27

Deco poleci do Paryża negocjować transfer Mbappe podobnie jak to zrobił z Gulerem w Turcji. Po wszystkim sam podsumuje ten wyjazd:

„Sam nie wiem po co tutaj właściwie przyleciałem”

2

@VegetaPolska, jeszcze Ci mało kobiet, które Ci nie odpisują?

3

@VegetaPolska, to jakaś kolejna, do której tym razem będziesz podbijał?

0

@Herato, a kto jest tą 9 w Barcelonie?

2

@MesQueUnClub96, tak samo mi ich szkoda jak Ciebie kiedy codziennie nabijają na Tobie zielone

2

Japonia odżyła solidnie w tie breaku, Włosi ograni. Dobry mecz

4

@MesQueUnClub96, szkoda, że nie usunąłeś konta wtedy kiedy o tym mówiłeś

5

@Ojciec5tkidzieci, mogą nie mieć tatuaży, a to i tak nie zmieni tego, ze Polska Policja w większości jest beznadziejna

2

@tomek8756, Podkarpacie jest piękne

2

@mrboom, tylko, że to się raczej prędko nie zmieni, bo przecież sami siebie od władzy i pieniędzy nie odciągną. Również jestem zdania, że tych wszystkich pijawek jest zdecydowanie za dużo ;)

2

@Medium, komentarz usunięty przez użytkownika

0

Włosi zdeptani przez Amerykanów. Nie mieli żadnych szans z USA

2

Ciekawe kiedy matka wsiądzie za kółko swojej fury żeby strzelić sobie rundkę po Krakowie z podobną prędkością co jej syn żeby go uczcić.

Chociaż ona z chyba bardziej woli zapieprzać po autostradzie 270/h

0

Znaleźli w końcu tego pieszego? W końcu ktoś musi wziąć odpowiedzialność za to co się stało, a on jedyny żyje z osób, które brały udział w akcji

2

@barcowy1899, moim zdaniem ludzie, którzy tak mocno oceniają każdego dookoła mają jakiś kompleks + zazdrość. Chłop osiągnął w życiu bardzo dużo, żyje tak jak niejeden chciałby żyć. Zawiść, zazdrość, nic więcej w tym nie ma. Nie rozumiem jak można interesować się kimś i słuchać co mówi tylko po to żeby wytykać mu błędy. Dla mnie szacun za to co w życiu osiągnął, a błędy zdarzają się wszystkim

2

@ViscaelBarca2007, No to bardzo przykre, w takim razie tam musi być jakiś bardzo duży problem chyba :/

0

@ViscaelBarca2007, skąd info?

0

@MesQueUnClub_87, czy tam Koreańczykach ;p

0

@bartekvisca , @pt9, @MesQueUnClub_87, a jak Panowie z korozją w Japończykach?

2

@Luciano99, w przypadku takich ludzi Policja powinna reagować jak najszybciej, bo w tym przypadku wyeliminował siebie i trzech innych kolegów, ale co jeśli wjechałby w grupkę ludzi?

Wystarczy wspomnieć sytuację z dziurawej i brzydkiej Legnicy gdzie Ukrainiec wjechał w niewinną dziewczynę, która po prostu była przed swoim domem obok auta.

Nie powinno być sytuacji w której taki gość wciąż porusza się po drogach. Debil.

0

Jeśli teraz Hiszpania dostanie rzut karny to ktoś jest tam ślepy

6

@Luciano99, a Erling nie miał wtedy 15 lat?

0

@Firestone, a taki był ładny, francuski, szkoda.

1

@Rewolucja123, CIĘŻKI orzech do zgryzienia

3

@s0nar11, czyli najlepiej siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą i bez słowa zgadzać się na oferowane warunki przez pracodawcę?

Sam kiedyś chciałem się zwolnić, dostałem 1k netto podwyżki i potem jeszcze długo pracowałem dopóki nie odszedłem. Przy maszynach CNC jeśli ktoś jest mądry to woli płacić pracownikowi więcej, ale mieć kogoś dobrego i sprawdzonego. Już słyszałem historie gdzie szef rozpaczał, bo jego pracownik, który ogarniał bardzo dużo odchodził, a ten już nie miał możliwości go zatrzymać, bo kto inny rzucił inną ofertą i ją zaakceptował. Są firmy, w których mają w dupie, że ktoś doświadczony odchodzi, ale są też tacy, którzy dbają o pracowników i płacą więcej. Nie zawsze to co piszesz się sprawdza i oby w przypadku @mrboom też tak nie było, a nawet jeśli będą coś kombinować to we Wrocławiu na CNC pracy jest multum ;)

0

@maciar, stare Amady, w których ręcznie trzeba dokręcać wszystkie narzędzia?

0

@bartekvisca , proszę Pana, ja tylko żartuje, nie czepiam się w żaden sposób do Twojego komentarza

4

@bartekvisca , zlikwidować betonowe mury

12

@marcin62, nie wiem jak można takiego człowieka w ogóle próbować bronić. Każdy kto próbuje go jakkolwiek bronić również ma chyba coś nie tak z łbem

1

@Kamiloza91, ciężko żeby się nie wkurzali jak sędziowie ich przekrecili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?