FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Super, że Neymar przychodzi. Będzie mógł zagrać jako defensywny pomocnik? Busi też miał świetny drybling i dobre podania
0
@MesQueUnClub96, jeśli masz rzeczywiście 16 lat to chyba tylko wtedy kiedy założysz konto na @jowita
1
@wasacz, ciekawe czy się nauczył naszego języka lepiej niż Ty ;p kłóci…
5
@VegetaPolska, nie wiem czy powinieneś się z niego śmiać ;p
0
@Ukasz, przykre, bo przy tankowaniu co tydzień 45l to naprawdę spora różnica :/ Szkoda, że nigdy nikt tego nie ukróci
0
@Medium, a co może według Ciebie wskazywać, że w niektórych miejscowościach jest tyle drożej? Co takiego w sobie mają? U mnie jedynym wytłumaczeniem jest to, że tam gdzie drożej jest 50-35km do granicy z Niemcami :D
0
@Mario96w, obawiam się, ze to ja z nas obu jestem bardziej podrośnięty ;p
0
Czy u was w okolicy również możecie znaleźć duże różnice jeśli chodzi o cenę LPG porównując te same stacje? Biorąc pod uwagę np. Orlen czy Circle K u mnie w dwóch miastach w okolicy LPG kosztuje 3,09gr, a jadąc około 20km dalej już 2,59zł. Tam gdzie drożej 6-10k mieszkańców, tam gdzie taniej 15k mieszkańców. Zrozumiałbym gdyby gdzieś było 10gr drożej, ale 50gr to już dosyć sporo.
2
@MesQueUnClub_87, najgorsze, że teraz jeszcze więcej ludzi się tym cieszy niż tym prawdziwym cyrkiem
3
@BordowyPtak, co XD co lubi?
5
@BorzyKrzys, no, to myśle, że niejednego byś znalazł do zapięcia w kaftan
3
@barcanawieki, jedyne co im pozostało w Madrycie, bo w większości meczów to Araujo był górą
0
@kondzik47, byleby tylko dobrą nogę zoperowali, bo zdarzały się już sytuacje kiedy ktoś wychodził ze szpitala z dwiema zepsutymi, bo ktoś pomylił nogi
0
@szkutnik91, Ty niestety również nie napisałeś nic wartosciowego
1
@Encore, bardzo ciężko Ci się przyznać, ze napisałeś to odrobine niejasno. Każdemu się zdarza, nie bój się
0
@Kessie, mi też ciagle coś usuwają, a jestem najgrzeczniejszy na La Rambli
0
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
0
@Untouchable, dziwi mnie, że Lewemu nie udało się zdobyć żadnej bramki z rzutu wolnego. Również potrafił nieraz dobrze uderzyć w Bayernie
1
@Sysia11, chyba nie. Najpierw Światek, potem Djoko na Centralnym
8
@shahman, te parawany i sposób korzystania z nich przez ludzi to najgorsze zjawisko nad morzem :D
3
@Ukasz, a z czym chodzisz do fryzjera? Z włosami na jajach?
3
@LS, to ile Ty nie ścinałeś włosów? Dziesięć lat?
1
@Medium, nalicza tylko za kilka dni, także luz
1
@The_Man, pewno łąkotka albo więzadła. Ewentualnie jedno i drugie
0
To już Hurkacz zagrał lepiej z Djoko niż ten Włoch z Hiszpanem
1
@Kuba_1, i nawet jeśli to zajebiscie, że będą mieszkać obok siebie, zarabiać dobre pieniądze, żyć w pięknym mieście i klepać piłeczką bez takiej presji jaką mieli w Barcelonie. Piłkarze, którzy zrobili dla tego klubu bardzo dużo mają się tłumaczyć ze swoich decyzji? Zejdźcie na ziemie, przestańcie się tak interesować życiem piłkarzy to może będzie wam lżej
2
@Kuba_1, a ja im się nie dziwie. To, że są piłkarzami nie znaczy, że się mają każdemu zwierzać ze swoich decyzji. Sami dziennikarze i kibice sprawiają, że piłkarze wolą kłamać żeby mieć święty spokój.
2
@Medium, napatrzyła się na Ankę
0
@Firestone, Borussia po ostatnim sezonie to ogromne przegrywy, patrząc na konkurencje Tottenhamu i BVB to chyba Ci drudzy są na pierwszym miejscu