0

@Michal03, może się nadmiernie grzeje. Nie ma tutaj jednego rozwiązania, to trzeba zdiagnozować

0

@escarabajo, kiedyś zrozumiesz

2

@Gracek10, bardzo niefortunnie spadł mu na nogę Marcelo, stąd chyba taki efekt. Brzydko to wygląda niestety :/

0

@Popitek12, Wisła Kraków o krok od awansu

0

@tristan87, dla mnie aktorka

7

@tristan87, Krzysztof Stanowski

1

@JimMorrisonFCB, fakt, nie przemyślałem tego. Masz racje

2

@stickie, z jednej strony nie ma się czym na razie martwić, bo ma jeszcze trochę kontraktu, a jeśli będzie chciał odejść za dobrą kasę to nie ma co trzymać na siłę. Mimo wszystko lepiej żeby został, bo jest solidnym obrońcą

4

@PartidarioCatalan, i doznał kontuzji

1

@Kidd, sytuacja nagle stała się klarowna

0

@AllBundy, skąd takie wnioski?

2

@Bogan, a Ty co tam robiłeś?

5

@bartas97, mógł go podrzucić.

1

@AlexDark00, może jak Cię Lewy kilka razy trafi piłką gdzie trzeba to trochę zmądrzejesz

42

@tadzik447, z Arsenalem się nie liczy, bo nie pasuje do narracji

3

@Aragorn33, tu się nawet nie ma co sugerować tymi komentarzami, przecież co mecz, niektórzy sprzedają piłkarzy tylko po to żeby w kolejnym spotkaniu ich wychwalać pod niebiosa

0

@TheNekro94, szczegóły

0

Araujo kiedy idzie do ataku jest duża szansa na zagrożenie dla przeciwnika, ogromną jakość ma Urugwajczyk. Podobnie było zawsze z Messim kiedy już chciało mu się wrócić do obrony, bardzo często udawało mu się odbierać piłki, świetnie je wyprowadzać chociaż nigdy nie był obrońcą

3

Zejście z boiska Ferrana, a pojawienie się na nim Lewego jak na razie niewiele zmieniło.

0

Ansu Fati złota piłka 2023/2024

0

@fcbfan1993, wiec albo Ty to chu*owo tłumaczysz albo tylko sam jeden wiesz co masz na myśli :D Podaj mi jakiś link do strony gdzie ktoś mądrzejszy niż Ty napisał o co chodzi to może będzie mi łatwiej :D

3

Kessie oraz Dembele tuż obok siebie, oby to oznaczało, że razem szykują się do opuszczenia klubu

0

@DonMatteo901, ałć, zabolało

0

@fcbfan1993, sorry, ale totalnie Cię nie rozumiem :D

0

@fcbfan1993, a gdzie według Ciebie napisałem coś niepoprawnie?

1

@Nicko, solidnie to odrobinę za dużo powiedziane, ale w sumie nie ma co oczekiwać od niego żeby na tle każdego przeciwnika grał jak @Kessie za swoich najlepszych czasów

0

Czyli skrzydłowego za Dembele już mamy na pokładzie, świetna wiadomość

1

Ferran gdyby nie bramkarz miałby na koncie gola, dobre 45 minut w jego wykonaniu

1

@karolszymek, to chyba nie do mnie

0

@fcbfan1993, nie i nie wiem skąd takie kosmate myśli u Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?