo udzielała sie w akcjach charytatywnych
1
Transfer Dybalo mialby sens przy ustawieniu 4-2-3-1
0
Ogladalem wiele meczu Denisa w Villareal( druzynie ktora wtedy byla 4) i gral tam genialnie, dlatego czekam az jakis trener da mu zagrac w 4-5 meczach z rzędu min te 45min by mogl zlapac rytm
0
Real Betis i Sevilla. To ja odwroce sytuacje, koedy zobacze nie dobry, ale przyzwoity mecz Gomesa, ktory zagral kilkaset minut wiecej niz Denis i powinien juz cos pokazac. Denis gra co 5 meczy wiec nie ma kiedy zgrac sie i zlapac forme
0
W kazdym meczu w USA byl wyróżniającym sie zawodnikiem
1
ja to rozumiem inaczej: u nas w ofensywie tylko Messi i Suarez potrafia cos zrobic z niczego, Iniesta juz tak nie czaruje, a w Realu? Kroos, Modric, Marcelo, Asensio i Isco
0
Mam dziwne przeczucie, ze zarowno Coutinho i Dembele do nas nie przyjda, ani nikt z czolowki. Zarzad jest tak nie udolny ze mieliby probwlm z kupnem Angulo czy innego Kucharczyka.
0
Ja rozumiem, ale pezy obecnym poziomie czolowki PL( Chelsea, Tottenham i City) wikeszej ambicji niz LM nie powinni miec, przynajmniej ja im nie daję szans by byli wyzej niz wymieniona trójka
1
Wg mnie Liverpool wyzszego miejsca niz 3 niz osiągnie, nie wazne czy z Coutinho czy bez niego
0
Jaki awans?
0
Messi, Iniesta, Busquets i Mascherano czyli jest 5
0
czy Pique miał kiedys chociaz przez pare minut opaske kapitana??
2
szkoda ze wgl nie ma nawet plotek o zainteresowaniu Eriksenem, genialy pilkarz
0
222Mlm i Draxler? Przeciez to by bylo zbyt piekne. Oprócz Niemca i tak obowiązkowo trzeba kupic, ale Real wygral LM i La Lige dzieki szerokiej ławce, miec Draxlera na lawce to bardzo dobra wiadomosc
0
przy naszym zarzadzie słowa: ,,moze przyjdzie" i ,,byc moze" nie napawają optymizmem
1
Duzo wpisow odnosnie Kubicy, takze ja sie wypowiem( troche ostro, większość pojedzie po mnie), ale od wypadku i odejsciu z F1, gdzie bylem jefo fanem, poszedl do WRC i innych organizacji wyscigowych, jak tylko o nim slysze to albo mial wypadek, albo dachowal, albo cos w tym stylu, mam wrazenie ze on co wyscig/odcinek ma jakis wypadek. Gdyby byl az tak dobry to by chyba nie mial tylu wypadków? Oczywiscie zycze mu powodzenia, ale slabo to widze
0
Moje zdanie jest takie: nie mozna umniejszac roli Krawczyka, bo zostala odegrana znakomicie, jednak dla mnie Norek i Cycu Waldus to najlepsze postacie w polskich serialach
2
wiem ze MLS jest na poziomie ligi portugalskiej ale Villa tam nizle gniecie wszystkich
0
Oby. Zasluguje na szanse jak nikt inny
1
Ja osobiście bym nijak zareagowal, oklaskiwac bym nie oklaskiwal, ale tez swinskoego ryja bym nie rzucal; ale jemu tatuskowi to bym odciął palce by juz pieniedzy nie mogl brac
0
Moze mi ktos wytlumaczy, bo czegos nie rozumiem: płacąc klauzule i podatek PSG zaplaci ok 300mln, a chca zaoferować 140mln+Di Maria? Czyli wyłaniają Argentyńczyka na ok 150mln?
2
Kto w BVB jest kontuzjowany?
0
Liverpool to nie jest moj ulubiony klub, ale na podstawie zeszlego sezonu to Sane jest obok Coutinho najwazniejszym pilkarzem, na zmiennika widziałbym kogos podobnego do Deulofeu( posobnego, nie mowie by go sprzedac), taki ktory umie rozerwac obrone dryblingiem, ale i w grze kombinacyjnej jest dobry. Moze El Sharawy( zle napisalem, wiem), moze Cuadrado
0
Defensywnego pomocnika. Henderson czesto lapie kontuzje, Can i Wijnaldum sa dobrymi pilkarzami ale do klasy swiatowej im daleko. Niby Keita raczej odpada, moze Renato Sanches
1
Kto by pomyslal ze zatesknimy za Zubizaretta...