FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ciężko się ogląda piłkę nożną kobiet
2
@Niente, David to był Pan piłkarz
0
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96, przyrodnia?
1
@PatrychoO, ewentualnie będzie o kim czytać, że nieudany transfer, bo trzy pierwsze mecze mu nie wyjdą
0
@MarioVeB!, dużo mi to mówi
1
@MesQueUnClub_87, ktoś tu ma dzisiaj zły humor hehe
1
@wpwelement, a ten komentarz wyżej dlaczego usunąłeś? Co tam Ci przeszkadzało? :D
0
Komentarz usunięty
9
Kiedy ktoś tu w końcu pomyśli i wprowadzi opcję informowania użytkowników dlaczego ich posty są usuwane?
Siedzi sobie ktoś tam przed kompem i usuwa coś według własnego widzimisię, może wypadałoby poinformować użytkownika co w danym komentarzu jest nie tak?
1
@MarcepanowyKsiaze, i zbanować wszystkich, którzy mają multikonta!
0
@Bulbulator, coś nie coś potrafi
1
@MesQueUnClub96, a Ty razem z nim
1
@AdrianJaniak, tak jak napisał kolega @Objectivo, nie ma innego wyjścia.
7
@Objectivo, zamknąć biuro, nie odbierać telefonów, nie odczytywać maili. Wyłączyć prąd w całej Katalonii
0
@szkutnik91, jak kiedyś napisałem, że życzę jednemu czarnoskóremu zawodnikowi połamania nóg to dostałem bana XD Możesz zgadywać o jakiego piłkarza chodzi :D
3
@Fenelon, jeszcze Messi, zapomniałeś o Messim
2
@Sysia11, kto to jest Gagi?
2
@MesQueUnClub96 nie ma o czym bo jak zwykle pieprzysz głupoty, dziękuje za uwagę
1
@dynamite, tak, oczywiście
0
@eckov, Oriol bardzo solidny mecz, nie można na niego narzekać. Oprócz dobrego przecinania gry i rozgrywania piłki był bardzo blisko strzelenia bramki, ale piłka trafiła w poprzeczkę.
Za to Gundogan dopóki grał to wszystko było w porządku, za szybko zszedł niestety
0
I to wszystko bez Messiego na boisku. Ktoś wie dlaczego Xavi nie wpuścił go chociaż na 15min drugiej połowy? Obraził się czy co?
1
Po wczorajszym meczu przynajmniej już wiemy, że w kolejnym sezonie Liga Hiszpańska zostanie w rękach Barcelony. Bardzo dobry mecz drużyny z Katalonii i potwierdzenie dominacji.
5
Super, o to właśnie chodzi. Uwielbiam kiedy widzę przegrywający Real, a triumfującą Blaugranę. Można iść uśmiechniętym spać.
Dobranoc wszystkim ;)
Oprócz madrytczoków
0
@Barca1922, gdzie niby?
0
Czarno widzę ten sezon Królewskich
2
@Medium, zrobiło się tam gęsto ;p
0
Ciekawe czy Vinicius nawet w towarzyskim będzie odklejony ;p
1
@Nazio_87, bardzo dużo jak za oglądanie sportu niestety