FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface po co Pogba do nas? Ten gość od roku nie gra w piłkę bo wiecznie coś mu dolega albo strzela fochy , kolejny rozwydrzony dzieciak jak Dembele..
1
@Chaoss origins , bardzo przyjemnie mi się w tę część grało
0
Orientuję się ktoś czy można teraz wynająć jakiś nocleg w Warszawie czy ogólnie wszystkie tego rodzaju usługi są aktualnie zakazane?
0
@MesQueUnClub96 John cena mimo że hejtowany przez wiele osób , trzeba docenić
0
Polecacie jakieś ciekawe książki o tematyce sportowej?
5
"Pamiętaj kim jesteś Simba"-zawsze się wzruszam na tych słowach Mufasy gdy Simba stoi nad jeziorem. Obejrzałem właśnie króla lwa z tamtego roku i wbrew powszechnej krytyce bardzo fajnie się to oglądało , krajobrazy przecudowne ścieżka dźwiękowa sztos naprawdę polecam.
0
La rambla poleca jakąś dobrą komedie na netflixie lub HBO go?
1
Dudek w trakcie komentowania klasyku 2014 powiedział jedną mądrą rzecz mianowicie że mundial w 2014 roku może być pod dyktando Argentyny patrząc na formę Messiego i di Marii. Szkoda że do pełni szczęścia zabrakło skuteczności higuaina w finale.
1
@Messibestplayerintheworld origin lepszy od odyssey moim zdaniem także jeśli podobał Ci się odyssey , origin także Ci podejdzie
1
@puyol_presidend5 czegoś takiego potrzebowalem na La ramble zawsze można liczyć xd
0
Polecacie jakieś auto do 15-20 tys sprawdzone mało awaryjne? Kombi odpada hatchback lub sedan bardziej na dłuższe trasy.
0
fonfara podsumował xd
0
@NaFazieHitman nie wiem
1
@MichalZZZ Sherlock bardzo dobry jak dla mnie , ostatni sezon może lekko obniżył loty względem poprzednich ale ogólnie bardzo fajny serial 1,5 godzinne odcinki bardzo szybko się ogląda zupełnie nie czuć tego czasu polecam.
0
@emeu zakodowany jeśli nie masz wykupionego.
0
O 12 w canal+sport el clasico sezon 2006/2007 , nie wiem który mecz ale prawdopodobnie ten 3:3.
0
@kazbychu ku ku ku ku
0
@MichalZZZ im dalej w las tym gorzej to gra o tron , wikingów nie wiem nie oglądałem ale czas się chyba zabrać
0
@kubafcb102 do wypożyczenia w nc+go, 17 zł to nie dużo
1
@ArterkHD @Sucharez dzięki panowie w takim razie już mam plan na dzisiejszy wieczór.
0
Oglądał ktoś film "na noże" z Danielem Craigem i może napisać czy warty obejrzenia?
1
@Messibestplayerintheworld tak
0
@KamQiX a wiesz jak to działa? Dzwonię i mówię że jestem lekko przeziębiony i bywałem ostatnio w miejscach dość zatłoczonych i chciałbym zwolnienie np na tydzien i już?
0
Mam pytanie czy jak jestem zapisany do lekarza u siebie w miejscowości a nie mam możliwości iść do niego bo jestem 300 km od miejsca zamieszkania to mogę iść do innego żeby ten wypisal mi L4?
0
Jest tu ktoś kto zna się na fizjologii i mógłby mi coś doradzic? jak coś to na priv piszcie.
0
@MichalZZZ ogólnie odkąd pamiętam gdy podczas małolata sprobowałem od tej pory nie znoszę po prostu tego smaku ani zapachu i mówie tu również np o lodach o smaku cappucino czy ciastach.
1
@Criss18Barca krótkie ale pewnie treściwe a nie gadanie głupot przez 2 godziny , ja dzisiaj wybieram canal + lepszy komentarz i jakość obrazu
0
@MichalZZZ
1gotowany groszek
2ogórki kiszone ( nie mylić z korniszonami)
3cappuccino - już sam zapach mnie odrzuca a co dopiero smak.
0
@BarcaInfo jak to mówią Hiszpanie -wazelina
2
Za kazdym razem to samo , potrzeba zmian bla bla bla każdy wie że potrzeba a i tak to wasze biadolenie nic nie da , gramy syf i tyle po prostu.