0

@bartas97, a co piszą najlepiej poinformowani? Wiadomo coś jak to mogło wyglądać naprawdę?

1

@Antimadridista_WR, gdybym miał wybierać między Ferranem, a Felixem to wybieram tego drugiego, ale obawiam się, że w aktualnej sytuacji Barcelony taki transfer jest niemożliwy, nawet wypożyczenie

0

@Antimadridista_WR, No ale fakt taki, że gdzie on by grał w Barcelonie i po co ktoś taki w klubie? Na dzień dzisiejszy z dobrze zapowiadającego się piłkarza jest wielki flop

1

@MesQueUnClub_87, 15? Chyba z 25

9

@Antimadridista_WR, potrzebny on w Barcelonie jak dziura w moście. Kolejny, który jeszcze zbyt wiele nie pokazał, a uważa się za gwiazdę światowego poziomu

1

@DLFCB, niezła prowokacja

1

@sonek, mówisz tak jakby piłkarze z Barcelony z przyjemnością odchodzili i szukali sobie innych klubów :D

1

@Tabaluga37, on kłamie i łże jak pies. Bukiet kwiatów, który wyglada w miarę przyzwoicie kosztuje około stówki ;p a i tak szału za to nie ma aktualnie

1

@VegetaPolska, bukiet za 50zl? To ile tam było kwiatów? Trzy?

1

@Tabaluga37, gorzej jeśli to tylko on wziął to za randkę, a ona widziała go pierwszy raz i to jeszcze dopadł ją gdzieś w autobusie

3

@VegetaPolska, ku*wa jeśli Ty nie kręcisz sobie beki to jesteś naprawdę wyjątkowym użytkownikiem na tej stronie, a może i nawet w całym internecie

2

@VegetaPolska, kwiaty dla kobiety na pierwszej randce? Czy Ty do reszty oszalałeś? Teraz to się chyba ajfony kupuje dla tych gwiazdeczek

2

@Pawel13sz, gdyby to był Lewy to byłby piękny ech

19

@DonCarletto, niesamowitymi pizdeczkami są aktualni piłkarze. Sędziowie powinni się zająć takimi rzeczami, bo to obrzydza oglądanie piłki nożnej

1

@MesQueUnClub_87, zbyt często ludzie maja problemy żołądkowe po takich festynach wiec na pewno nie ;p

1

@VegetaPolska, jak na razie to Ty masz skończoną karierę

1

Baena symulka na najwyższym poziomie

1

@FcPortoFan1999, jak na razie to Ukraińcy beznadziejni w obronie

3

Nie wiem na co liczył ten Ukrainiec, który nie chciał wybić piłki

1

@Comentateiro, jak zwykle w punkt

0

@Artysta9, ale z Ciebie artysta haha

9

@bartas97, Ty to na serio?

5

Brawo siatkarze ;)

0

Dziwnie się zachowywał ten chłopaczek w TV

0

@OskP, Guller Arda

4

Wspaniale, jest 2:1, znając naszych siatkarzy można liczyć na to, że to spotkanie zakończy się szczęśliwie ;)

6

@Survier, umiesz czytać? Nie ma połączeń żeby tym autobusem jechać XD

9

@bartas97, ludzie to nieodpowiedzialni kretyni, nigdy żaden człowiek nie powinien tak się zachowywać wobec zwierzęcia. Co poniektórzy chyba zapominają, że to tylko pies i w ciągu chwili może zareagować. O tragedię nie jest trudno.

0

@against_modern_football, a ja olewam, nawet nie próbuje wchodzić w dyskusje z tym człowiekiem. Z żadnym, który takie coś na awatar ustawia swiadomie

1

@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?