FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Prezes_sycylijczyk zrestartuj dekoder
5
Vanna ly i want to be he he xd
5
Kurła ta oreiro to piękna jest
0
@Misugi14 co powiedział?
1
@Gaucho ta ogólnie kozak w tym sezonie ale nie wiem czy barcelona to trochę nie za wysokie progi na niego. Szczerze wolałbym aby puiq wszedł do 1 drużyny zamiast kupować kolejnego gracza jak myślę za nie małe pieniądze.
5
@MesQueUnClub96 a mój kładzie lache na te fajerwerki, totalnie go to nie rusza.
4
Arsenal to jest klub mem xd
1
Arsenal 1:0 Chelsea ,Efekt Artety ;)
0
Oglądał ktoś z was film kurier z tego roku? Może ktoś wyrazić opinię czy warty obejrzenia? Mam zamiar obejrzeć ale nie chce się nudzić.
0
@Witekk10 obejrzałem o 13.30 Brighton - Bournemouth to był mecz dla koneserów ten między świętymi a palace to będzie piękne widowisko.
0
Jakieś ciekawe propozycje filmów na netflixie bądź HBO go?
0
@Mesi12 ciężko może być
0
Kojarzy ktoś może reklamę której twarzą był Kamil grosicki? Padało tam z ust naszego piłkarza stwierdzenie które w jego wykonaniu brzmiało dość komicznie. Jakby ktoś kojarzył to dajcie znać
0
@A_Gomesinho_21 święty i ćwiąki show, szkoda że już po raz ostatni
0
Król. magik. mistrz
0
@AmigoBlancos alisson , mbappe, salah
0
@Qlewer właśnie byłem , masakra ile ludzi
0
@TheNekro94 otóż to ceny są bardzo wysokie , ale cóż chyba trzeba będzie się wykosztować.
0
Co sądzicie o klockach lego warte swojej ceny czy mocno przesadzone? Pytam bo wiecie mikołaj się zbliża jakieś prezenty chrzesniakom i bratu trzeba kupić.
0
@AmigoBlancos a ja mam wywalone na te nagrodę, jak dla mnie równie dobrze może ją wygrać Dominik furman i mnie to nie rusza z jednego prostego powodu nie da się porównać obrońcy z napastnikiem czy bramkarzem. Dlatego ta nagroda będzie bardzo rzadko trafiała w słuszne ręce.
0
@tristan87 tak , od leganes tak wieje wszystko przez nich
5
Słowa mojego ojca " wstydziła by się ta Barcelona , nie ma czego oglądać " idealnie ich podsumował
3
Ale mourinho ekipę zmontował ,pięknie grają xd
0
De jong co podał :o
1
Góralski>busqets
1
To jest nie do wiary co my gramy xDD
0
Coś mi się wydaje że Messi z griezmanem będą się za bardzo dublowac a dokładnie Messi francuza no ale zobaczymy
0
@TheNekro94 dawaj śmiało
2
@Kompletny coś w stylu Albanii na euro 2016
0
@IronSanHybrid a diglet na czym jest wzorowany? Xd