FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata będą dymy jak nic.
0
EL CLÁSICO PRZEŁOŻONE ❗️
Nie martwcie się, specjalnie dla Was ETOTO TV zorganizowało te derby na Quizowym podwórku ????????????
W najnowszym odcinku Quizu redakcja
FCBarca.com
zmierzy się z redakcją RealMadryt.pl
⚡️
kto nas reprezentuje droga redekcjo?
2
@Kajtek77 według mnie dobrze że zrezygnował sam mówił że zdrowie nie pozwoli mu łączyć gry w kadrze i klubie, odszedł jako jeden z najlepszych polaków w historii na swojej pozycji i tak zostanie zapamiętany. Niektórzy mogli by brać przykład z Łukasza i tez dać sobie spokój z kadrą.
1
tak byłem pozytywnie nastawiony na klasyk za tydzień a tu klops.. szkoda ale z drugiej strony bezpieczeństwo jest najważniejsze.
1
1
@Barca_Big_Moment czy ja wiem czy wyniki go bronią na wyjazdach w tym sezonie dość mizernie , lm w zeszlych sezonach wszyscy pamiętamy , finał pucharu króla również. biorąc pod uwagę potencjał i kadrę jaką mamy nie powiedział bym ze wyniki to jest mocny argument na obronę Valverde
2
Wiem że footroll be dla la rambli ale ciekawa rozmowa na jego kanale z jednym z polskich socios Barcelony na temat valverde, stylu Barcelony jak i obecnej sytuacji w Katalonii. Polecam
0
@SuperGamon głównie do codziennego użytkowania nie mam jakiś wygurowanych wymagań , tylko że moje ostatnie telefony to totalna pomyłka i właśnie szukam czegoś lepszego.
0
Panowie polecacie jakieś telefony tak do 2000 tys złotych? Zależy mi najbardziej żeby był w miarę trwały materiał i nie zamulał system po pół roku użytkowania.
1
@NeroTFP kanalarze nienawidzcie szambiarzy!
0
@Vxb93 niedoceniany aguero?
1
I pomyśleć że Sevilla sprzedała w lecie ben yeddera na rzecz de jonga
2
@Janiama robi to z taką lekkością i klasą.. życzę mu wygranej dzisiaj też z racji tego że jego trenerem jest Polak
2
Ale kapitalne zawody dzisiaj w Doha co konkurencja to emocje sięgają zenitu.
2
@Janiama żebyś wiedział , widać że jest mega mocny kto wie czy przy odrobinie szczęścia nie będzie złota bo forma i pewność siebie jest.
1
@Janiama uwielbiam jego wywiady ta pewność siebie jaka bije od niego jest niesamowita.
5
@Janiama też się zdziwiłem i to nie na mityngu tylko w 4 swoim biegu czy nawet 5 licząc sztafety mieszane mocno to podejrzane
0
@NeroTFP jeśli chodzi o rekordy to szczególnie widać to w konkurencjach rzutowych gdzie dużo rekordów pochodzi w bardzo dawnych czasów co pokazuje tak jak mówisz że te rekordy nie są uczciwe
1
@FanBarca1899 jeśli nie jesteś zawodowcem do dosyć dobrze
0
@NeroTFP oczywiście jak to się mówi lepszy rydz niż nic także zdobywajmy te medale ME na potęgę. Swoją drogą liczę że na IO będzie dużo lepiej wróci Anita Włodarczyk w lepszej formie mam nadzieję będzie Kszczot , haratyk będzie chciał się zrehabilitowac że dzisiejszy nieudany start, Wojciechowski również , może nasi dyskobole trafią z formą , jest przecież jeszcze andrejczyk czy sztafeta mieszana która bardzo dobrze się tu zaprezentowała już się nie mogę tychże igrzysk doczekać.
7
0
@NeroTFP niestety na mistrzostwach europy możemy zdobywać worek medali ale gdy przychodzi do MS czy IO to widać jak na dłoni jak świat odjeżdża nie tylko Polakom ale całej europie.
0
@NeroTFP ewentualnie brąz może być w przypadku Justyny, dwie pierwsze miejsca dla zawodniczki z Bahrajnu i Bahamów są raczej zarezerwowane. Myślę że okolice 5 miejsca dla Justyny święty będzie bardzo dobrym wynikiem
0
@TheNekro94 @Robertinho @Keson @Stasik91 dzięki wielkie za pomoc.
0
@Robertinho ryanair
0
Mam pytanie w sobotę pierwszy raz czeka mnie podróż samolotem i mam pytanie odnośnie bagażu jeśli moja walizka przekracza wymiary bagażu podręcznego dosłownie o 2 cm to przejdzie czy trzymają się przy sprawdzania tego wymiaru co do centymetra?
14
https://pliki.meczyki.pl/big/308/5d95121bf1dda.jpg Stano w formie :D
0
Paweł fajdek że złotem mistrzostw świata! Brawo dla Pawła 4 mistrzostwo świata z rzędu
2
Dominik furman z dodatkowym powołaniem w miejsce kontuzjowanego linettego. Wuja co Ty najlepszego robisz...
0
Lisek idzie na całość zobaczymy co to da