FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ronaldo starzeje się tak pięknie jak @Comentateiro
0
@Comfortable_, trochę za szybkie tempo dla mnie, zwolnij
1
@Comfortable_, Ciebie mam
1
@Comfortable_, jakoś Yamala w tym meczu nie widziałem, więc chyba logiczne, że Guler był lepszy
7
Messi się już raczej nie zdąży zbliżyć do tego rekordu Ronaldo w ilości występów kolejnych edycji EURO, szkoda
5
@mextexperu, Hiszpania jest niedaleko Portugalii, więc można to zaakceptować
0
@Herato, dopiero 18minuta, mają jeszcze chwilę
0
@MesQueUnClub96, milczenie jest złotem
5
@Luciano99, słodko bardzo
3
@Who_you_mam, XD HAHAHAH
0
@pt9, brzmi sympatycznie. Znając życie będzie to lepszy wybór niż nowe BMW czy Audi
0
@pt9, gratulacje, oby służyło.
Jaki silnik, skrzynia? Opowiedz coś więcej
Czy takie auto po zakupie trzeba jakoś zabezpieczać antykorozyjnie pod spodem samochodu?
1
@Comentateiro, jesteś jedynym, który może odpowiedzieć na ogłoszenie: „wymagane 180 lat doświadczenia”
0
@Comentateiro, dziadek, bo Ty nie ten turniej oglądasz
4
@Popitek12, kiedyś oglądałem jak Ksiazulo był na burgerach w Kielcach
1
@Popitek12, @Ronaldo
0
@paweldunajecfcb, chciałem być kiedyś piłkarzem, ale okazało się, że mam dwie lewe nogi i oprócz tego jeszcze krzywe kolana, więc z kariery nici
1
@insp1re, mogę polecić jubilera „Savicki”
2
@MesQueUnClub96, zawsze się dobrze układa, a kończy się tak samo
2
@DLFCB, hahahahahah, czego to ludzie nie zrobią żeby zwrócić na siebie uwagę
3
@zadafcb, standard, jak nie jęczenie, ze Rumunia i Ukraina grają w Monachium to coś z NBA. Repertuar Dodiego jest bardzo szeroki
1
wow, ale @fart :)
0
Mbappe żyje? Stan stabilny?
0
Oni są jacyś niepoważni Ci sędziowie? Dostali zakaz gwizdania rzutów rożnych?
1
@cchesterr43, czemu śmieć? Przecież nikt nie skrzywdził Griezmanna celowo, pechowo poleciał
2
@jacobFCB, zbyt młode auto żebym mógł się wypowiedzieć
0
@Jojek, idź do okrąglaka
0
@barteq, a no, jeszcze Auba niech wróci
3
@Arden, zmienił, nieznacznie, ale zmienił
0
@Zoker, a to tylko początek wad pewnego użytkownika