2

@Reviven, Xavi out, Laporta out, Alemany out. Dużo osób ma ogromny problem z ocenianiem trenera czy zawodników, kiedy jeszcze sezon się nie zaczął. Nie mam pojęcia skąd się to bierze, ale niektórzy mogliby sobie zrobić małą przerwę od La Rambli

0

@VeB 1899 , bawi mnie, że wszystkie te wpisy dziennikarzy mogą sprawić żeby czepiać się Xaviego XD skąd w ogóle wiesz, że to prawda i Xavi naprawdę tak myśli?

0

@esem91, i nadal nikt nie strzeli jeśli te strzały będą tak wyglądać

0

@Salchent, przecież się wyleczy :D

1

@ArterkHD, z 2k zrobiło mu się 10k?

1

@Varkond, czyli dalsza faza LM już nie jest ważna?

0

@Salchent, przecież Inigo jak się wyleczy to będzie grać, ponadto on jest uzupełnieniem składu, więc na ten moment nie jest nawet potrzebny.

0

@RomanHoffer, na pewno nie należy do zbyt mądrych osób, ale kim ona jest nie mogę napisać, bo dostanę bana

0

Tyle tych plotek, że już nie wiadomo jak ten skład Barcelony rozrysować…

0

@Nazio_87, nie przyjdzie do Barcelony żaden Neymar. Plotka, która ma za zadanie zarobić dla dziennikarzy, którzy to udostępniają

0

@SkilledHydra16, Ferran to inna liga, on jak jest przy piłce to nikt nie wie co się wydarzy

1

@TheNekro94, Soft99 niewidzialna wycieraczka

0

@jacobFCB, napisz coś głupiego, ktoś to skomentuje, a potem „hahaha, to nie na poważnie”

0

@jacobFCB, mieszanie polityki do sprawy powrotu Neymara jest bardzo inteligentnym podejściem, brawo

3

@shahman, od dawna było wiadomo, że to terrorysta z Rosario…

0

@qbuteq, który według Ciebie jest najbardziej wiarygodny?

0

@Messibestplayerintheworld, pytanie czy ktoś się nim w ogóle zainteresuje o ile to w ogóle prawda. Każdy dzień to coraz to nowe informacje na temat Barcelony, ile w tym prawdy wiedza tylko w klubie

0

@Rewolucja123, a się za winął, ja pieprze. Chyba trochę za wolno jechał niestety

0

@Emhyr, jak będę miał to dorzucę, teraz sam nie mam :/

7

@Emhyr, czyli co trzeba im współczuć czy dorzucić do wypłaty?

0

@DLFCB, potwierdziło się tylko to co pisałem o nim już dawno, prostak i cham. Jeśli ktokolwiek go gdzieś pokazuje to chyba tylko po to żeby podbijać sobie oglądalność na debilizmie

2

@michal26, wczoraj oglądałem kawałek meczu City z Arsenalem, prawda jest taka, że on tam zajmuje się niemalże wszystkim. Od gry po prawej stronie do wyprowadzania piłki z własnej połowy :) Bardzo uniwersalny zawodnik

2

@michal26, zgadzam się, może @Moderacja sprobuje pchnąć temat?

2

@michal26, zgadzam się. Jeśli byłaby zrzutka, rozpisane co będzie tutaj zrobione to ja jestem jak najbardziej za ;)

1

@michal26, jednak wciąż to są pieniądze. Kto za to zapłaci?

Piszesz o kilkunastu godzinach pracy programisty i tu już masz około 100zł brutto za godzinę, jak nie więcej

5

@Janas11224, nie ma tu nawet co żałować, najważniejsze żeby niewinnym się nie stała krzywda

1

@michal26, dobry pomysł, ale pewnie kosztowny

4

@RoberDzik, nie, na pewno nie

0

@Esteban_, ciężko o lepszy komentarz w tej sytuacji

0

@Ricardinio14, Tello jedyne co miał to zejście do prawej nogi, Abde potrafi nieco więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?