0

@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd

6

@Reviven, Ty tak na poważnie?

3

@takisobiektos, nazwisko się nie zmieni xd przygotowanie niesamowite

0

@maciekofcb, Iniesta nie powinien pozwolić Viniciusowi zawiązać sobie butów

0

@J4no, liczyłem, że będziemy sobie opowiadać co tam w nocy

2

@FcPortoFan1999, widzę, że jesteś kolejnym, który będzie szukał atencji. Tobie chyba musi brakować ekstraklasy

@J4no, ale ja Cię o nic nie pytałem

0

@J4no, ja tej nocy musiałem iść siku po trzeciej, poza tym bez rewelacji i jak już wróciłem z toalety to spałem do 9 prawie

2

@tristan87, do jednego wariata tylu ludzi trzeba było oddelegować. Nie dziwi mnie, że w Stanach radzą sobie inaczej

5

@Luciano99, to tylko jeden dzień, w resztę mogą pracować.

Odrobią w niedzielę, bo sobota to normalny dzień pracujący

2

@Gaz, trochę poczłapał i co on się tu niby doskonali?

0

@DLFCB, ona jest pijana?

1

@macio_944, za***iste to PS5 było jeśli musiałeś wziąć aż autobus

1

@BorzyKrzys, i co @macio_944 dobrze się bawiłeś?

0

@Sigma, o, następny. Messi? Choć Ty podobno troll jesteś

5

@Emhyr, nie no zejdź na ziemię xd

31

@Emhyr, Ronaldo ZP? To na poważnie?

0

@July_6_BcN, jak lata mu kursor? Możesz wyjaśnić?

0

Haahhahahaha, jak widać nie trzeba mieć wybitnych kompetencji żeby trzepać hajs :D

0

@Barcasub, nie mam na ten temat takich informacji, ale uważam, że jedzenie bardzo ostrych rzeczy regularnie nie jest zdrowe

0

@Kgorecki2500, tylko, że już nie żyje

1

@Stinger_, nigdy nie wziąłem więcej jak dwa

4

@MesQueUnClub96, jesteś ekspertem nawet w jedzeniu hot dogów?

0

@Encore, szybko urósł jeśli w 2021 wyglądał tak jak na zdjęciach, niezły progres w trzy lata

3

@mrboom, Anna Lewandowska, Polska

1

@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie

0

@Toretto, nie mam żadnych dokładnych danych, nie musisz też podchodzić do tego bardzo poważnie, komentuje tylko na zasadzie tego co pisali czy mówili czasem ludzie kiedy sam jeszcze mieszkałem w Krakowie.

Ceny 18m2 będą nieosiągalne dla wielu ludzi. Ponad milion złotych za mieszkanie? Ogromny skok, ale Ci którzy mają mieszkania w większych miastach się cieszą, bo wartość ich nieruchomości rośnie

3

@Popitek12, Wojciech Szczęsny

@Aferzysta, edytowane, nie liczy się.

0

18k za m2 w Krakowie, ponad milion złotych za mieszkanie 60m2. Szczyt miał być przy 10k za m2 :D

0

@NeroTFP1, jeśli ludzie pracują i mają inne obowiązki to raczej średnio będą mogli oglądać Copę. Siedząc w domu na L4 czy bezrobociu być może tak. Może finał lub najważniejsze mecze jeśli wypadną na weekend

4

@Aragorn33, jaki eksperyment? Nie wiem co masz na myśli. Dla mnie każda ze stron w polityce w Polsce nie jest warta zaufania i nie mam choćby jednej partii, na którą chciałbym oddać głos z przekonaniem. PiS przez wiele lat pokazywał jak mocno w nosie ma Polskę, teraz to samo robi PO, a inni nie są lepsi.

Nie wiem jakie tam eksperymenty sobie robisz, ale nie angażuj mnie w to zbyt mocno, bo ja polityka w życiu i na La Rambli nie żyje.

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?