FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90, a to zgadzam się, ale sam wiele razy te filmy traktowałem jako naukę na przyszłość, a nie powód do nerwów ;)
Wielu kierowców na naszych drogach już dawno nie powinno mieć prawa jazdy, ciężko się nie zgodzić
0
@AFA90, a dlaczego ciśnienie Ci się podnosi jak widzisz niektóre sytuacje?
1
@AFA90, gonić kogoś i samemu doprowadzić do wypadku, właśnie o to w życiu chodzi
0
@bart_azz, tez bym obejrzał i nie widzę gdzie można to zobaczyć
1
@xVENUMx, ja tez kiedyś dostałem, ale nie zapłaciłem ;p Prędkość?
1
Hurkacz daje fajny mecz z Djoko, a i tak będą na niego narzekać. Przykre jest to, że niektórzy nie potrafią docenić tego co na międzynarodowej scenie robią inni Polacy w jednym z najważniejszych turniejów i z jednym najlepszych tenisistów na świecie
0
Hurkacz chyba cała noc wczoraj czytał La Ramble, bo dziś to jest z niego tygrys
0
@Rust_Cohle, a ja muszę przyznać, że dobrze mi się oglądało Hurkacza i jak na mecz z jednym z najlepszych tenisistów na świecie to prezentował się przyzwoicie. Oczywiście głupie błędy również popełnił, ale doprowadzić do dwóch tie breaków z Serbem to też trzeba umieć ;)
Szkoda, że żadnego z dwóch setów się nie udało wygrać, ale do trzech razy sztuka ;p
8
@masq, czyli Igi byś nie robił, ale resztę już byś robił?
7
@Medium, ależ ich wtedy przekręcili, banda pieprzona
24
@DaPidejpi, od początku tylko Barcelona i żaden inny klub mnie nie interesował jakoś zbytnio
3
@DLFCB, zgadzam się, nawet dla kogoś kto oglądał ten mecz i teraz musi czekać kij wie do której na rozstrzygnięcie to irytujące, a co dopiero dla samych zawodników :D
5
@QQL5, chciałbym żebyś mi wyjaśnił dlaczego według Ciebie zarząd jest nieudolny i co Ty byś zrobił na ich miejscu
0
@molibden, za każdy sezon w Barcelonie taką dostawał ;p
2
Dembele, który połowę sezonu siedzi w szpitalu kapitanem? Trzymajcie mnie.
0
@GeneralXavi, wzruszyłem się
0
Oj brakuje Hurkaczowi do Djokovicia, bardzo daleko za nim jest w najważniejszych momentach
0
@Bartek_VEB, przyjdzie taki dzień, że wejdę na Twój profil i będzie tam już napisane „użytkownik zbanowany”, bo moderacja się połapie ;)
1
@MesQueUnClub96, przecież to jasne, że typ niedawno dostał bana za swoją głupotę i teraz wrócił z kolejnym kontem i kolejną…
1
@Bartek_VEB , zabawny komentarz „jak zawsze” kiedy masz konto od 9 dni XD jaki miałeś wcześniej nick?
0
Komentarz usunięty
2
@VegetaPolska, specjalista się ku*wa znalazł
0
@Medium, czym się różni tenisista, który wyszedł na poważnie na mecz od tego który wyglada jakby wyszedł na trening?
0
Ależ go leje Hubert
1
@Sulimo, oby Polak zaskoczył niedowiarkow
0
@Sulimo, będzie gorzej?
6
Hurkacza oglądam pierwszy raz, ale już zrobił na mnie ogromne wrażenie
1
@Smixu, Rublev tez dziś chyba grał w zegarku, albo jego przeciwnik
21
@Janas11224, kobiety są słabsze, ale chcą równouprawnienia tylko tam gdzie wyjdą na tym lepiej. Nie wiedziałeś wcześniej?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika