FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_, ciężko o lepszy komentarz w tej sytuacji
0
@Ricardinio14, Tello jedyne co miał to zejście do prawej nogi, Abde potrafi nieco więcej
0
@MesQueUnClub96, jesteś ostatnim, który może komukolwiek coś wypominać
0
@tristan87, zgadza sie, on powinien być pierwszy do odstrzału
7
@marcin62, głupotą jest sprzedawać aktualnie Duńczyka. Mam nadzieję, że nikt na to nie wpadnie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta, jak już go wyrzucili z TVP Info to naprawdę powinien utkać ryj
0
@Rl9k1nG, to ten sławny ekspert z TVP Info? Jak on w ogóle ma sumienie obrażać innych ludzi
1
@titikaka, dokładnie, a potem ten sam
Roberto będzie objeżdżany za każdym razem w LM
1
@Medium szybko zniknęło XD ktoś tu lubi opcje „zgłoś” :D
4
Komentarz usunięty
1
@Rastafarnianin, nie, bo jego również mocno męczą kontuzje, a z jego stylem gry to nieuniknione
0
@koziar, Puig od zawsze był beznadziejny i nigdy nie był gotowy na grę w Barcelonie
5
@kynio302, ależ oni w tym TVP Info mają naje*ane
7
Wszystkiego dobrego i niech idzie chorować gdzie indziej. W najważniejszych momentach Barcelona i tak nie mogła na niego liczyć odkąd został jej piłkarzem.
1
@sokot, jak to co, rozwala szatnie przecież było mówione juz
5
@KrychaFCB, zamiast doliczać czas za opóźnianie gry niech systematycznie wyciągają karteczki dla takich piłkarzy to przedłużania gry będzie mniej :)
5
@Jarek92Barca, miał coś z plecami. Przecież z dnia na dzień Xavi nie odsunie go od składu
5
@Barcelonka070, dokładnie, Kowalczyk nie powinien się wypowiadać już od kilku lat
7
@kiper09, mamy tutaj komentarz specjalisty ds. przygotowania fizycznego zawodników na najwyższym szczeblu piłkarskim?
0
@FrankliN7, jakoś to będzie, trzeba mieć nadzieję.
1
@JimMorrisonFCB, już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu.
0
@Transu96, @Pawlak1992, tak, przecież mówi się, że zagra na PO i LO. Gdzieś popełniłem błąd?
0
ter Stegen - Cancelo - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Gavi - Fati - Lewandowski - Messi. Całkiem przyjemnie się ten skład prezentuje, jest szansa zajść daleko w Europie. Na temat Ligi Hiszpańskiej się nie wypowiadam, bo już pokazaliśmy ostatnio, że Real nie ma szans.
0
@Janas11224, zgwalcili pod wieża to następnym razem zrobią to w innym miejscu. Za jakiś czas będą chcieli zamknąć całą Francję na noc
1
@Kessie, nie wiem na co typ liczył? Myślał, że autobus się skurczy?
0
@MarcepanowyKsiaze, XD nie rozśmieszaj, bo obaj wiemy jak jest ;) Zresztą z tego co obserwuje to coraz więcej osób to zauważyło :D
0
@MarcepanowyKsiaze, popatrz, niektórzy użytkownicy również są toksyczni, dostają bana, a mimo wszystko FCBarca pozwala im założyć drugie konto.
Wszystko wskazuje na to, że każdy zasługuje na drugą szansę
0
@AlexDark00, zgadzam się. Podobny transfer do Lewandowskiego, top zawodnik, zajebista cena, gwarancja sukcesu ;)