1

@AFA90, a to zgadzam się, ale sam wiele razy te filmy traktowałem jako naukę na przyszłość, a nie powód do nerwów ;)

Wielu kierowców na naszych drogach już dawno nie powinno mieć prawa jazdy, ciężko się nie zgodzić

0

@AFA90, a dlaczego ciśnienie Ci się podnosi jak widzisz niektóre sytuacje?

1

@AFA90, gonić kogoś i samemu doprowadzić do wypadku, właśnie o to w życiu chodzi

0

@bart_azz, tez bym obejrzał i nie widzę gdzie można to zobaczyć

1

@xVENUMx, ja tez kiedyś dostałem, ale nie zapłaciłem ;p Prędkość?

1

Hurkacz daje fajny mecz z Djoko, a i tak będą na niego narzekać. Przykre jest to, że niektórzy nie potrafią docenić tego co na międzynarodowej scenie robią inni Polacy w jednym z najważniejszych turniejów i z jednym najlepszych tenisistów na świecie

0

Hurkacz chyba cała noc wczoraj czytał La Ramble, bo dziś to jest z niego tygrys

0

@Rust_Cohle, a ja muszę przyznać, że dobrze mi się oglądało Hurkacza i jak na mecz z jednym z najlepszych tenisistów na świecie to prezentował się przyzwoicie. Oczywiście głupie błędy również popełnił, ale doprowadzić do dwóch tie breaków z Serbem to też trzeba umieć ;)

Szkoda, że żadnego z dwóch setów się nie udało wygrać, ale do trzech razy sztuka ;p

8

@masq, czyli Igi byś nie robił, ale resztę już byś robił?

7

@Medium, ależ ich wtedy przekręcili, banda pieprzona

24

@DaPidejpi, od początku tylko Barcelona i żaden inny klub mnie nie interesował jakoś zbytnio

3

@DLFCB, zgadzam się, nawet dla kogoś kto oglądał ten mecz i teraz musi czekać kij wie do której na rozstrzygnięcie to irytujące, a co dopiero dla samych zawodników :D

5

@QQL5, chciałbym żebyś mi wyjaśnił dlaczego według Ciebie zarząd jest nieudolny i co Ty byś zrobił na ich miejscu

0

@molibden, za każdy sezon w Barcelonie taką dostawał ;p

2

Dembele, który połowę sezonu siedzi w szpitalu kapitanem? Trzymajcie mnie.

0

@GeneralXavi, wzruszyłem się

0

Oj brakuje Hurkaczowi do Djokovicia, bardzo daleko za nim jest w najważniejszych momentach

0

@Bartek_VEB, przyjdzie taki dzień, że wejdę na Twój profil i będzie tam już napisane „użytkownik zbanowany”, bo moderacja się połapie ;)

1

@MesQueUnClub96, przecież to jasne, że typ niedawno dostał bana za swoją głupotę i teraz wrócił z kolejnym kontem i kolejną…

1

@Bartek_VEB , zabawny komentarz „jak zawsze” kiedy masz konto od 9 dni XD jaki miałeś wcześniej nick?

0

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska, specjalista się ku*wa znalazł

0

@Medium, czym się różni tenisista, który wyszedł na poważnie na mecz od tego który wyglada jakby wyszedł na trening?

0

Ależ go leje Hubert

1

@Sulimo, oby Polak zaskoczył niedowiarkow

0

@Sulimo, będzie gorzej?

6

Hurkacza oglądam pierwszy raz, ale już zrobił na mnie ogromne wrażenie

1

@Smixu, Rublev tez dziś chyba grał w zegarku, albo jego przeciwnik

21

@Janas11224, kobiety są słabsze, ale chcą równouprawnienia tylko tam gdzie wyjdą na tym lepiej. Nie wiedziałeś wcześniej?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?