FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rl9k1nG, to od jakiej temperatury zakładasz krótkie spodenki?
1
@Rust_Cohle, tuż za ich plecami jest @Luciano99 i @jowita
0
Moim skromnym, aczkolwiek fachowym okiem muszę stwierdzić, że Japończycy i Włosi prezentują bardzo dobrą siatkówkę. Po trzech setach 2:1 dla Italii
0
@mr Barca, czyli nadal wszystko wskazuje na to, że łobuz kocha najbardziej
3
@tomek8756, to niech ona posprząta, facet nie będzie musiał tego robić za nią i będzie seks, prosta sprawa
23
W meczu Argentyna - USA w siatkówkę czwarty ser zakończył się 43:41, zaskakujący wynik
5
@Luciano99, kto wie, może kiedyś zostanie maskotką w waszej firmie?
0
@MesQueUnClub96, możesz przytoczyć najzabawniejsze słowa, które @AlexDark00 pisał o jednym z najlepszych napastników na świecie?
0
@Tomo1989, chyba musiałbym być niepoważny żeby się przejmować tym wszystkim w jakikolwiek sposób
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989, przestań chłopie weź się w garść. Barcelona nie odpowiada za to co udostępniają dziennikarze.
1
@ArcziArtt, Ronaldo tez zawsze zarabiał zdecydowanie więcej niż reszta i sobie z tym radzili
1
@Tomo1989, a co takiego klub wyprawia?
0
@Janas11224, udowodnij, że to Twoja dziewczyna.
W karalucha tez nie wierze.
10
@FcPortoFan1999, Dodi jak zwykle odpalił swoje mądrości
6
@Bocheno1, co Twoja kobieta o tym sądzi?
4
@Kessie, przecież to jakiś typek, który niedawno wyleciał z banem za pisanie głupot. Jeszcze trochę i znowu wyleci
1
@MesQueUnClub96, dziękuje bardzo
1
@MesQueUnClub96, jest to gdzieś transmitowane?
0
@Aragorn33, nie ma tutaj co dodawać. Niech co poniektórzy w końcu zaczną myśleć
1
@Faro, no nie zgodzę się z Tobą. Real musiał dużo rzeczy zmienić, bo ktoś w końcu zrozumiał, że obecna kadra więcej nie osiągnie. Barcelona w swoim zespole ma więcej ogniw, które są w odpowiednim wieku dla piłkarza, wiec po co mieliby robić rewolucje? Laporta i Alemany musza sprawić żeby do klubu doszli odpowiedni piłkarze, ale żadnej rewolucji jak w Realu Madryt nie będzie. Przede wszystkim dlatego, że nie ma na to pieniędzy. Ten odgrzewany kotlet wygrał z wspaniałym Realem La Ligę ze sporą przewagą.
0
@MesQueUnClub96, jaki krecz?
6
@JimMorrisonFCB, dziękuje, to by się zgadzało
0
@DonCarletto, poszukam, spakuje i wyśle je na RM.PL
Wam się bardziej przydadzą
1
@DonCarletto, nie wiem co to za głupie pytanie, przecież od dawna wiadomo, że ludzie kibicujący Realowi Madryt są gorsi
1
@Kessie, dziękuje, odezwę się do Ciebie w sierpniu po pomoc
0
@DonCarletto, szukam opinii innych ludzi, którzy mają alergię i stosują leki, które im pomagają. W aptece już wziąłem jeden lek na receptę, drugi bez i w tym roku średnio mi cokolwiek pomaga, madrytczoku
0
@Compadre, tak, niepotrzebnie. Tutaj rozmawiamy szczerze o wszystkim
0
@Compadre, ja tez nie mogę, swojej od pół godziny próbuje wysłać fotkę siurka i nie idzie coś
0
@david89, już szukam, dzięki mordo