FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Traba727, no i się udało, bo ludzie żyjący życiem innych ludzi rozdmuchali to chyba w całym Internecie :D
2
@draxidox, ja im współczuję każdego dnia jeśli z La Rambli przenosisz choć trochę na realne życie
11
@MesQueUnClub96, Chorwacja musi być mistrzem Europy żeby Modric uważał, że Mistrzostwa Świata są trudniejsze?
1
Komentarz usunięty
3
@Adran360, hahaha no mega zabawne, że w internecie przewija się temat tego, że być może reprezentant kadry zdradzał swoją dziewczynę z inną, która zdradzała z nim swojego chłopaka. Niesamowicie zabawne, ubaw po pachy
Wystarczy, że wydarzy się coś głupiego i internet huczy drugi dzień, promując ludzi, którzy nie mają soba zbyt wiele do zaoferowania.
Potem mamy popularne fejmy i inne tego typu czy ludzi, którzy zarabiają hajs, bo są głupi i inni ich śledzą tylko dlatego
6
@Adran360, jeśli ta historia to ściema i zrobili to tylko po to żeby nagłośnić kolejną pustą lalę to idealnie im to wyszło
2
@Faro, aż mnie zabolało jak przeczytałem Twój komentarz. Nie wiem czy to na serio czy chcesz po prostu podenerwować innych, ale jeśli naprawdę tak myślisz to dużo w tym głupot
0
@Gibbon_FCB, @Messibestplayerintheworld, @mekston, to nie było stwierdzenie tylko pytanie. Racja, LM nie wygrał. Mimo wszystko raczej może się czuć spełniony jako piłkarz, a na LM ma jeszcze trochę czasu
0
@VegetaPolska, a nie wygrał przypadkiem z Interem wszystkiego? Raczej może się czuć spełnionym piłkarzem
0
@Lionel_Messi10, przecież był kontakt i dlatego uderzył stopą w trawę. Pomyśl zanim skomentujesz
0
@TaleOfUs, trochę odleciałeś, ładna bramka, ale to tyle
0
Argentyna niech kończy te przygotowania do EURO bo ono już trwa, co im nikt nie powiedział?
1
@Lionel_Messi10, Ty chyba to będziesz przyzywać następne 10 lat
0
Nieco więcej się spodziewałem po Szkocji
1
@GeneralXavi, dobrze że nie Xavi
0
@Azi, jest, ale dopuścili do tego strzału już.
Lepszy bramkarz by to wyjął
7
Bramkarz dał ciała, bramka na jego konto
5
@Deviler, ja wczoraj zostałem dwie godziny dłużej i dziś wychodzę o 20:30 :) Ty z @Luciano99 nie mogłeś się jakoś dogadać?
0
@FcPortoFan1999, zmiany w pracy to jest jedno wielkie gówno. Pracowałem ostatni okres przez ponad rok tylko na I zmianę i teraz jak poszedłem na II to mam okropne myśli w głowie
9
@Joe_Barbaro, popytaj @MesQueUnClub96, może akurat wujek nie będzie miał czasu
1
@adambądkowski93, 60-70% znajomości województwa to bardzo dużo, osobiście uważam, że trochę to naciągane
0
@adambądkowski93, bardzo jestem ciekawy jak znasz Dolnośląskie w 60-70% i co masz na myśli.
Jak Ci powiem żebyś przyjechał do Ubocza to dotrzesz tam bez nawigacji?
6
@Faro, świetna
Jeśli to Ty jesteś autorem to nigdy więcej tego nie rób.
Pozdrawiam
5
@Pawel13sz, alkoholik już chyba zapomniał, że sam brał udział w takich wydarzeniach
7
@tomek8756, polecam, działa
2
@Aragorn33, śmieszy mnie jak czytam, że według niektórych kierowca ciężarówki powinien skradać się do pasów
1
@FcPortoFan1999, przecież my to bez najmniejszych problemów wygrywamy
11
@Aragorn33, ładnie poprosił, uargumentował, a oni na koniec jeszcze jakieś szopki xD
0
@heniusss, czasy się bardzo mocno zmieniły. Pamiętam jak za gówniarza miałem epizod w lesie przy pomocy dla drwala za całe 4-5zl za godzinę xd
6
@Reviven, Ty tak na poważnie?