0

@Ghostface po co Pogba do nas? Ten gość od roku nie gra w piłkę bo wiecznie coś mu dolega albo strzela fochy , kolejny rozwydrzony dzieciak jak Dembele..

1

@Chaoss origins , bardzo przyjemnie mi się w tę część grało

0

Orientuję się ktoś czy można teraz wynająć jakiś nocleg w Warszawie czy ogólnie wszystkie tego rodzaju usługi są aktualnie zakazane?

0

@MesQueUnClub96 John cena mimo że hejtowany przez wiele osób , trzeba docenić

0

Polecacie jakieś ciekawe książki o tematyce sportowej?

5

"Pamiętaj kim jesteś Simba"-zawsze się wzruszam na tych słowach Mufasy gdy Simba stoi nad jeziorem. Obejrzałem właśnie króla lwa z tamtego roku i wbrew powszechnej krytyce bardzo fajnie się to oglądało , krajobrazy przecudowne ścieżka dźwiękowa sztos naprawdę polecam.

0

La rambla poleca jakąś dobrą komedie na netflixie lub HBO go?

1

Dudek w trakcie komentowania klasyku 2014 powiedział jedną mądrą rzecz mianowicie że mundial w 2014 roku może być pod dyktando Argentyny patrząc na formę Messiego i di Marii. Szkoda że do pełni szczęścia zabrakło skuteczności higuaina w finale.

1

@Messibestplayerintheworld origin lepszy od odyssey moim zdaniem także jeśli podobał Ci się odyssey , origin także Ci podejdzie

1

@puyol_presidend5 czegoś takiego potrzebowalem na La ramble zawsze można liczyć xd

0

Polecacie jakieś auto do 15-20 tys sprawdzone mało awaryjne? Kombi odpada hatchback lub sedan bardziej na dłuższe trasy.

0

fonfara podsumował xd

0

@NaFazieHitman nie wiem

1

@MichalZZZ Sherlock bardzo dobry jak dla mnie , ostatni sezon może lekko obniżył loty względem poprzednich ale ogólnie bardzo fajny serial 1,5 godzinne odcinki bardzo szybko się ogląda zupełnie nie czuć tego czasu polecam.

0

@emeu zakodowany jeśli nie masz wykupionego.

0

O 12 w canal+sport el clasico sezon 2006/2007 , nie wiem który mecz ale prawdopodobnie ten 3:3.

0

@kazbychu ku ku ku ku

0

@MichalZZZ im dalej w las tym gorzej to gra o tron , wikingów nie wiem nie oglądałem ale czas się chyba zabrać

0

@kubafcb102 do wypożyczenia w nc+go, 17 zł to nie dużo

1

@ArterkHD @Sucharez dzięki panowie w takim razie już mam plan na dzisiejszy wieczór.

0

Oglądał ktoś film "na noże" z Danielem Craigem i może napisać czy warty obejrzenia?

1

0

@KamQiX a wiesz jak to działa? Dzwonię i mówię że jestem lekko przeziębiony i bywałem ostatnio w miejscach dość zatłoczonych i chciałbym zwolnienie np na tydzien i już?

0

Mam pytanie czy jak jestem zapisany do lekarza u siebie w miejscowości a nie mam możliwości iść do niego bo jestem 300 km od miejsca zamieszkania to mogę iść do innego żeby ten wypisal mi L4?

0

Jest tu ktoś kto zna się na fizjologii i mógłby mi coś doradzic? jak coś to na priv piszcie.

0

@MichalZZZ ogólnie odkąd pamiętam gdy podczas małolata sprobowałem od tej pory nie znoszę po prostu tego smaku ani zapachu i mówie tu również np o lodach o smaku cappucino czy ciastach.

1

@Criss18Barca krótkie ale pewnie treściwe a nie gadanie głupot przez 2 godziny , ja dzisiaj wybieram canal + lepszy komentarz i jakość obrazu

0

@MichalZZZ
1gotowany groszek
2ogórki kiszone ( nie mylić z korniszonami)
3cappuccino - już sam zapach mnie odrzuca a co dopiero smak.

0

@BarcaInfo jak to mówią Hiszpanie -wazelina

2

Za kazdym razem to samo , potrzeba zmian bla bla bla każdy wie że potrzeba a i tak to wasze biadolenie nic nie da , gramy syf i tyle po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?