FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25, 99 by nie mógł mieć, więc nie możesz mu tego dać
Czyli nie przyjdzie
0
@Pawlusek, mi pasuje, to załatw takiego Araba
0
@Pawlusek, może razem z Roberto weźmie też Roberta
0
@kuz, znam takiego jednego z La Rambli, który to lubi i sam prowokuje żeby ktoś to robił
1
Rumunia mogłaby dziś wyrzucić Holandię z turnieju, a w meczu Austrii z drugim gospodarzem EURO oby to Austriacy byli górą
9
@A4ron, jak walił wolne nawet spod linii bocznej to ciężko żeby nie miał strzałów
0
@maroon, chyba z zamkniętymi oczami oglądasz mecze Portugalii jeśli uważasz, że Ronaldo dowozi umiejętnościami
2
@maroon, a moim zdaniem lepiej byłoby dla samej Portugalii gdyby wchodził z ławki, a nie grał całe mecze włącznie z dogrywką
3
@maroon, a co według Ciebie Ronaldo dojeżdża umiejętności do samego siebie sprzed lat?
@Zoker, nie, o nic się do niego nie pruje, bo to nie mi psuje reprezentacje chcąc grać w każdym meczu. To, że jest ambitny i zawzięty doprowadziło go do tego miejsca w którym jest, ale moim zdaniem powinien już jakiś czas temu zrozumieć, że czas zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodym. Na dzień dzisiejszy reprezentacja z nim w składzie bardzo dużo traci, a nie zyskuje.
0
Ronaldo to jest trochę tak jak osoby, które wiedzą, że nie mogą błysnąć inteligencją żeby ktoś zwrócił na nich uwagę i błyszczą głupotą robiąc na tym karierę. Ronaldo wpadł na pomysł, że jeśli umiejętności już nie dojeżdżają to trzeba na siebie zwrócić uwagę ambicją, wolą walki oraz płaczem.
Prosta sprawa
1
@wojopancer, no, na dno
0
Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że on nie powinien grać meczów w Portugalii już, a ten ciągnie cały mecz, dogrywkę i karne XD hit
0
On chyba w międzyczasie czyta La Ramble i uderza te piłkę dla was
0
@partymaker, nie ma obsesji, bo jak była sytuacja gdzie mógł uderzać to wolał podać na czystą sytuację.
Podpala się i to mocno, tam w głowie na pewno dużo dziwnych rzeczy się dzieje, ale już bez przesady
2
@Herato, po odpadnięciu Polski z MŚ sam chciałem żeby to Argentyna wygrała MŚ, ale w starciu z Polską nigdy nie wpadłbym na to żeby być za Argentyną, bo gra tam Messi. Takich niestety można było tu spotkać
3
@fur_Deutschland, przecież jest kibicem Realu, a nie Ronaldo. Co Cię dziwi?
Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby kibicować danej reprezentacji tylko dlatego, że gra tam jakiś zawodnik. Tak, mam na myśli ludzi robiących z siebie Argentyńczyków
2
Grzmot nadal niszczy psychikę La Rambli
4
@jacobFCB, nie oglądaj już tego euro żeby się nie pogorszyło
3
@Pawel13sz, hahahahah, dobre xd
0
@jaras121, chyba odleciałeś
0
@MesQueUnClub96, on szybko biega, ale nie umie podawać, nie wiem czy coś się poprawi
1
@Arden, ja tak mówiłem po odejściu Benzemy gdzie zostali tylko z Joselu XD Z kuzynem się założyłem o whisky, że Real nie wygra ligi, a zrobi to Barcelona, bo wszystko wskazywało na to, że Real będzie słabszy niż w poprzednim sezonie, a Barcelona silniejsza. Whisky muszę kupić ja. Obawiam się, że Ancelotti jakoś to poukłada
0
@KrwawiaceoczyVEB, Twój nick pasuje do tego meczu
0
Defensywny napastnik się uaktywnił
0
Francja i Belgia w meczach grupowych zdobyły po dwie bramki. Francja samobójczą oraz z karnego, widać
0
@Cataloniec94, pożyjemy, zobaczymy.
0
Popatrzcie na Belgię i Francję, dobrze nam wyjdą Ci imigranci
2
@Kgorecki2500, @TaleOfUs musisz koniecznie zobaczyć
0
@kosiarz92, nic na to nie wskazuje
0
@FcPortoFan1999, blokuje Belgię, napędza przeciwników