1

@MesQueUnClub_87, ja nie mam już żadnych wątpliwości kto zostanie mistrzem świata

1

@jedrek7000, daj mu się nacieszyć, bo rzadko kiedy dostaje herby, to że z nim nie ma sensu dyskutować to druga sprawa

1

@IronSanHybrid, również osobiście używam iPhone, ale nie jakichś najwyższych lotów, miałem też Maca i teraz nie mogę sobie na niego znowu pozwolić co mnie odrobinę smuci, bo to najlepszy laptop jakiego używałem, ale zdecydowanie przeginają pałę czasem

3

@bartekvisca , trochę to smutne, że tak młody trener już się zamyka na klub, który „kocha”

29

@IronSanHybrid, w końcu rewolucja, Apple dodaje aplikację kalkulator!!!

Świat oszaleje

0

@Faro, najbardziej wiarygodny dziennikarz, któremu się udało jedno okienko coś podał? Ufam bezgranicznie

7

Turcja rozgromiona, teraz 9 punktów w grupie, a potem zdarzyć się może wszystko.

Jedziemy z nimi wszystkimi

3

@Kazragore, świderki to ja bym zjadł

0

@Popitek12, Aga to go kilka razy wyrzucała z turnieju podczas jego meczów XD

4

@Emhyr, Ronaldinho to tak robił z zamkniętymi oczami

2

@MesQueUnClub_87, hahahahaha

@Pawlak1992, Dodi zawsze bawi

6

@Criss18Barca, jakim składem byśmy nie wyszli to i tak idziemy po to mistrzostwo świata

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro, a kiedy jest czarny piątek?

0

@mientusek1407, przecież wyszło później, że on go wcale nie uderzył chyba? Czy się mylę?

1

@Rust_Cohle, przecież @MesQueUnClub96 i tak wpisałby tam Hurkacza

0

@Arden, dobrze, że nie setki XD

Odpowiedzią na niektóre pytania mogą być Twoje reakcje, tak tylko pisze :)

1

@Arden, przestań się tu buntować, bo mam prawo wyrazić swoją opinię na temat Twojego wpisu, który jest wyżej.

To czy przyczepiłem się bezpodstawnie to już wiesz tylko i wyłącznie Ty :)

1

@takisobiektos, to akurat jeden z tych co mnie potrafi rozbawić najbardziej ;p

8

@Arden, hahahahah, nie żartuj sobie XD Jeśli dla Ciebie to jest interesowanie się sytuacja i przyszłością kraju to chyba inna La Ramble czytamy XD większość komentarzy to prowokacje i wyśmiewanie innych stron, a nie jakieś interesowanie się sytuacją i przyszłością, rozśmieszyłeś mnie

1

@AFA, Argentyna tak mało, bo będą grać w ośmiu?

1

@mekston, niesprawiedliwe, ale to w sumie nic nowego

0

@agaFCB, dobrze się orientuje, że kobiety zarabiają tyle samo co mężczyźni jeśli chodzi o wyniki osiągane na turniejach?

0

@mordini123, masz rację, ludzie nie pracują i nie mają innych obowiązków. Śpią i oglądają mecze

5

@KamQiX, @Maciej_T, @MisterGuardiola, nie wiem Panowie, mam nadzieję, że prokurator podejmujący decyzję ją zmieni, ponieważ kierowca w tym przypadku jest moim zdaniem niewinny. Oprócz tego do końca życia będzie musiał żyć z tym, że zabił trzy osoby, które weszły mu pod koła w takim miejscu, beznadziejna sytuacja.

Oczywiście bez wzgledu na to co zrobiły te Panie to przykre jest to, że poniosły śmierć, ale na litość boską kto w taki sposób przechodzi przez jezdnię... Jak mogły się w ogóle pchać na drogę widząc światła aut. Nie miały żadnych odblasków, latarki, czegokolwiek. Idąc gdzieś po ciemku bez odblasków mogły chociaż włączyć latarki w telefonach, już byłoby łatwiej je zauważyć, a one nie zrobiły nic. Przerażające

2

@Bilon87, wow Kurtuła jaki opalony

16

Jak szybko zawinąć się ze świata? Przejść przez jezdnie w niedozwolonym miejscu pod jadące auta w trakcie zmroku. Nie wiem jak można podjąć takie kroki, jeszcze trzy osoby.

https://x.com/bandyci_drogowi/status/1799867226796745112

5

@Kgorecki2500, zagalopowałeś się z tym bratkiem odrobinę, Jaś

@Jakchcesz, do kiedy teraz jest spokój z paletkarzami?

@negreanu, nie mogę robić sobie przerw, bo muszę pilnować @Lionel_Messi10 oraz @MesQueUnClub96

6

Każdy post o polityce na La Rambli, ta cisza wyborcza naprawdę powinna być codziennie

1

Widzę, że dziś jeden z faworytów do końcowego tryumfu w ME rozegra swój ostatni mecz przed EURO. Ciekawe jak Polacy sobie poradzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?