FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd
6
@Reviven, Ty tak na poważnie?
3
@takisobiektos, nazwisko się nie zmieni xd przygotowanie niesamowite
0
@maciekofcb, Iniesta nie powinien pozwolić Viniciusowi zawiązać sobie butów
0
@J4no, liczyłem, że będziemy sobie opowiadać co tam w nocy
2
@FcPortoFan1999, widzę, że jesteś kolejnym, który będzie szukał atencji. Tobie chyba musi brakować ekstraklasy
@J4no, ale ja Cię o nic nie pytałem
0
@J4no, ja tej nocy musiałem iść siku po trzeciej, poza tym bez rewelacji i jak już wróciłem z toalety to spałem do 9 prawie
2
@tristan87, do jednego wariata tylu ludzi trzeba było oddelegować. Nie dziwi mnie, że w Stanach radzą sobie inaczej
5
@Luciano99, to tylko jeden dzień, w resztę mogą pracować.
Odrobią w niedzielę, bo sobota to normalny dzień pracujący
2
@Gaz, trochę poczłapał i co on się tu niby doskonali?
0
@DLFCB, ona jest pijana?
1
@macio_944, za***iste to PS5 było jeśli musiałeś wziąć aż autobus
1
@BorzyKrzys, i co @macio_944 dobrze się bawiłeś?
0
@Sigma, o, następny. Messi? Choć Ty podobno troll jesteś
5
@Emhyr, nie no zejdź na ziemię xd
31
@Emhyr, Ronaldo ZP? To na poważnie?
0
@July_6_BcN, jak lata mu kursor? Możesz wyjaśnić?
0
Haahhahahaha, jak widać nie trzeba mieć wybitnych kompetencji żeby trzepać hajs :D
0
@Barcasub, nie mam na ten temat takich informacji, ale uważam, że jedzenie bardzo ostrych rzeczy regularnie nie jest zdrowe
0
@Kgorecki2500, tylko, że już nie żyje
1
@Stinger_, nigdy nie wziąłem więcej jak dwa
4
@MesQueUnClub96, jesteś ekspertem nawet w jedzeniu hot dogów?
0
@Encore, szybko urósł jeśli w 2021 wyglądał tak jak na zdjęciach, niezły progres w trzy lata
3
@mrboom, Anna Lewandowska, Polska
1
@macio_944, nie zapomnij o PS5 dla mnie
0
@Toretto, nie mam żadnych dokładnych danych, nie musisz też podchodzić do tego bardzo poważnie, komentuje tylko na zasadzie tego co pisali czy mówili czasem ludzie kiedy sam jeszcze mieszkałem w Krakowie.
Ceny 18m2 będą nieosiągalne dla wielu ludzi. Ponad milion złotych za mieszkanie? Ogromny skok, ale Ci którzy mają mieszkania w większych miastach się cieszą, bo wartość ich nieruchomości rośnie
3
@Popitek12, Wojciech Szczęsny
@Aferzysta, edytowane, nie liczy się.
0
18k za m2 w Krakowie, ponad milion złotych za mieszkanie 60m2. Szczyt miał być przy 10k za m2 :D
0
@NeroTFP1, jeśli ludzie pracują i mają inne obowiązki to raczej średnio będą mogli oglądać Copę. Siedząc w domu na L4 czy bezrobociu być może tak. Może finał lub najważniejsze mecze jeśli wypadną na weekend
4
@Aragorn33, jaki eksperyment? Nie wiem co masz na myśli. Dla mnie każda ze stron w polityce w Polsce nie jest warta zaufania i nie mam choćby jednej partii, na którą chciałbym oddać głos z przekonaniem. PiS przez wiele lat pokazywał jak mocno w nosie ma Polskę, teraz to samo robi PO, a inni nie są lepsi.
Nie wiem jakie tam eksperymenty sobie robisz, ale nie angażuj mnie w to zbyt mocno, bo ja polityka w życiu i na La Rambli nie żyje.
Pozdrawiam