0

@Esteban_, ciężko o lepszy komentarz w tej sytuacji

0

@Ricardinio14, Tello jedyne co miał to zejście do prawej nogi, Abde potrafi nieco więcej

0

@MesQueUnClub96, jesteś ostatnim, który może komukolwiek coś wypominać

0

@tristan87, zgadza sie, on powinien być pierwszy do odstrzału

7

@marcin62, głupotą jest sprzedawać aktualnie Duńczyka. Mam nadzieję, że nikt na to nie wpadnie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta, jak już go wyrzucili z TVP Info to naprawdę powinien utkać ryj

0

@Rl9k1nG, to ten sławny ekspert z TVP Info? Jak on w ogóle ma sumienie obrażać innych ludzi

1

@titikaka, dokładnie, a potem ten sam
Roberto będzie objeżdżany za każdym razem w LM

1

@Medium szybko zniknęło XD ktoś tu lubi opcje „zgłoś” :D

4

Komentarz usunięty

1

@Rastafarnianin, nie, bo jego również mocno męczą kontuzje, a z jego stylem gry to nieuniknione

0

@koziar, Puig od zawsze był beznadziejny i nigdy nie był gotowy na grę w Barcelonie

5

@kynio302, ależ oni w tym TVP Info mają naje*ane

7

Wszystkiego dobrego i niech idzie chorować gdzie indziej. W najważniejszych momentach Barcelona i tak nie mogła na niego liczyć odkąd został jej piłkarzem.

1

@sokot, jak to co, rozwala szatnie przecież było mówione juz

5

@KrychaFCB, zamiast doliczać czas za opóźnianie gry niech systematycznie wyciągają karteczki dla takich piłkarzy to przedłużania gry będzie mniej :)

5

@Jarek92Barca, miał coś z plecami. Przecież z dnia na dzień Xavi nie odsunie go od składu

5

@Barcelonka070, dokładnie, Kowalczyk nie powinien się wypowiadać już od kilku lat

7

@kiper09, mamy tutaj komentarz specjalisty ds. przygotowania fizycznego zawodników na najwyższym szczeblu piłkarskim?

0

@FrankliN7, jakoś to będzie, trzeba mieć nadzieję.

1

@JimMorrisonFCB, już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu.

0

@Transu96, @Pawlak1992, tak, przecież mówi się, że zagra na PO i LO. Gdzieś popełniłem błąd?

0

ter Stegen - Cancelo - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Gavi - Fati - Lewandowski - Messi. Całkiem przyjemnie się ten skład prezentuje, jest szansa zajść daleko w Europie. Na temat Ligi Hiszpańskiej się nie wypowiadam, bo już pokazaliśmy ostatnio, że Real nie ma szans.

0

@Janas11224, zgwalcili pod wieża to następnym razem zrobią to w innym miejscu. Za jakiś czas będą chcieli zamknąć całą Francję na noc

1

@Kessie, nie wiem na co typ liczył? Myślał, że autobus się skurczy?

0

@MarcepanowyKsiaze, XD nie rozśmieszaj, bo obaj wiemy jak jest ;) Zresztą z tego co obserwuje to coraz więcej osób to zauważyło :D

0

@MarcepanowyKsiaze, popatrz, niektórzy użytkownicy również są toksyczni, dostają bana, a mimo wszystko FCBarca pozwala im założyć drugie konto.

Wszystko wskazuje na to, że każdy zasługuje na drugą szansę

0

@AlexDark00, zgadzam się. Podobny transfer do Lewandowskiego, top zawodnik, zajebista cena, gwarancja sukcesu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?