7

@tomek8756, jeśli się kogoś kocha i chce z nim budować przyszłość to jak najbardziej tak.

@ProMILs, jakie korzyści ma kobieta, a nie ma ich mężczyzna?

1

@Zoker, Cwiakala to żaden wyznacznik, Ty też

0

@agaFCB, tylko nie pisz, że odpadnie

2

@wpwelement, to nie była moja dyskusja, ja chciałem tylko odpisać i już była usunięta. Nie zobaczyłem nawet komentarza osoby, która do mnie napisała. Nie odnoszę się aktualnie do tego, że coś dla mnie usunąłeś i tego nie zobaczyłem, a tylko do tego, że ktoś coś do mnie napisał, a tego już nie było.

Swoim komentarzem nie próbuje również negatywnie ocenić pracy moderatorów, a jedynie zwracam uwagę na to, że czasem jak się coś chce komuś odpisać to już nie można, bo dyskusji nie ma. To, że fajnie byłoby wiedzieć z jakiego powodu cała dyskusja leci to byłoby miłe, ale tak jak wspomniałem wyżej - w swoim komentarzu nie chciałem zwrócić uwagi na pracę moderacji, a jedynie na to, że często chcąc wejść w dyskusje dostajemy takie info jak wyżej.

Niepotrzebnie się uruchomiłeś.

Pozdrawiam

8

La „dyskusja usunięta” Rambla, tak bym to opisał. Ubolewam nad tym, że coś jest usuwane bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu tak się stało

1

@maroon, wyżej Ci już odpisali, nic nie mam do dodania. Każdy kto go śledzi, ogląda, a jeszcze za nim chodzi czy jeździ powinien się nad soba zastanowić

0

Szkoda, że Brazylia nie odpadła już w grupie. Oby w kolejnej fazie im się to udało

0

@4drian0, dobrze, że tacy ludzie mają takich jak Ty. Mogą dzięki temu zarabiać kupę siana dzięki głupotach pokazywanych w internecie.

Jeśli udziela się charytatywnie to spoko, bardzo miło, ale właśnie dzięki temu, że ludzie latają za nim kiedy idzie przez miasto ma na to kasę, gratuluję

1

@19Macio93, chyba masa klientów będzie w podobnej sytuacji, ciekawe czy nie będą się wycofywać z tego co zrobili

1

@Michau98, he? O czym Ty mówisz XD operator może ot tak sobie zmienić ofertę i zarządzać dopłaty do tego co klient miał w poprzedniej ofercie?

0

@19Macio93, a jak zabiorą Polsat Premium to cena się zmienia?

3

@Arden, pozazdrościć i oby nigdy się to nie zmieniło

3

Takiego talentu jak Guler dawno nie było? Oni to komentują po alkoholu?

0

@Arden, bo musimy za coś żyć

1

@Kgorecki2500, sprawdźmy to

0

@Kgorecki2500, kebab jest zdrowszy, bo to samo mięso i warzywa

0

@Kuchar, myślisz, że w parkingach podziemnych czy garażach nie ma aut z LPG?

1

@bartekvisca , druga opcja

7

@MesQueUnClub96, dawał znać rywalom, że mają wsparcie

0

@Deviler, chyba tak chyba

1

Heh, Ronaldo wskoczył na boisko, tak bardzo mu zależało żeby bramkę strzelić

5

@Patriskos , a to w sumie okej, mogą ich oszukiwać

0

@marcin62, nie podsuwaj im tego pomysłu

1

Depay jest beznadziejny

0

Za co ten faul? Piłka nożna jest obrzydliwa

0

@macio_944, ten płacz to pewnie również dobra zagrywka ze strony Cristiano. Jeśli ludzie nie atakują tak żałośnie zachowującego się Viniciusa to czemu mieliby to robić z płaczącym Ronaldo?

26

@MichuZ44, zaj**ista kreacja w takim razie, wszystko się zmieniło w moim spojrzeniu na temat typa, który szczeka na rynku w Krakowie. Teraz rozumiem

8

@MichuZ44, jakie to ma znaczenie czy coś jest wykreowane czy nie jeśli kogoś takiego jak on śledzą ogromne ilości ludzi?

12

@Arden, współczuje każdemu kto go ogląda i śledzi. Udajcie się do lekarza, skieruje was gdzie trzeba

(Nie do Ciebie, żebyś zaraz nie krzyczał)

4

@Mario96w, dołączam się. Tylko psy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?