FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz, nie polecę Ci nic, przepraszam.
Chciałem tylko napisać, że cena za oglądanie Barcelony w porównaniu z innymi Państwami to dosyć wygórowana kwota… Zawsze można się z kimś konkretnym dogadać na temat Canal+ w razie co ;)
1
Skład całkiem przyzwoity, na drugą połowę wejdzie Messi gdyby wynik nie był na naszą korzyść. Vamos Barca!
0
W tym kraju nie ma niestety opozycji, która byłaby wartościowa. Zakłamany Tusk czy Mentzen, który bezczelnie odpowiada dziennikarzowi kiedy tylko zaczynają się schody to żadna opozycja. Niesamowite jest to na jakim jesteśmy dnie jeśli chodzi o polityków w tym kraju pięknym
0
@Tomcio, nie trzeba być jej fanem żeby zauważyć, że Stanowski jest dwulicowy i fałszywy :)
1
@BorzyKrzys, zazdrość, zawiść i ch*j wie co jeszcze
0
@mrboom, szkoda, że przeżyła, ale lepiej żeby się nie męczyła. To akurat prawda
1
Oby jak najszybciej, tego mu życzę.
Nam zresztą również
0
@mrboom, nie wygrasz z tym niestety, może gdyby łbem nie uderzyła to jeszcze by żyła, a tak niestety. Dwie biegły, jednej się udało, druga nie dała rady
1
@mrboom, fakt, poza zabudowanym i przed uderzeniem na pewno miałem około 90, ale zanim do tego doszło to zdążyłem zwolnić do dużo mniejszej prędkości. Nawet nigdzie nie odleciała, wpadła mi pod podwozie. Wydaje mi się, że to bardziej to, że to była naprawdę mała sarenka, a nie prędkość
0
@BordowyPtak, @mrboom trup na miejscu
0
@zodiak_10, XD hehe
0
@zodiak_10, hehehe zabawny jesteś jak świnia w trampkach
0
Dzień dobry, dzień zaczynamy od trafienia małej sarenki na drodze. Lepiej się zacząć nie mogło, ku*wa.
1
Nie ma co roztrząsać, ale Xavi mógłby się nieco opamiętać ze swoimi komentarzami, bo nie wpływa to dobrze na drużynę i jej kibiców raczej.
0
@TaughtMule, gość zapomniał, ze nie jedzie osobówką. Co za debil
1
@marcin62, ależ trzeba mieć nawalone we łbie
0
@bartas97, żeby być w grupie LM musza przejść Karabach i potem jeszcze dwie czy jedna runda?
0
@nabial, no ale to jest robione głównie dla pieniędzy. Grając sparingi ze średnimi lub słabymi nikt tyle nie zapłaci
0
@VegetaPolska, zejdź na ziemię, chłop ma 30 lat, chcesz opierać kadrę na zawodnikach, którzy powoli myślą o emeryturze? Ponadto co Cię do niego przekonuje? Jedna bramka strzelona wczoraj?
2
@VegetaPolska, ja widzę, że Ty to ogólnie jesteś odklejony, nie tylko jeśli chodzi o kobiety
0
@DonAndrzejos, zgadzam się Karol
0
@Faro, to dzwon do Laporty
2
Wtedy kiedy pół La Rambli wkurza się, że Barcelona przegrała z Arsenalem to @AlexDark00 nie może przetrawić kolejnej bramki Roberta Lewandowskiego
0
@Faro, to zrozum, że w piłce nożnej nie da się być na topie przez cały czas i przestań się aż tak mocno denerwować
1
@Faro, może warto zmienić kibicowanie Barcelonie na Manchester City?
3
@Kessie, ja mogę z Tobą ubić @MesQueUnClub96
0
@Bobo25, to już jest koniec, w Barcelonie powiedzieli, że na rewanż to oni nawet sił nie mają
1
@bari_94, a ja się nie muszę przejmować, bo mnie sparingi w ogóle nie interesują. To są mecze dla trenera, które mają dać efekt w lidze i lidze mistrzów, we właściwym sezonie. Musiałbym mieć nierówno pod sufitem żeby brać na poważnie te mecze. Zwłaszcza, że to nie był sparing z byle jaką drużyną, która po prostu jest w jako takim rytmie meczowym, ale z Arsenalem, który w zeszłym sezonie był drugą najlepszą drużyną w Anglii.
1
@Aragorn33, ciężko będzie opierać się cały sezon na Balde po lewej stronie, bo na dobrą sprawę on jest jeszcze dzieckiem. Kounde nawet jeśli starszy i bardziej doświadczony to również może mieć gorsze chwile w sezonie, ciężko się nie zgodzić z tym, że potrzebujemy bocznych obrońców. Roberto i Alonso już tak wiele razy udowodnili swój brak klasy, że najchętniej nie oglądałbym ich wcale
0
@Faro, ale to już z niektórymi coś nie tak jeśli sparing w presezonie ich denerwuje :D