0

@PawelLeo tak dokładnie ,źle to napisałem bo wkurza mnie takie coś jak sytuacja z Fekirem gdzie ten ewidentnie kopnięty a sędziowie milczą.

0

ten var to jest śmiech , kto ogląda derby sevilli wie o czym mówie.

0

De bruyne gra dziś jak gość z A klasy

0

@Cvzx był minimalny chyba

4

@Chaoss co? nie wierze.. ich komentarz to było złoto. Wielka szkoda.

0

@catluck masz na priv

0

@Maks91 wysłałem

6

De jong się marnuje u tego trenera.

0

@Pokrzywa wysłałem priv

0

@Pokrzywa nie chcesz tego oglądać.

1

@Pitera27 na camp nou 8:0 dla barcelony na king power stadium 9:0 dla leicester xd

0

@msmsms tragedia że przy takiej technologii nadal sędziowie popełniają takie błędy, chociażby karny w meczu Interu czy teraz ten faul

0

@Radzio_94 myślę że excel dałby radę

49

@Mathew86 cyrk na kółkach xdd

1

Bez messiego gramy gówno i niech nikt nie mówi że to on jest problemem bo się wymiotować chce jak się czyta takie głupoty. Problemem jest trener i brak pomysłu na zespół a nie najlepszy gracz w historii.

0

@jakub9611 Paweł golański a ten drugi to nie wiem

0

Autentycznie ten golański brzmi jak ten gość z kabaretu neo-nówka xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blue_shark wedlug mnie jedyną szansą na zwolnienie valverde jest wysoka porażka w klasyku porażki z atletico oraz Interem. mówię to z bólem serca ale chyba nie ma innej możliwości.

0

dembele i kontuzja hmm no szok powiem wam w życiu bym nie pomyslał...

2

@student97r zaha ake i dembele całkiem realni reszta raczej ciężko będzie żeby ich wyciągnąć

0

@Jordi10 otóż to zmiana ekspertów chociaż na jakiś czas dużo odświeżenia dała by temu programowi

1

@Rewolucja123 hahaha co za bzdury xd

0

0

dlaczego to Aurier nie dostał czerwonej a Son? na Varze nie sprawdzali tego czy co? pytam poważnie bo meczu nie oglądałem. https://pbs.twimg.com/media/EIeDhlOUYAAHHSw.jpg

0

@Jonyx 93 km tak jak kolega pisał w 86 min było pokazane, według mnie dramat.

3

@Hushovt mam wrażenia że kepa jest mega niedocenianym bramkarzem w PL.

0

Ale szczęście Sevilli w końcówce

1

Myśle ze gdyby valverde był trenerem barcy podczas rewanżowego meczu z PSG to przy bramce na 6:1 roberto temu odgwizdali by spalonego. Ten człowiek nie nadaje sie na trenera tak wielkiego klubu jakim jest FC Barcelona. Większosc z nas zakochała sie w tym klubie nie dlatego że wygrywaliśmy tryplet co sezon tylko dlatego że pięknie graliśmy w piłke, tymczasem wlączając mecz Barcy z byle to jaką druzyną boimy sie o to czy ta drużyna nas nie zdominuje, drużyny która ma we krwi wygrywanie która ma we krwi zabawe pilką, Barcelona nie jest klubem wielkim , barcelona jest klubem wyjątkowym kochanym przez wielu z nas, mająca w swoim składzie najlepszego pikarza w historii, świetnego de jonga i Arthura którzy przy bardzo dobrym trenerze byli by najlepsi na świecie na swoich pozycjach. Kocham ten klub ale nie moge patrzeć na to co robi z nim Valverde i Bartomeu.. chciałbym zobaczyć jeszcze barce która pięknie gra w piłke i wygrywa, czy to marzenia? nie wiem, wiem natomiast że z valverde nic poważnego nie wygramy. Dobrego wieczoru wszystkim. VEB!

1

Liverpool szacun! Jaki oni mają zajebisty charakter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?