FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już jutro:
Dani Olmo na celowniku Barcelony ;p
2
@Roobo, w takim razie oby Real dziś nie strzelił bramki.
4
@arasz1819, mnie nawet Messi nie przekonał żeby oglądać ich regularnie. Ciekawe co Enrique tam zdziała
0
@michaleu, puchar Gampera przegrali z Barceloną, raczej nic nie wrzuca
0
@Hajny, młody, 33 lata ma
1
@Sapos93, Iniesta z Chelsea, zdecydowanie
1
@Barwindg, w poprzednim meczu 40 fauli, 4 kartki. Sędziowie jeśli chodzi o kartki to według własnego widzimisię
0
Sędzia w meczu Almeria - Rayo zapomniał karteczek. Styl sędziowania widzę się nie zmienia, bo Lopez już powinien wylecieć
1
@DonCarletto, to oby młody poszedł go szukać
1
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto, nie porównuj tych obu użytkowników… W żaden sposób…
1
@Pawci023x, Raków, Lech, Legia
0
Do jakich lig FPL dołączyliście?
2
@MesQueUnClub96, Kimiś niech się kisi w Bayernie, bo Romeo go zjada jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie
0
@pioz123, @juliacicha jeszcze nie dojechała niestety
1
Z tego co widzę to sytuacja w Barcelonie zmienia się dynamicznie, ale dużo wskazuje na to, że skład na mecz z Getafe będzie wyglądał następująco:
ter Stegen - Balde - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Neymar - Lewandowski - Messi
Muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo dobrze i są szanse, że zmieciemy przeciwnika z planszy.
1
@Luciano99, oby siedział jak najdłużej
8
@John_Doe, o czymś to świadczy kiedy nawet madrytcioki wolą być tutaj ;p
0
@maroon, popieram Pana ;)
1
@lucca87, skąd Ty możesz wiedzieć co myśli Xavi jeśli opierasz się na tym co mówią dziennikarze, którzy wymyślają różne głupoty?XD
Oceniać plan Xaviego byś mógł kiedy on sam coś powie, a nie wtedy kiedy Ty bazujesz na plotkach.
0
@Sysia11, widzisz, idziesz w zaparte nawet wtedy kiedy znasz się jak świnia na gwiazdach
0
@Essos, również niezła karuzela. Jeszcze wczoraj miał zostać w Kogutach :D
1
@Kidd, dzień dobry.
Mistrz kraju: Manchester City
Największe rozczarowanie (zespół): Liverpool
Największe rozczarowanie (piłkarz): Nunez
Największe pozytywne zaskoczenie (zespół): Aston Villa
Największe pozytywne zaskoczenie (piłkarz): Nie wiem
Króla strzelców: Norweg z City
9
@Sysia11, przecież jeśli w kraju zabrakłoby gazu również by Cię to dotknęło. Nie musisz z czegoś korzystać w domu żeby jego brak Cię dotknął ;)
1
@cules100pro, potwierdzam. Miałem szytą łąkotkę w październiku 2022, do tej pory nie jestem w stanie wrócić do pracy, która polegała na staniu/chodzeniu cały dzień :D
1
@Destroyer_of_Worlds, świetny pomysł, gratulacje
0
@Hasszz, nie używa się żadnych środków do uszczelniania silnika, jeśli gdzieś cieknie to znaczy, że coś trzeba wymienić, a nie wlewać jakiś płyn do środka ;)
1
@MesQueUnClub96, naucz się czytać ze zrozumieniem to prościej będzie Ci dyskutować z innymi ludźmi
1
Dzień dobry, świetnie, że dziś zaczyna się trochę lepsza pogoda, bo tylko i wyłącznie deszczowe lato to jakieś nieporozumienie. Nie lubię upałów, ale całymi dniami padający deszcz to jakaś pomyłka
0
@Kubix93, @MesQueUnClub96 nie opuszcza domu, a i tak popełnia wiele błędów, które odbijają się na użytkownikach La Rambli niestety