FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?
0
@DamianBarcaCule, ja tez nie zazdroszczę sobie ;p robiłeś kiedyś??
4
@tbas, Brawo Polska, brawo Andrzej, brawo Jarosław. Kocham PiS ponad wszystko! Mamy co świętować!
0
Wymieniał ktoś kiedyś nagrzewnicę w swojej furze?
0
@doc, żal cokolwiek wrzucać w jego sprawie do oficjalnych informacji. Przecież Ci dziennikarze są niepoważni
1
@tbas, nie znam go, ale to musi być świetny człowiek
0
@karolszymek, nie zrezygnowałbyś.
7
No ale tak na dobrą sprawę to ten Guler jeszcze nigdzie nie poszedł. Dziennikarze się miedzy sobą przekrzykują czy było coś oficjalnego?
@arda nie wygłupiaj się mordo, nie idź do Realu
0
@RosjaninBut, nigdy nie chciałbym piłkarza typu Vinicius w Barcelonie, niech ten typek gra w Realu, tam bardziej pasuje do całego klubu i społeczności
0
@RosjaninBut, och biedna Barcelona, co ona teraz zrobi
0
@Emhyr, bądź grzeczny, bo Cię Laporta zje
0
@Emhyr, gapisz się mu na bebech?
0
Jutro rano: „Arda Guler bliżej Barcelony, zawodnik wybrał Blaugranę”
0
@Tomo1989, po czym?
1
@tristan87, chciałbym mieć takie zdrowe kolano
Lewy miał kiedyś jakieś operacje z kolanem związane? Wie ktoś coś?
1
@Tomo1989, no niestety, ale jak ktoś burak to tak jest.
0
@Sysia11, Messiego niech nowego wydadzą
0
@Rust_Cohle, Lewy to drewno
@MesQueUnClub96
0
@Tomo1989, No ale oznaczyła to dosyć jednoznacznie, przekrzykują się dla zasięgów i pieniędzy. Wiedzą doskonale, ze to się klika
0
@tristan87, a to nie ona pisała, ze jest już w Barcelonie?
0
Co jak co, ale pooglądałbym w Barcelonie kogoś kto potrafi coś więcej niż przyjąć i podać. Nie ma na dzień dzisiejszy w Blaugranie magika, który swoją grą czarowałby jak Neymar czy Ronaldinho. Tęsknie za tymi czasami mocno
0
@barcanawieki, Gerard ufam Tobie
1
@Bocheno1, a to sorka, następnym razem się poprawię
3
@draxidox, mam nadzieję, że przygotują też takie większe szafki żeby upchnąć takiego bydlaka kaszojada jak Ty hehe
4
Komentarz usunięty
0
@Emhyr, Romero ostatnio dużo mówi
0
@BartqRKO, wiadomo dlaczego jego powrót do zdrowia trwa tak długo?
2
@Albatros, zapomniałem dopisać
2
@HighestInTheRoom, 5:0 dla RB Salzburg
4
@Dzieniu, Prime Ferrana w Barcelonie