FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oriol rozmawia z Lopezem na temat rozegrania akcji, młody pokornie kiwa głową, a jak Lewy robił tak w zeszłym sezonie to był najgorszy, bo się wymądrzał :p
1
@Irmscher10, od ilu lat?
3
Jeśli Xavi nadal będzie mówił, ze wierzy w Ferrana to jest zaje*iscie naiwny
4
Jak na grę bez Ferrana i Lopeza to i tak całkiem dobrze to wyglada
3
25min Ferrana jak zwykle na boisku nie widać
13
Dla Abde trzeba koniecznie dać szanse, bo umiejętności ma duże. Oby Xavi potrafił zapanować nad jego głową
0
Milan jak na razie nawet w towarzyskim nie może dojść do żadnej sytuacji bramkowej
3
Alonso XD potrzebny on w tej Barcelonie
0
Dzień dobry, smacznej kawusi i dobrego meczu :)
0
@Faro, byłem w Krakowie u lekarza, który zajmował się reprezentacją Polski w piłkę nożną kobiet, inny lekarz ostatnio ocenił jego prace mówiąc, że się napracował przy zabiegu, bo dużo szwów było użytych i sporo pracy musiał włożyć, a i tak po 9 miesiącach od zabiegu słyszę, ze będzie potrzebny kolejny :D
0
Dobry wieczór, miał ktoś sytuacje u siebie lub wśród znajomych czy bliskich, że jedna artroskopia kolana i szycie łąkotki nie przyniosła pożądanego efektu i jest potrzebne kolejne wejście w kolano? Za drugim razem już udało się rozwiązać problem czy do trzech razy sztuka?
0
@Dertinho, niezbyt wiem jak tego Pana skomentować żeby nie dostać bana od @wpwelement
4
@MesQueUnClub96, Dest nam zamknie twarze tak samo jak Ty kiedyś napiszesz tu coś madrego
0
@jacobFCB, nie, dla normalnych kibiców niczego nie musi niczym zapychać. Byleby w najniższych latach Barcelona odzyskała dobrą sytuacje finansową.
5
@MesQueUnClub96, w końcu
0
@Herato, najlepszy piłkarz meczu finałowego o MŚ?
0
@AmigoBlancos, a zarobi głównie dlatego, ze nikt go nie lubi i dużo osób będzie chciało zobaczyć jak dostaje w ryj
1
@MesQueUnClub96, Ty nie masz prawa głosu
0
Słucham w meczu Anglia - Chiny, że jedna z zawodniczek z Anglii jest lepsza niż niektórzy zawodnicy z Premier League, ciekawe
1
@Sulimo, Dembele ma inteligencje boiskową?
0
@KrychaFCB, XD ale za to na bombelku daja
0
Kolejna telenowela, tym razem z Dembele w roli głównej. Niech jak najszybciej wypłynie oficjalna informacja na temat jego odejścia i żegnamy
1
@gumaz, na @MesQueUnClub96 nie mogę patrzeć, czytać co pisze, a co dopiero go lubić.
0
@gumaz, ja nie jestem żaden malibu
1
@P33ck, ale za to ile byśmy mieli spokoju
0
@MesQueUnClub96, jeszcze mogliby Ciebie dorzucić w gratisie
18
@Kidd, gość go jeszcze podnosi jak najszybciej żeby usunąć z jezdni XD kij tam, że typ być może połamany hahaha
4
@DamianBarcaCule, tylko, że Karaś się przyznał
1
@bartekvisca , da dla nich pieniądze, więc nic się nie zmieni
0
@Tomo1989, na pewno nie wtedy kiedy kaleczą Twój ulubiony sport