FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tomek8756, jeśli się kogoś kocha i chce z nim budować przyszłość to jak najbardziej tak.
@ProMILs, jakie korzyści ma kobieta, a nie ma ich mężczyzna?
1
@Zoker, Cwiakala to żaden wyznacznik, Ty też
0
@agaFCB, tylko nie pisz, że odpadnie
2
@wpwelement, to nie była moja dyskusja, ja chciałem tylko odpisać i już była usunięta. Nie zobaczyłem nawet komentarza osoby, która do mnie napisała. Nie odnoszę się aktualnie do tego, że coś dla mnie usunąłeś i tego nie zobaczyłem, a tylko do tego, że ktoś coś do mnie napisał, a tego już nie było.
Swoim komentarzem nie próbuje również negatywnie ocenić pracy moderatorów, a jedynie zwracam uwagę na to, że czasem jak się coś chce komuś odpisać to już nie można, bo dyskusji nie ma. To, że fajnie byłoby wiedzieć z jakiego powodu cała dyskusja leci to byłoby miłe, ale tak jak wspomniałem wyżej - w swoim komentarzu nie chciałem zwrócić uwagi na pracę moderacji, a jedynie na to, że często chcąc wejść w dyskusje dostajemy takie info jak wyżej.
Niepotrzebnie się uruchomiłeś.
Pozdrawiam
8
La „dyskusja usunięta” Rambla, tak bym to opisał. Ubolewam nad tym, że coś jest usuwane bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu tak się stało
1
@maroon, wyżej Ci już odpisali, nic nie mam do dodania. Każdy kto go śledzi, ogląda, a jeszcze za nim chodzi czy jeździ powinien się nad soba zastanowić
0
Szkoda, że Brazylia nie odpadła już w grupie. Oby w kolejnej fazie im się to udało
0
@4drian0, dobrze, że tacy ludzie mają takich jak Ty. Mogą dzięki temu zarabiać kupę siana dzięki głupotach pokazywanych w internecie.
Jeśli udziela się charytatywnie to spoko, bardzo miło, ale właśnie dzięki temu, że ludzie latają za nim kiedy idzie przez miasto ma na to kasę, gratuluję
1
@19Macio93, chyba masa klientów będzie w podobnej sytuacji, ciekawe czy nie będą się wycofywać z tego co zrobili
1
@Michau98, he? O czym Ty mówisz XD operator może ot tak sobie zmienić ofertę i zarządzać dopłaty do tego co klient miał w poprzedniej ofercie?
0
@19Macio93, a jak zabiorą Polsat Premium to cena się zmienia?
3
@Arden, pozazdrościć i oby nigdy się to nie zmieniło
3
Takiego talentu jak Guler dawno nie było? Oni to komentują po alkoholu?
0
@Arden, bo musimy za coś żyć
1
@Kgorecki2500, sprawdźmy to
0
@Kgorecki2500, kebab jest zdrowszy, bo to samo mięso i warzywa
0
@Kuchar, myślisz, że w parkingach podziemnych czy garażach nie ma aut z LPG?
1
@bartekvisca , druga opcja
7
@MesQueUnClub96, dawał znać rywalom, że mają wsparcie
0
@Deviler, chyba tak chyba
1
Heh, Ronaldo wskoczył na boisko, tak bardzo mu zależało żeby bramkę strzelić
5
@Patriskos , a to w sumie okej, mogą ich oszukiwać
0
@marcin62, nie podsuwaj im tego pomysłu
1
Depay jest beznadziejny
0
Za co ten faul? Piłka nożna jest obrzydliwa
0
@macio_944, ten płacz to pewnie również dobra zagrywka ze strony Cristiano. Jeśli ludzie nie atakują tak żałośnie zachowującego się Viniciusa to czemu mieliby to robić z płaczącym Ronaldo?
26
@MichuZ44, zaj**ista kreacja w takim razie, wszystko się zmieniło w moim spojrzeniu na temat typa, który szczeka na rynku w Krakowie. Teraz rozumiem
8
@MichuZ44, jakie to ma znaczenie czy coś jest wykreowane czy nie jeśli kogoś takiego jak on śledzą ogromne ilości ludzi?
12
@Arden, współczuje każdemu kto go ogląda i śledzi. Udajcie się do lekarza, skieruje was gdzie trzeba
(Nie do Ciebie, żebyś zaraz nie krzyczał)
4
@Mario96w, dołączam się. Tylko psy