0

Oriol rozmawia z Lopezem na temat rozegrania akcji, młody pokornie kiwa głową, a jak Lewy robił tak w zeszłym sezonie to był najgorszy, bo się wymądrzał :p

1

@Irmscher10, od ilu lat?

3

Jeśli Xavi nadal będzie mówił, ze wierzy w Ferrana to jest zaje*iscie naiwny

4

Jak na grę bez Ferrana i Lopeza to i tak całkiem dobrze to wyglada

3

25min Ferrana jak zwykle na boisku nie widać

13

Dla Abde trzeba koniecznie dać szanse, bo umiejętności ma duże. Oby Xavi potrafił zapanować nad jego głową

0

Milan jak na razie nawet w towarzyskim nie może dojść do żadnej sytuacji bramkowej

3

Alonso XD potrzebny on w tej Barcelonie

0

Dzień dobry, smacznej kawusi i dobrego meczu :)

0

@Faro, byłem w Krakowie u lekarza, który zajmował się reprezentacją Polski w piłkę nożną kobiet, inny lekarz ostatnio ocenił jego prace mówiąc, że się napracował przy zabiegu, bo dużo szwów było użytych i sporo pracy musiał włożyć, a i tak po 9 miesiącach od zabiegu słyszę, ze będzie potrzebny kolejny :D

0

Dobry wieczór, miał ktoś sytuacje u siebie lub wśród znajomych czy bliskich, że jedna artroskopia kolana i szycie łąkotki nie przyniosła pożądanego efektu i jest potrzebne kolejne wejście w kolano? Za drugim razem już udało się rozwiązać problem czy do trzech razy sztuka?

0

@Dertinho, niezbyt wiem jak tego Pana skomentować żeby nie dostać bana od @wpwelement

4

@MesQueUnClub96, Dest nam zamknie twarze tak samo jak Ty kiedyś napiszesz tu coś madrego

0

@jacobFCB, nie, dla normalnych kibiców niczego nie musi niczym zapychać. Byleby w najniższych latach Barcelona odzyskała dobrą sytuacje finansową.

5

@MesQueUnClub96, w końcu

0

@Herato, najlepszy piłkarz meczu finałowego o MŚ?

0

@AmigoBlancos, a zarobi głównie dlatego, ze nikt go nie lubi i dużo osób będzie chciało zobaczyć jak dostaje w ryj

1

@MesQueUnClub96, Ty nie masz prawa głosu

0

Słucham w meczu Anglia - Chiny, że jedna z zawodniczek z Anglii jest lepsza niż niektórzy zawodnicy z Premier League, ciekawe

1

@Sulimo, Dembele ma inteligencje boiskową?

0

@KrychaFCB, XD ale za to na bombelku daja

0

Kolejna telenowela, tym razem z Dembele w roli głównej. Niech jak najszybciej wypłynie oficjalna informacja na temat jego odejścia i żegnamy

1

@gumaz, na @MesQueUnClub96 nie mogę patrzeć, czytać co pisze, a co dopiero go lubić.

0

@gumaz, ja nie jestem żaden malibu

1

@P33ck, ale za to ile byśmy mieli spokoju

0

@MesQueUnClub96, jeszcze mogliby Ciebie dorzucić w gratisie

18

@Kidd, gość go jeszcze podnosi jak najszybciej żeby usunąć z jezdni XD kij tam, że typ być może połamany hahaha

4

@DamianBarcaCule, tylko, że Karaś się przyznał

1

@bartekvisca , da dla nich pieniądze, więc nic się nie zmieni

0

@Tomo1989, na pewno nie wtedy kiedy kaleczą Twój ulubiony sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?