4

@Rl9k1nG, to od jakiej temperatury zakładasz krótkie spodenki?

1

@Rust_Cohle, tuż za ich plecami jest @Luciano99 i @jowita

0

Moim skromnym, aczkolwiek fachowym okiem muszę stwierdzić, że Japończycy i Włosi prezentują bardzo dobrą siatkówkę. Po trzech setach 2:1 dla Italii

0

@mr Barca, czyli nadal wszystko wskazuje na to, że łobuz kocha najbardziej

3

@tomek8756, to niech ona posprząta, facet nie będzie musiał tego robić za nią i będzie seks, prosta sprawa

23

W meczu Argentyna - USA w siatkówkę czwarty ser zakończył się 43:41, zaskakujący wynik

5

@Luciano99, kto wie, może kiedyś zostanie maskotką w waszej firmie?

0

@MesQueUnClub96, możesz przytoczyć najzabawniejsze słowa, które @AlexDark00 pisał o jednym z najlepszych napastników na świecie?

0

@Tomo1989, chyba musiałbym być niepoważny żeby się przejmować tym wszystkim w jakikolwiek sposób

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989, przestań chłopie weź się w garść. Barcelona nie odpowiada za to co udostępniają dziennikarze.

1

@ArcziArtt, Ronaldo tez zawsze zarabiał zdecydowanie więcej niż reszta i sobie z tym radzili

1

@Tomo1989, a co takiego klub wyprawia?

0

@Janas11224, udowodnij, że to Twoja dziewczyna.

W karalucha tez nie wierze.

10

@FcPortoFan1999, Dodi jak zwykle odpalił swoje mądrości

6

@Bocheno1, co Twoja kobieta o tym sądzi?

4

@Kessie, przecież to jakiś typek, który niedawno wyleciał z banem za pisanie głupot. Jeszcze trochę i znowu wyleci

1

@MesQueUnClub96, dziękuje bardzo

1

@MesQueUnClub96, jest to gdzieś transmitowane?

0

@Aragorn33, nie ma tutaj co dodawać. Niech co poniektórzy w końcu zaczną myśleć

1

@Faro, no nie zgodzę się z Tobą. Real musiał dużo rzeczy zmienić, bo ktoś w końcu zrozumiał, że obecna kadra więcej nie osiągnie. Barcelona w swoim zespole ma więcej ogniw, które są w odpowiednim wieku dla piłkarza, wiec po co mieliby robić rewolucje? Laporta i Alemany musza sprawić żeby do klubu doszli odpowiedni piłkarze, ale żadnej rewolucji jak w Realu Madryt nie będzie. Przede wszystkim dlatego, że nie ma na to pieniędzy. Ten odgrzewany kotlet wygrał z wspaniałym Realem La Ligę ze sporą przewagą.

0

@MesQueUnClub96, jaki krecz?

6

@JimMorrisonFCB, dziękuje, to by się zgadzało

0

@DonCarletto, poszukam, spakuje i wyśle je na RM.PL

Wam się bardziej przydadzą

1

@DonCarletto, nie wiem co to za głupie pytanie, przecież od dawna wiadomo, że ludzie kibicujący Realowi Madryt są gorsi

1

@Kessie, dziękuje, odezwę się do Ciebie w sierpniu po pomoc

0

@DonCarletto, szukam opinii innych ludzi, którzy mają alergię i stosują leki, które im pomagają. W aptece już wziąłem jeden lek na receptę, drugi bez i w tym roku średnio mi cokolwiek pomaga, madrytczoku

0

@Compadre, tak, niepotrzebnie. Tutaj rozmawiamy szczerze o wszystkim

0

@Compadre, ja tez nie mogę, swojej od pół godziny próbuje wysłać fotkę siurka i nie idzie coś

0

@david89, już szukam, dzięki mordo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?