FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo, no przecież z własnych pieniędzy nie zapłacą, bogatym krajem jesteśmy, nie ma się czym przejmować
7
@Marcelinho99, porażka z City, porażka z Barceloną w lidze. Zabolało ;)
4
@tbas, nawet jeśli grał to nie był jakiś wyjątkowo mocny w Milanie
0
@kejdzi, a mogłoby być tylko lepiej gdyby nie to, ze mamy rząd jaki mamy
4
@IronSanHybrid, jeśli dwa filmy rano były tak udane to co będzie dalej?
9
@IronSanHybrid, selekcja naturalna, takie filmy najbardziej lubie
4
@mekston, na zdjęciu jest widoczny sprzęt najwyższej klasy na którym @MesQueUnClub96 na pewno odpali strumyk
5
@Tomo1989, tak, jazda po pijanemu to normalne w Polsce. Sam w ciągu tygodnia minimum trzy razy wyjeżdżam na drogi publiczne po alkoholu żeby tradycji stało się zadość
3
@Kessie, już działa, pozdrawiam
3
@Kidd, nie żeby coś, ale poznałem w życiu inżynierów, którzy mieli większy problem z myśleniem, niż zwykły, szary pracownik szeregowy ;p
0
Dzień dobry, graczami Barcelony interesuje się Betis? Super, szkoda tylko, że oni w kwestii rejestracji piłkarzy i wzmocnienia składu mają podobne problemy co Blaugrana. Nie będzie z tego zbyt wielkich interesów poza wypożyczeniami :/
5
Aż mnie zabolało jak tam krzyknął z bólu na tym korcie, dobrze, że to nic z dawną kontuzją
6
@Bartula, ta, co poniektórzy myślą, ze Laporta celowo robi dla klubu pod górkę ;p objada się pizzą i zastanawia się co tu jeszcze spieprzyc
0
Chyba komuś padła psycha
0
@MesQueUnClub96, oczywiście, że oglądam. Gdybym nie ogladal nie napisałbym nic o tym jak wyglada Murray. Wyglada tak jakby miał prawie 2h gry w nogach i w rękach, ale zajechany nie jest
0
@MesQueUnClub96, gadasz głupoty jak potłuczony, naprawdę czasem lepiej byłoby dla Ciebie i dla nas wszystkich gdybys się powstrzymał od wyrażania opinii
1
@MesQueUnClub96, po czym tak wnosisz? Bo się spocił?
1
@MarcepanowyKsiaze, XD
2
@MarcepanowyKsiaze, niedawno był tu gość który odpisywał dokładnie tak samo jak Ty. Szybko dostał bana. Twoja kariera również zbyt długo nie potrwa :D
3
@MESSIah16, nie wymieniłbym gdybym był za to odpowiedzialny
0
Komentarz usunięty
5
@AFA90, szybka reakcja zapobiegła tragedii
3
@ZwyklyKibicBarcy04, chyba nie wyobrażasz sobie żeby Laporta dopuścił do sytuacji w której braknie pieniędzy na jedzenie?
1
@Striker, @Bartek_VEB, ale przynajmniej pizza dobra
0
Na La Rambli panika, bo wyszedł jakiś nius od dziennikarzy, tymczasem w biurach Barcelony właśnie zajadają się pizzą
0
@Witekk10, tez sobie to pytanie zadaje :D
8
@bartas97, smutno tam musi być u was na RM.PL, że ze wszystkim przychodzicie na stronę Barcelony
1
@MesQueUnClub96, jak Cię wyrzucili z okna życia to chyba nie liczysz, że on Cię wpuści do domu jak w końcu się Ciebie pozbył??
2
@Rust_Cohle Twoje posty znikają z prędkością światła
3
@Zoker, oczywiście, że Lewy. Zdecydowanie lepszy napastnik niż Suarez. Oprócz tego jeszcze Polak
Kocham Cię Robert