1

@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?

0

@DamianBarcaCule, ja tez nie zazdroszczę sobie ;p robiłeś kiedyś??

4

@tbas, Brawo Polska, brawo Andrzej, brawo Jarosław. Kocham PiS ponad wszystko! Mamy co świętować!

0

Wymieniał ktoś kiedyś nagrzewnicę w swojej furze?

0

@doc, żal cokolwiek wrzucać w jego sprawie do oficjalnych informacji. Przecież Ci dziennikarze są niepoważni

1

@tbas, nie znam go, ale to musi być świetny człowiek

0

@karolszymek, nie zrezygnowałbyś.

7

No ale tak na dobrą sprawę to ten Guler jeszcze nigdzie nie poszedł. Dziennikarze się miedzy sobą przekrzykują czy było coś oficjalnego?

@arda nie wygłupiaj się mordo, nie idź do Realu

0

@RosjaninBut, nigdy nie chciałbym piłkarza typu Vinicius w Barcelonie, niech ten typek gra w Realu, tam bardziej pasuje do całego klubu i społeczności

0

@RosjaninBut, och biedna Barcelona, co ona teraz zrobi

0

@Emhyr, bądź grzeczny, bo Cię Laporta zje

0

@Emhyr, gapisz się mu na bebech?

0

Jutro rano: „Arda Guler bliżej Barcelony, zawodnik wybrał Blaugranę”

0

@Tomo1989, po czym?

1

@tristan87, chciałbym mieć takie zdrowe kolano

Lewy miał kiedyś jakieś operacje z kolanem związane? Wie ktoś coś?

1

@Tomo1989, no niestety, ale jak ktoś burak to tak jest.

0

@Sysia11, Messiego niech nowego wydadzą

0

@Rust_Cohle, Lewy to drewno

@MesQueUnClub96

0

@Tomo1989, No ale oznaczyła to dosyć jednoznacznie, przekrzykują się dla zasięgów i pieniędzy. Wiedzą doskonale, ze to się klika

0

@tristan87, a to nie ona pisała, ze jest już w Barcelonie?

0

Co jak co, ale pooglądałbym w Barcelonie kogoś kto potrafi coś więcej niż przyjąć i podać. Nie ma na dzień dzisiejszy w Blaugranie magika, który swoją grą czarowałby jak Neymar czy Ronaldinho. Tęsknie za tymi czasami mocno

0

@barcanawieki, Gerard ufam Tobie

1

@Bocheno1, a to sorka, następnym razem się poprawię

3

@draxidox, mam nadzieję, że przygotują też takie większe szafki żeby upchnąć takiego bydlaka kaszojada jak Ty hehe

4

Komentarz usunięty

0

@Emhyr, Romero ostatnio dużo mówi

0

@BartqRKO, wiadomo dlaczego jego powrót do zdrowia trwa tak długo?

2

@Albatros, zapomniałem dopisać

2

@HighestInTheRoom, 5:0 dla RB Salzburg

4

@Dzieniu, Prime Ferrana w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?