7

Ciężko się ogląda piłkę nożną kobiet

2

@Niente, David to był Pan piłkarz

0

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96, przyrodnia?

1

@PatrychoO, ewentualnie będzie o kim czytać, że nieudany transfer, bo trzy pierwsze mecze mu nie wyjdą

0

@MarioVeB!, dużo mi to mówi

1

@MesQueUnClub_87, ktoś tu ma dzisiaj zły humor hehe

1

@wpwelement, a ten komentarz wyżej dlaczego usunąłeś? Co tam Ci przeszkadzało? :D

0

Komentarz usunięty

9

Kiedy ktoś tu w końcu pomyśli i wprowadzi opcję informowania użytkowników dlaczego ich posty są usuwane?

Siedzi sobie ktoś tam przed kompem i usuwa coś według własnego widzimisię, może wypadałoby poinformować użytkownika co w danym komentarzu jest nie tak?

1

@MarcepanowyKsiaze, i zbanować wszystkich, którzy mają multikonta!

0

@Bulbulator, coś nie coś potrafi

1

@MesQueUnClub96, a Ty razem z nim

1

@AdrianJaniak, tak jak napisał kolega @Objectivo, nie ma innego wyjścia.

7

@Objectivo, zamknąć biuro, nie odbierać telefonów, nie odczytywać maili. Wyłączyć prąd w całej Katalonii

0

@szkutnik91, jak kiedyś napisałem, że życzę jednemu czarnoskóremu zawodnikowi połamania nóg to dostałem bana XD Możesz zgadywać o jakiego piłkarza chodzi :D

3

@Fenelon, jeszcze Messi, zapomniałeś o Messim

2

@Sysia11, kto to jest Gagi?

2

@MesQueUnClub96 nie ma o czym bo jak zwykle pieprzysz głupoty, dziękuje za uwagę

1

@dynamite, tak, oczywiście

0

@eckov, Oriol bardzo solidny mecz, nie można na niego narzekać. Oprócz dobrego przecinania gry i rozgrywania piłki był bardzo blisko strzelenia bramki, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

Za to Gundogan dopóki grał to wszystko było w porządku, za szybko zszedł niestety

0

I to wszystko bez Messiego na boisku. Ktoś wie dlaczego Xavi nie wpuścił go chociaż na 15min drugiej połowy? Obraził się czy co?

1

Po wczorajszym meczu przynajmniej już wiemy, że w kolejnym sezonie Liga Hiszpańska zostanie w rękach Barcelony. Bardzo dobry mecz drużyny z Katalonii i potwierdzenie dominacji.

5

Super, o to właśnie chodzi. Uwielbiam kiedy widzę przegrywający Real, a triumfującą Blaugranę. Można iść uśmiechniętym spać.

Dobranoc wszystkim ;)

Oprócz madrytczoków

0

@Barca1922, gdzie niby?

0

Czarno widzę ten sezon Królewskich

2

@Medium, zrobiło się tam gęsto ;p

0

Ciekawe czy Vinicius nawet w towarzyskim będzie odklejony ;p

1

@Nazio_87, bardzo dużo jak za oglądanie sportu niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?