FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michal03, może się nadmiernie grzeje. Nie ma tutaj jednego rozwiązania, to trzeba zdiagnozować
0
@escarabajo, kiedyś zrozumiesz
2
@Gracek10, bardzo niefortunnie spadł mu na nogę Marcelo, stąd chyba taki efekt. Brzydko to wygląda niestety :/
0
@Popitek12, Wisła Kraków o krok od awansu
0
@tristan87, dla mnie aktorka
7
@tristan87, Krzysztof Stanowski
1
@JimMorrisonFCB, fakt, nie przemyślałem tego. Masz racje
2
@stickie, z jednej strony nie ma się czym na razie martwić, bo ma jeszcze trochę kontraktu, a jeśli będzie chciał odejść za dobrą kasę to nie ma co trzymać na siłę. Mimo wszystko lepiej żeby został, bo jest solidnym obrońcą
4
@PartidarioCatalan, i doznał kontuzji
1
@Kidd, sytuacja nagle stała się klarowna
0
@AllBundy, skąd takie wnioski?
2
@Bogan, a Ty co tam robiłeś?
5
@bartas97, mógł go podrzucić.
1
@AlexDark00, może jak Cię Lewy kilka razy trafi piłką gdzie trzeba to trochę zmądrzejesz
42
@tadzik447, z Arsenalem się nie liczy, bo nie pasuje do narracji
3
@Aragorn33, tu się nawet nie ma co sugerować tymi komentarzami, przecież co mecz, niektórzy sprzedają piłkarzy tylko po to żeby w kolejnym spotkaniu ich wychwalać pod niebiosa
0
@TheNekro94, szczegóły
0
Araujo kiedy idzie do ataku jest duża szansa na zagrożenie dla przeciwnika, ogromną jakość ma Urugwajczyk. Podobnie było zawsze z Messim kiedy już chciało mu się wrócić do obrony, bardzo często udawało mu się odbierać piłki, świetnie je wyprowadzać chociaż nigdy nie był obrońcą
3
Zejście z boiska Ferrana, a pojawienie się na nim Lewego jak na razie niewiele zmieniło.
0
Ansu Fati złota piłka 2023/2024
0
@fcbfan1993, wiec albo Ty to chu*owo tłumaczysz albo tylko sam jeden wiesz co masz na myśli :D Podaj mi jakiś link do strony gdzie ktoś mądrzejszy niż Ty napisał o co chodzi to może będzie mi łatwiej :D
3
Kessie oraz Dembele tuż obok siebie, oby to oznaczało, że razem szykują się do opuszczenia klubu
0
@DonMatteo901, ałć, zabolało
0
@fcbfan1993, sorry, ale totalnie Cię nie rozumiem :D
0
@fcbfan1993, a gdzie według Ciebie napisałem coś niepoprawnie?
1
@Nicko, solidnie to odrobinę za dużo powiedziane, ale w sumie nie ma co oczekiwać od niego żeby na tle każdego przeciwnika grał jak @Kessie za swoich najlepszych czasów
0
Czyli skrzydłowego za Dembele już mamy na pokładzie, świetna wiadomość
1
Ferran gdyby nie bramkarz miałby na koncie gola, dobre 45 minut w jego wykonaniu
1
@karolszymek, to chyba nie do mnie
0
@fcbfan1993, nie i nie wiem skąd takie kosmate myśli u Ciebie