FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007, hahahaahaha, śmieszne
3
@MesQueUnClub96, Dodi show start
0
@MesQueUnClub96, o weź z niego przykład i budź się co dwa lata napisać komentarz
0
@macio_944, a co Ty tak w południe spać chodzisz? Nie wysypiasz się w nocy?
1
@Arden, opta stats
0
@macio_944, spałeś?
2
@KamQiX, jednak Musiale w Barcelonie chętnie bym zobaczył, na pewno bardziej niż Olmo
2
@KamQiX, do przodu grają dobrze, ale na bardzo dużo pozwalają przeciwnikom i w sumie już powinni stracić bramkę, dużo szczęścia mają
1
@MesQueUnClub96, XDDD przecież ten strzał nie leciał ani niewiarygodnie mocno, ani niewiarygodnie celnie
0
@kanver_, też nieco nie rozumiem dlaczego sędzia tego nie gwizdnął. Może dlatego, że to genialny Holender
0
@SelloutCrowd, ja czułem, to był świetny mundial
3
Chorwacja do domu, oby tak bylo
3
@Emhyr, to jest windykator od bociana
0
Środkiem cały czas ich akcje są blokowane i Albania zabiera im piłkę. Co robi Chorwacja żeby to zmienić? Grają środkiem
1
@13th, dlatego łapał się za brzuch zbiegając z boiska?
1
Nieźle typ z Albanii wali ściemę XD
0
@VamosRakieta naród Cię potrzebuje, na boisko
2
Na ten moment Polacy pokazali więcej w tym turnieju niż tacy Chorwaci
0
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jeśli Chorwacja nie strzeli bramki to może przegrać ten mecz
1
Jak niewiele trzeba żeby ludzie w internecie dniami i nocami pisali wszędzie o tym, że reprezentant Polski przespał się z jakąś dziewczyną :D Na X czy nawet na La Rambli co chwilę można było przeczytać nawiązania o tym, na X nawet ktoś opublikował, że jakaś dziewczyna chciała się rzucić pod pociąg i to właśnie ta co przespała się z Nicolą XD
Po czym typ wchodzi cały na biało i publikuje, że to w sumie nie tak miało być i internet źle to odebrał. No cóż, aby do kolejnej dramy
5
@Jakchcesz, Jowita by się do tego busa nie zmieściła, fejk
1
Niemcy na tle beznadziejnej Szkocji zostali wyniesieni do roli faworytów EURO, a dziś Węgrzy ściągną ich na ziemię coś czuję
4
@wpwelement, @Rust_Cohle tez jest dobrym testerem z tego co kojarzę
0
@Aferzysta, a ten jeden prawdziwy został w domu
0
Gdyby powołał Cecha ta bramka by nie padła
1
@Sysia11, @Luciano99 kup dla Sysi twardego arbuza
1
@macio_944, Twoja ocena pomogła mi zrozumieć to co zobaczyłem na filmie i nawet pooglądałem sobie logo Toyoty, teraz już wiem o co im chodziło
Zamów to PS5 i nie udawaj, że nie widzisz co pisze
1
@macio_944, nie przypieprzam się Macio, szanuję Twoje zdanie jeszcze bardziej ze względu na to, że masz mi kupić PS5.
Ja jestem prosty chłop ze wsi i moje komentarze nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przy ocenie takich rzeczy, osoba, która to robiła zdecydowanie bardziej się zna na tym niż ja
0
@Kgorecki2500, no nie rozczytałbym się