0

Ale szczęście Sevilli w końcówce

1

Myśle ze gdyby valverde był trenerem barcy podczas rewanżowego meczu z PSG to przy bramce na 6:1 roberto temu odgwizdali by spalonego. Ten człowiek nie nadaje sie na trenera tak wielkiego klubu jakim jest FC Barcelona. Większosc z nas zakochała sie w tym klubie nie dlatego że wygrywaliśmy tryplet co sezon tylko dlatego że pięknie graliśmy w piłke, tymczasem wlączając mecz Barcy z byle to jaką druzyną boimy sie o to czy ta drużyna nas nie zdominuje, drużyny która ma we krwi wygrywanie która ma we krwi zabawe pilką, Barcelona nie jest klubem wielkim , barcelona jest klubem wyjątkowym kochanym przez wielu z nas, mająca w swoim składzie najlepszego pikarza w historii, świetnego de jonga i Arthura którzy przy bardzo dobrym trenerze byli by najlepsi na świecie na swoich pozycjach. Kocham ten klub ale nie moge patrzeć na to co robi z nim Valverde i Bartomeu.. chciałbym zobaczyć jeszcze barce która pięknie gra w piłke i wygrywa, czy to marzenia? nie wiem, wiem natomiast że z valverde nic poważnego nie wygramy. Dobrego wieczoru wszystkim. VEB!

1

Liverpool szacun! Jaki oni mają zajebisty charakter.

0

93 km? Serio? Fajnie że stoimy praktycznie , i nie chce słuchać że lepiej mądrze stać niż głupio biegać bo żeby coś ugrać na wyjeździe trzeba biegać za dwóch

0

Dać też odpocząć suarezowi,od początku perez lub ansu to nie, po co? Na co to komu?

1

Fajnie że firpo sobie pogra...

0

@deyna2018 ja kupiłem z pół roku temu lg 45 cali 4k hdr za 3200 zł i do tej pory bez żadnych zastrzeżeń , jedyny minus to tylko jedno wejście HDMI ale da się przeżyć.

1

@WisniaKala za szybcy za wściekli to najlepszy film o autach i nielegalnych wyścigach według mnie ciut niżej tokyo drift od 6 w górę z nielegalnymi wyscigami i autami to ma niewiele wspólnego

0

0

Sociedad levante 0-1

1

@Robert1603 jak to co. Nic

0

@rasta212 napiasałem na priv

0

@Suzu pytałem dziennikarza przeglądu sportowego Michała Gutki i mówił że bez membershipu czyli członkostwa bardzo ciężko dostać bilet na mecz drużyn z top 6 , dlatego pytam tutaj czy ktoś kiedyś miał z tym do czynienia.

1

Witam i mam pytanie do naszej spolecznosci. Otóż mój tata w styczniu będzie obchodził 50-te urodziny i wspólnie z siostrą zamierzamy spełnić jedno z jego marzeń o tym aby obejrzeć mecz ligi angielskiej na żywo ze stadionu. I mam pytanie czy ktoś orientuje się czy jest jakaś szansa na dostanie biletu na mecz powiedzmy top 6 angielskiej ligi czy nie bardzo, lub może ktoś kiedyś był na takim meczu i powie jak taki bilet załatwić i mniej więcej jak wcześniej trzeba się o taki bilet starać. Dzięki z góry za każdą pomocną odpowiedź.

0

@Veb1233 ramos i Aguero w paczkach za jakieś mega tanie sbc a poza tym to bieda.

0

@Bamek94 marzenia jak narazie :D

0

@Bamek94 właśnie szukam jakiegoś ogarniętego obrońcy środkowego z PL oprócz van dijka i myślałem nad Sokratisem właśnie.

0

@Bamek94 sokratis jak się sprawuje?

0

Milan znów porażka , najbliższe 4 mecze to spal, Lazio, juve i Napoli ciekawe ile pioli wytrzyma na stanowisku.

0

@Luki 10 co do rashforfa nie zgadzam się zupełnie , bardzo dobry piłkarz w klubie z lepszymi piłkarzami gdzie nie musiałby ciągnąć sam całej drużyny byłby gwiazdą

0

@Lares jak mają być takie jak ta to niech powstają

0

Gra ktoś w nowe call of duty? Jak wrażenia? Dla mnie bomba powrót kpt Price , rozgrywka przyjemna wygląd fenomenalny.

0

panowie jaka jest różnica w wyglądzie rzadkiej a zwykłej karty z ligi mistrzów w fifie 20?

0

@masq przecież Polsat z każdą kolejką kompromituje się coraz bardziej jeśli chodzi i o komentatorów jak i pseudo ekspertów.

0

@matirix20 tak działa

10

Ależ pojedynek brawo Dawid brawo.

0

@Rewolucja123 miłego oglądania ja w 3 tygodnie połknąłem wszystko.

0

@Rewolucja123 1,3,4 sezony dla mnie bardzo dobre, 2 dobry a 5 troche obniżył loty może z racji też obcięcia liczby odcinków do 12. Ogólnie serial bardzo przyjemny dla fanów Batmana ale nie tylko.

1

@damianex10 jest na stadionie jako ekspert ,jak było łączenie ze studia na stadion to się wypowiadał.

0

Nawet sobie radzi OSTR jako ekspert w canal+sport . Widać po nim lekki stres ale powinno być coraz lepiej a już jest dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?