FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciek069, Ty to na poważnie?
0
@okiemtypera_lucaxx95, i co się dziwisz, że matka trójki dzieci bierze urlop, wychowawcze czy wolne dni? Jak mąż w robocie to z kim ma zostawić te dzieci jak są np chore? Same?
0
@avanes, Ivan wspaniały pomocnik, takich ludzi jak on w Barcelonie potrzeba
1
@Rust_Cohle, 50, ale milionów
12
@VegetaPolska, bo tam Cię jeszcze nie znają i stąd zainteresowanie
0
@DLFCB, nie jestem taki żeby się cieszyć, że komuś utną rękę, ale mam nadzieję, że przed kolejnymi akcjami więcej takich osób przemyśli czy aby na pewno warto cokolwiek organizować.
0
Nie wyglądał na chorego, kłamczuszek
0
@AlexDark00, dobijasz to Ty ludzi, którzy czytają Twoje komentarze
2
@Deviler, z takimi, że jeśli trafisz na kretynów to musisz mieć twardy charakter
1
@Emhyr, kwestia czasu i nasz Książę znowu wyleci, a potem wróci i znowu będzie pisał, że La Ramble przeglądał całe życie, ale dopiero niedawno odważył się kliknąć przycisk „rejestracja”
2
@arsenallondyn0, dlaczego wrzucasz takie brudne stópki?
1
@Hosh, to była wystrzałowa randka
12
@JimMorrisonFCB, właśnie wypaliły
2
@barcanawieki, a dokąd oni tak wszyscy się spiesza?
0
@Bobo25, jesteś pewny, że nie trzeba przykładać tej samej karty, która się płaciło?
8
@MesQueUnClub96, przecież Ciebie na świecie jeszcze nie było jak on grał w Barcelonie
1
@Crystal37, a jeśli płaciłeś kartą to nie powinni zwrócić na kartę?
1
@Bartek_VEB, niemożliwe, musiałbyś być choć trochę inteligentny
0
@gumaz, pokaz mi te masę sytuacji
2
@bari_94, ciężko uwierzyć, że coś takiego się w ogóle wydarzyło. Facet, który zabił miał chyba ogromny problem żeby poradzić sobie z tym, że jego była jest z kimś innym
0
@Barcanajlepszyteam, i zdecydowanie wolałem taki mecz gdzie Djoko się męczył z Hubertem niż sytuacje w której każdego po kolei rozbija
1
@Encore, lepiej żeby sobie radził serwisem niż odpadał tak jak reszta jego przeciwników. Przynajmniej się postawił, a nie jak Carlos 6:1 w pierwszym secie
0
@Krzysztof1987, Barcelonie, w dupie mam polską piłkę klubową. Nie porównuj reprezentacji do klubów
0
@Artysta9, większość 11stki to byli wychowankowie, ale w kluczowych meczach 11 wychowanków?
1
@nexxo, nie wiem czy da się kibicować dla dwóch klubów tak mocno żeby przy takim meczu cokolwiek musieć wybierać. Jednak byli już odklejency, którzy w meczu Argentyna - Polska woleli kibicować Argentyńczykom, więc w sumie wszystko możliwe.
2
U was też są takie jaja, że jak policjant na motocyklu uderzy w poprzedzające go auto i nie zachowa szczególnej ostrożności to mówi się, że pies mu wyskoczył? XD
0
@AduŚ07, szybciej trzeba zap*erdalac
19
@RomanHoffer, chłopie idź do lekarza i przestań sobie robić żarty
5
@Krystian1588, ktoś tu ma ewidentnie problem. Usuwanie czegokolwiek bez podania żadnej przyczyny to posrane podejście.
0
@bartekvisca , na ten moment Circle K ma najlepszą promocje w weekendy. LPG można u nich zatankować w naprawdę bardzo dobrej cenie po promocji :)