3

Komentarz usunięty

0

@ViscaelBarca2007, hahahaahaha, śmieszne

3

@MesQueUnClub96, Dodi show start

0

@MesQueUnClub96, o weź z niego przykład i budź się co dwa lata napisać komentarz

0

@macio_944, a co Ty tak w południe spać chodzisz? Nie wysypiasz się w nocy?

1

@Arden, opta stats

0

@macio_944, spałeś?

2

@KamQiX, jednak Musiale w Barcelonie chętnie bym zobaczył, na pewno bardziej niż Olmo

2

@KamQiX, do przodu grają dobrze, ale na bardzo dużo pozwalają przeciwnikom i w sumie już powinni stracić bramkę, dużo szczęścia mają

1

@MesQueUnClub96, XDDD przecież ten strzał nie leciał ani niewiarygodnie mocno, ani niewiarygodnie celnie

0

@kanver_, też nieco nie rozumiem dlaczego sędzia tego nie gwizdnął. Może dlatego, że to genialny Holender

0

@SelloutCrowd, ja czułem, to był świetny mundial

3

Chorwacja do domu, oby tak bylo

3

@Emhyr, to jest windykator od bociana

0

Środkiem cały czas ich akcje są blokowane i Albania zabiera im piłkę. Co robi Chorwacja żeby to zmienić? Grają środkiem

1

@13th, dlatego łapał się za brzuch zbiegając z boiska?

1

Nieźle typ z Albanii wali ściemę XD

0

@VamosRakieta naród Cię potrzebuje, na boisko

2

Na ten moment Polacy pokazali więcej w tym turnieju niż tacy Chorwaci

0

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jeśli Chorwacja nie strzeli bramki to może przegrać ten mecz

1

Jak niewiele trzeba żeby ludzie w internecie dniami i nocami pisali wszędzie o tym, że reprezentant Polski przespał się z jakąś dziewczyną :D Na X czy nawet na La Rambli co chwilę można było przeczytać nawiązania o tym, na X nawet ktoś opublikował, że jakaś dziewczyna chciała się rzucić pod pociąg i to właśnie ta co przespała się z Nicolą XD

Po czym typ wchodzi cały na biało i publikuje, że to w sumie nie tak miało być i internet źle to odebrał. No cóż, aby do kolejnej dramy

5

@Jakchcesz, Jowita by się do tego busa nie zmieściła, fejk

1

Niemcy na tle beznadziejnej Szkocji zostali wyniesieni do roli faworytów EURO, a dziś Węgrzy ściągną ich na ziemię coś czuję

4

@wpwelement, @Rust_Cohle tez jest dobrym testerem z tego co kojarzę

0

@Aferzysta, a ten jeden prawdziwy został w domu

0

Gdyby powołał Cecha ta bramka by nie padła

1

@Sysia11, @Luciano99 kup dla Sysi twardego arbuza

1

@macio_944, Twoja ocena pomogła mi zrozumieć to co zobaczyłem na filmie i nawet pooglądałem sobie logo Toyoty, teraz już wiem o co im chodziło

Zamów to PS5 i nie udawaj, że nie widzisz co pisze

1

@macio_944, nie przypieprzam się Macio, szanuję Twoje zdanie jeszcze bardziej ze względu na to, że masz mi kupić PS5.

Ja jestem prosty chłop ze wsi i moje komentarze nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przy ocenie takich rzeczy, osoba, która to robiła zdecydowanie bardziej się zna na tym niż ja

0

@Kgorecki2500, no nie rozczytałbym się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?