1

@Bobo25, 99 by nie mógł mieć, więc nie możesz mu tego dać

Czyli nie przyjdzie

0

@Pawlusek, mi pasuje, to załatw takiego Araba

0

@Pawlusek, może razem z Roberto weźmie też Roberta

0

@kuz, znam takiego jednego z La Rambli, który to lubi i sam prowokuje żeby ktoś to robił

1

Rumunia mogłaby dziś wyrzucić Holandię z turnieju, a w meczu Austrii z drugim gospodarzem EURO oby to Austriacy byli górą

9

@A4ron, jak walił wolne nawet spod linii bocznej to ciężko żeby nie miał strzałów

0

@maroon, chyba z zamkniętymi oczami oglądasz mecze Portugalii jeśli uważasz, że Ronaldo dowozi umiejętnościami

2

@maroon, a moim zdaniem lepiej byłoby dla samej Portugalii gdyby wchodził z ławki, a nie grał całe mecze włącznie z dogrywką

3

@maroon, a co według Ciebie Ronaldo dojeżdża umiejętności do samego siebie sprzed lat?

@Zoker, nie, o nic się do niego nie pruje, bo to nie mi psuje reprezentacje chcąc grać w każdym meczu. To, że jest ambitny i zawzięty doprowadziło go do tego miejsca w którym jest, ale moim zdaniem powinien już jakiś czas temu zrozumieć, że czas zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodym. Na dzień dzisiejszy reprezentacja z nim w składzie bardzo dużo traci, a nie zyskuje.


0

Ronaldo to jest trochę tak jak osoby, które wiedzą, że nie mogą błysnąć inteligencją żeby ktoś zwrócił na nich uwagę i błyszczą głupotą robiąc na tym karierę. Ronaldo wpadł na pomysł, że jeśli umiejętności już nie dojeżdżają to trzeba na siebie zwrócić uwagę ambicją, wolą walki oraz płaczem.

Prosta sprawa

1

@wojopancer, no, na dno

0

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że on nie powinien grać meczów w Portugalii już, a ten ciągnie cały mecz, dogrywkę i karne XD hit

0

On chyba w międzyczasie czyta La Ramble i uderza te piłkę dla was

0

@partymaker, nie ma obsesji, bo jak była sytuacja gdzie mógł uderzać to wolał podać na czystą sytuację.

Podpala się i to mocno, tam w głowie na pewno dużo dziwnych rzeczy się dzieje, ale już bez przesady

2

@Herato, po odpadnięciu Polski z MŚ sam chciałem żeby to Argentyna wygrała MŚ, ale w starciu z Polską nigdy nie wpadłbym na to żeby być za Argentyną, bo gra tam Messi. Takich niestety można było tu spotkać

3

@fur_Deutschland, przecież jest kibicem Realu, a nie Ronaldo. Co Cię dziwi?

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby kibicować danej reprezentacji tylko dlatego, że gra tam jakiś zawodnik. Tak, mam na myśli ludzi robiących z siebie Argentyńczyków

2

Grzmot nadal niszczy psychikę La Rambli

4

@jacobFCB, nie oglądaj już tego euro żeby się nie pogorszyło

3

@Pawel13sz, hahahahah, dobre xd

0

@jaras121, chyba odleciałeś

0

@MesQueUnClub96, on szybko biega, ale nie umie podawać, nie wiem czy coś się poprawi

1

@Arden, ja tak mówiłem po odejściu Benzemy gdzie zostali tylko z Joselu XD Z kuzynem się założyłem o whisky, że Real nie wygra ligi, a zrobi to Barcelona, bo wszystko wskazywało na to, że Real będzie słabszy niż w poprzednim sezonie, a Barcelona silniejsza. Whisky muszę kupić ja. Obawiam się, że Ancelotti jakoś to poukłada

0

@KrwawiaceoczyVEB, Twój nick pasuje do tego meczu

0

Defensywny napastnik się uaktywnił

0

Francja i Belgia w meczach grupowych zdobyły po dwie bramki. Francja samobójczą oraz z karnego, widać

0

@Cataloniec94, pożyjemy, zobaczymy.

0

Popatrzcie na Belgię i Francję, dobrze nam wyjdą Ci imigranci

2

@Kgorecki2500, @TaleOfUs musisz koniecznie zobaczyć

0

@kosiarz92, nic na to nie wskazuje

0

@FcPortoFan1999, blokuje Belgię, napędza przeciwników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?