2

@Traba727, no i się udało, bo ludzie żyjący życiem innych ludzi rozdmuchali to chyba w całym Internecie :D

2

@draxidox, ja im współczuję każdego dnia jeśli z La Rambli przenosisz choć trochę na realne życie

11

@MesQueUnClub96, Chorwacja musi być mistrzem Europy żeby Modric uważał, że Mistrzostwa Świata są trudniejsze?

1

Komentarz usunięty

3

@Adran360, hahaha no mega zabawne, że w internecie przewija się temat tego, że być może reprezentant kadry zdradzał swoją dziewczynę z inną, która zdradzała z nim swojego chłopaka. Niesamowicie zabawne, ubaw po pachy

Wystarczy, że wydarzy się coś głupiego i internet huczy drugi dzień, promując ludzi, którzy nie mają soba zbyt wiele do zaoferowania.

Potem mamy popularne fejmy i inne tego typu czy ludzi, którzy zarabiają hajs, bo są głupi i inni ich śledzą tylko dlatego

6

@Adran360, jeśli ta historia to ściema i zrobili to tylko po to żeby nagłośnić kolejną pustą lalę to idealnie im to wyszło

2

@Faro, aż mnie zabolało jak przeczytałem Twój komentarz. Nie wiem czy to na serio czy chcesz po prostu podenerwować innych, ale jeśli naprawdę tak myślisz to dużo w tym głupot

0

@Gibbon_FCB, @Messibestplayerintheworld, @mekston, to nie było stwierdzenie tylko pytanie. Racja, LM nie wygrał. Mimo wszystko raczej może się czuć spełniony jako piłkarz, a na LM ma jeszcze trochę czasu

0

@VegetaPolska, a nie wygrał przypadkiem z Interem wszystkiego? Raczej może się czuć spełnionym piłkarzem

0

@Lionel_Messi10, przecież był kontakt i dlatego uderzył stopą w trawę. Pomyśl zanim skomentujesz

0

@TaleOfUs, trochę odleciałeś, ładna bramka, ale to tyle

0

Argentyna niech kończy te przygotowania do EURO bo ono już trwa, co im nikt nie powiedział?

1

@Lionel_Messi10, Ty chyba to będziesz przyzywać następne 10 lat

0

Nieco więcej się spodziewałem po Szkocji

1

@GeneralXavi, dobrze że nie Xavi

0

@Azi, jest, ale dopuścili do tego strzału już.

Lepszy bramkarz by to wyjął

7

Bramkarz dał ciała, bramka na jego konto

5

@Deviler, ja wczoraj zostałem dwie godziny dłużej i dziś wychodzę o 20:30 :) Ty z @Luciano99 nie mogłeś się jakoś dogadać?

0

@FcPortoFan1999, zmiany w pracy to jest jedno wielkie gówno. Pracowałem ostatni okres przez ponad rok tylko na I zmianę i teraz jak poszedłem na II to mam okropne myśli w głowie

9

@Joe_Barbaro, popytaj @MesQueUnClub96, może akurat wujek nie będzie miał czasu

1

@adambądkowski93, 60-70% znajomości województwa to bardzo dużo, osobiście uważam, że trochę to naciągane

0

@adambądkowski93, bardzo jestem ciekawy jak znasz Dolnośląskie w 60-70% i co masz na myśli.

Jak Ci powiem żebyś przyjechał do Ubocza to dotrzesz tam bez nawigacji?

6

@Faro, świetna

Jeśli to Ty jesteś autorem to nigdy więcej tego nie rób.

Pozdrawiam

5

@Pawel13sz, alkoholik już chyba zapomniał, że sam brał udział w takich wydarzeniach

7

@tomek8756, polecam, działa

2

@Aragorn33, śmieszy mnie jak czytam, że według niektórych kierowca ciężarówki powinien skradać się do pasów

1

@FcPortoFan1999, przecież my to bez najmniejszych problemów wygrywamy

11

@Aragorn33, ładnie poprosił, uargumentował, a oni na koniec jeszcze jakieś szopki xD

0

@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd

6

@Reviven, Ty tak na poważnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?