FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@_Specjalista, było o tym głośno zaraz po meczu
1
@VegetaPolska, przy Tobie to musi być codziennie niezły odlot
2
@VegetaPolska, przestań ludzi prześladować
0
@Szklaner, na schabowego to i mnie mógłby zabrać, ale tylko na schabowego.
1
@kcule14, mamy tutaj specjalistów od spraw sercowych, zaraz na pewno ktoś Ci pomoże.
Wszystkiego dobrego
0
@_Specjalista, No ale o co Ci chodzi, bo ja nie rozumiem niestety
0
@7black4, Felix
0
@adambądkowski93, ostatnie wypadki były z udzialem dwóch żółtych Reno, jedno, które prowadził Perreti, a drugie to jakieś wypożyczone, które miało wypadek w okolicy Oświęcimia.
Może Ty mówisz o czymś jeszcze?
1
@escarabajo, ja również nie, ale kiedyś gdzieś tam podczas rozmowy udało się wyłapać kobietę, która celowo ukrywa się pod męskim nickiem :D
0
@escarabajo, a takich kobiet jest tutaj więcej pod różnymi nickami ;p
0
@DaPidejpi, nie mogą ich dogonić hehe
A może czekają, aż sami sie zatrzymają na jakiejś lampie, a być może moście? Jak te żółte Renault?
2
@ViscaElBarca98, jak Ci ciężko chodzić to będziesz jeździć na rolkach
4
@Rust_Cohle, osoba, która to napisała jest kobietą, Ty damski bokserze
55
@Nano22, zabierz ją na kebaba i będzie wniebowzięta. Dobry kebab na pewno będzie jej smakował, a kolczyki, które Ty wybierzesz mogą jej się nie podobać. Nie ryzykuj
1
@Zoker, no, tez mnie to bawi już od jakiegoś czasu XD
4
@lucca87, a potem się obudziłeś, bo na dzień dzisiejszy żaden z Twoich wpisów w tym stylu się nie sprawdził :D
5
@escarabajo, to tym bardziej kretyn, bo to nie miejsce na tego typu zabawy. Chciał się z nim podroczyć to nie na drodze publicznej gdzie są również inni ludzie
7
@Kidd, ten który się podjął wyprzedzenia w taki sposób to kretyn, ale osoba, która wyprzedzała tak długo te ciężarówkę również nie błysnęła inteligencją
2
@BordowyPtak, wszystko zależy od sytuacji i warunków w pracy jakie są żeby chociażby wziąć prysznic. Pracując przy maszynach CNC w robocie się przecierałem w ubrania, które służyły mi głównie na dojazdy i powroty z pracy, ale nie myłem się, bo oprócz tego, że prysznic był jeden to jeszcze był w średnim stanie, a wiec nie zachęcało to do kąpieli. Wolałem wrócić do domu/mieszkania i umyć się w normalnych warunkach, ale przebierając się w świeże ciuchy ;)
No i przede wszystkim zawsze wracałem własnym autem lub z ludźmi, którymi pracowałem, a oni również bez prysznica, ale po prostu byli przebrani ;)
2
@mariosss20, tylko Vegeta może tu coś doradzić
0
@BordowyPtak, znając tego typu miejsca pracy to zarobki wygórowane nie są, wiec może poucz się czegoś co w przyszłości da Ci lepszą robotę?
2
@draxidox, Vegeta na razie jest na etapie próby wymiany zdań, a nie śliny
0
@whoocash19841, Złotoryja tak samo dziurawa jak ta Legnica, jedyne co u was dobre to cena LPG ;p
2
@macio_944, a daj Ty spokój z tą Legnicą i jej dziurawymi drogami ;)
0
@esem91, z języczkiem było?
0
@kiper09, Ciebie wpuścimy na boisko
Trzyma Cię jeszcze po świecie ceramiki w Boleslawcu?
0
@kiper09, ile razy mam Ci powtarzać gdzie masz się udać żebyś w końcu tam poszedł?
2
Djoko nie dość, ze podpuścił młodego to jeszcze zyskał dodatkowy czas żeby słońce mogło pokryć prawie cały kort. Zero przypadku w tym zagraniu
3
@Rl9k1nG, hejtują go głównie na La Rambli znając życie :D Trzeba dać mu czas, oby w reszcie sezonu był decydujący
17
@Rewolucja123, przede wszystkim Oriol biega i odbiera piłki przeciwnikowi, a Busquets kiedy przychodziło bronić to oglądał akcje biegnąc z tylu za wszystkimi