0

@Maciek069, Ty to na poważnie?

0

@okiemtypera_lucaxx95, i co się dziwisz, że matka trójki dzieci bierze urlop, wychowawcze czy wolne dni? Jak mąż w robocie to z kim ma zostawić te dzieci jak są np chore? Same?

0

@avanes, Ivan wspaniały pomocnik, takich ludzi jak on w Barcelonie potrzeba

1

@Rust_Cohle, 50, ale milionów

12

@VegetaPolska, bo tam Cię jeszcze nie znają i stąd zainteresowanie

0

@DLFCB, nie jestem taki żeby się cieszyć, że komuś utną rękę, ale mam nadzieję, że przed kolejnymi akcjami więcej takich osób przemyśli czy aby na pewno warto cokolwiek organizować.

0

Nie wyglądał na chorego, kłamczuszek

0

@AlexDark00, dobijasz to Ty ludzi, którzy czytają Twoje komentarze

2

@Deviler, z takimi, że jeśli trafisz na kretynów to musisz mieć twardy charakter

1

@Emhyr, kwestia czasu i nasz Książę znowu wyleci, a potem wróci i znowu będzie pisał, że La Ramble przeglądał całe życie, ale dopiero niedawno odważył się kliknąć przycisk „rejestracja”

2

@arsenallondyn0, dlaczego wrzucasz takie brudne stópki?

1

@Hosh, to była wystrzałowa randka

12

@JimMorrisonFCB, właśnie wypaliły

2

@barcanawieki, a dokąd oni tak wszyscy się spiesza?

0

@Bobo25, jesteś pewny, że nie trzeba przykładać tej samej karty, która się płaciło?

8

@MesQueUnClub96, przecież Ciebie na świecie jeszcze nie było jak on grał w Barcelonie

1

@Crystal37, a jeśli płaciłeś kartą to nie powinni zwrócić na kartę?

1

@Bartek_VEB, niemożliwe, musiałbyś być choć trochę inteligentny

0

@gumaz, pokaz mi te masę sytuacji

2

@bari_94, ciężko uwierzyć, że coś takiego się w ogóle wydarzyło. Facet, który zabił miał chyba ogromny problem żeby poradzić sobie z tym, że jego była jest z kimś innym

0

@Barcanajlepszyteam, i zdecydowanie wolałem taki mecz gdzie Djoko się męczył z Hubertem niż sytuacje w której każdego po kolei rozbija

1

@Encore, lepiej żeby sobie radził serwisem niż odpadał tak jak reszta jego przeciwników. Przynajmniej się postawił, a nie jak Carlos 6:1 w pierwszym secie

0

@Krzysztof1987, Barcelonie, w dupie mam polską piłkę klubową. Nie porównuj reprezentacji do klubów

0

@Artysta9, większość 11stki to byli wychowankowie, ale w kluczowych meczach 11 wychowanków?

1

@nexxo, nie wiem czy da się kibicować dla dwóch klubów tak mocno żeby przy takim meczu cokolwiek musieć wybierać. Jednak byli już odklejency, którzy w meczu Argentyna - Polska woleli kibicować Argentyńczykom, więc w sumie wszystko możliwe.

2

U was też są takie jaja, że jak policjant na motocyklu uderzy w poprzedzające go auto i nie zachowa szczególnej ostrożności to mówi się, że pies mu wyskoczył? XD

0

@AduŚ07, szybciej trzeba zap*erdalac

19

@RomanHoffer, chłopie idź do lekarza i przestań sobie robić żarty

5

@Krystian1588, ktoś tu ma ewidentnie problem. Usuwanie czegokolwiek bez podania żadnej przyczyny to posrane podejście.

0

@bartekvisca , na ten moment Circle K ma najlepszą promocje w weekendy. LPG można u nich zatankować w naprawdę bardzo dobrej cenie po promocji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?