FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97, a co piszą najlepiej poinformowani? Wiadomo coś jak to mogło wyglądać naprawdę?
1
@Antimadridista_WR, gdybym miał wybierać między Ferranem, a Felixem to wybieram tego drugiego, ale obawiam się, że w aktualnej sytuacji Barcelony taki transfer jest niemożliwy, nawet wypożyczenie
0
@Antimadridista_WR, No ale fakt taki, że gdzie on by grał w Barcelonie i po co ktoś taki w klubie? Na dzień dzisiejszy z dobrze zapowiadającego się piłkarza jest wielki flop
1
@MesQueUnClub_87, 15? Chyba z 25
9
@Antimadridista_WR, potrzebny on w Barcelonie jak dziura w moście. Kolejny, który jeszcze zbyt wiele nie pokazał, a uważa się za gwiazdę światowego poziomu
1
@DLFCB, niezła prowokacja
1
@sonek, mówisz tak jakby piłkarze z Barcelony z przyjemnością odchodzili i szukali sobie innych klubów :D
1
@Tabaluga37, on kłamie i łże jak pies. Bukiet kwiatów, który wyglada w miarę przyzwoicie kosztuje około stówki ;p a i tak szału za to nie ma aktualnie
1
@VegetaPolska, bukiet za 50zl? To ile tam było kwiatów? Trzy?
1
@Tabaluga37, gorzej jeśli to tylko on wziął to za randkę, a ona widziała go pierwszy raz i to jeszcze dopadł ją gdzieś w autobusie
3
@VegetaPolska, ku*wa jeśli Ty nie kręcisz sobie beki to jesteś naprawdę wyjątkowym użytkownikiem na tej stronie, a może i nawet w całym internecie
2
@VegetaPolska, kwiaty dla kobiety na pierwszej randce? Czy Ty do reszty oszalałeś? Teraz to się chyba ajfony kupuje dla tych gwiazdeczek
2
@Pawel13sz, gdyby to był Lewy to byłby piękny ech
19
@DonCarletto, niesamowitymi pizdeczkami są aktualni piłkarze. Sędziowie powinni się zająć takimi rzeczami, bo to obrzydza oglądanie piłki nożnej
1
@MesQueUnClub_87, zbyt często ludzie maja problemy żołądkowe po takich festynach wiec na pewno nie ;p
1
@VegetaPolska, jak na razie to Ty masz skończoną karierę
1
Baena symulka na najwyższym poziomie
1
@FcPortoFan1999, jak na razie to Ukraińcy beznadziejni w obronie
3
Nie wiem na co liczył ten Ukrainiec, który nie chciał wybić piłki
1
@Comentateiro, jak zwykle w punkt
0
@Artysta9, ale z Ciebie artysta haha
9
@bartas97, Ty to na serio?
5
Brawo siatkarze ;)
0
Dziwnie się zachowywał ten chłopaczek w TV
0
@OskP, Guller Arda
4
Wspaniale, jest 2:1, znając naszych siatkarzy można liczyć na to, że to spotkanie zakończy się szczęśliwie ;)
6
@Survier, umiesz czytać? Nie ma połączeń żeby tym autobusem jechać XD
9
@bartas97, ludzie to nieodpowiedzialni kretyni, nigdy żaden człowiek nie powinien tak się zachowywać wobec zwierzęcia. Co poniektórzy chyba zapominają, że to tylko pies i w ciągu chwili może zareagować. O tragedię nie jest trudno.
0
@against_modern_football, a ja olewam, nawet nie próbuje wchodzić w dyskusje z tym człowiekiem. Z żadnym, który takie coś na awatar ustawia swiadomie
1
@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?