1

@PatrykBarca to albo grają najlepsi albo zasłużeni. Według waszego myślenia u nas powinien nadal grać Ter Stegen.
Simon wpuszczał wszystko w spraingach i miał spore babole, nawet kibice Bilbao zaczęli go krytykować. Chyba że na kadrze nagle stanie sie supermanem. Raczej federacja chce mieć konkurencyjny skład i rywala na każdej pozycji.
Co do hierarchii Huijsen szybko zdobył 1 skład w kadrze, bo jest dobry

0

W ogóle to niech sie ta liga zastanowi, bo zaraz mundial i taki Garcia to jest kocur, Simon ładnie nawpuszczal tych goli w presezonie. Jego rejestracja powinna byc na rękę federacji

0

@arsenallondyn0 Torres w rewanżu z Chelsea
Błaszczykowski euro vs rosja
Asensio vs Barca w superpucharze lub pucharze
Messi w rewanżu z Milanem

0

@Gaucho to ta wojna sie nie skończy bo Fermin jest przed Gavim i minuty mu zabiera

2

@Luciano99 AI ma poczucie humoru naprawdę płytkie muszą to dopracować

2

@Barca_Big_Moment ja tam już go nie lubie i wole Rashforda. Ten dredziarz dwa razy nas wydymał i nie miał jaj sprzeciwić sie bratu. Pokazał że jest słaby z charakteru

1

@blakkudium jakie dzieci fify

4

@Gaucho ale ogólnie artykul jest o jego słabej formie, a nie o tym że żałuję bo sobie sprawdzilem w tłumaczu

7

@Gaucho przecież to widać po jego twarzy na tych sparingach

0

A tyle się tu na czytałem, że zmiany w ffp i będzie cacy, jak wątpiłem w rejestracje. Tak mi pisali eksperci i co dupa

0

@FcPortoFan1999 nie wiem czy to taki mecz, ale tam sie cyrk odchrzania xD

4

Bednarek ale czyści tam tych amatorów

0

@FcPortoFan1999 właśnie zauważyłem, ale brutalna za to

1

Ale na pałe wszyscy walą w tej lidze portugalskiej. Jakby na orliku grali

0

Samu niezły świr

0

Co za sędzia, brak czerwa, brak karnego xD

0

Karny tam powinien być @FcPortoFan1999

0

@Hshdhrhdh bo to nielegals złoczyńca

0

@FcPortoFan1999 fajny kibic z Ciebie

1

@FcPortoFan1999 o ty łobuzie, mów natychmiast

0

@FcPortoFan1999 na którym elevenie mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Persempretito tak świadomie co pamiętam to jakiś repry Polski, będąc na świetlicy w podstawówce. To musiał być jakiś turniej

0

@Lanosss jeszcze jak, chciałbym tak umieć

1

@Sau_Ron będzie jakaś trudniejsza edycja, np z 1 literka podpowiedzi? Bo tu są błyskawiczne zgadywanki

1

@Stinger_ każdy może dostać, ale debata dotyczy Dembele/Yamal, bo tak uznaje większość

0

@Stinger_ talentem Dembele się zawsze bronił, wystarczyło popatrzeć na jego łatwość w dryblingu czy prowadzenie piłki. Tam problemem była głowa, wykończenie, ale on za młodych lat już uchodził za wielki talent i nie zapominajmy o kontuzjach, które teraz wstrzymują rozwój. Raphinha swój najlepszy sezon rozegrał dopiero mając 27 lat i nigdy nie uchodził za ogromny talent

1

@macio_944 nawet nie odpalam, już dość sie go naoglądałem

0

@Filipem po prostu Raphinha nie weźmie ciężaru gry na siebie jak Yamal, nie ma takiej możliwości. Jak Yamal był kontuzjowany w zeszłym sezonie, nagle Raphinha nic sam nie mógł zrobić, a ofensywa nie ostniała. Polecam sobie odświeżyć te mecze

1

@Filipem we wszystkich rankingach ZP jest tylko debata Yamal/Dembele, Raphinha mimo znakomitych liczb w ogóle nie podlega tej dyskusji. Nawet nagrody Uefa nie wygrał za LM, mimo świetnych liczb. Bo liczby to nie wszystko i wrażenie ogólne też sie liczy.
Większość osób, które rozpatruje go jako kandydata do ZP to kibice Barcy, nie obiektywni kibice piłki, bo patrzą pod kątem emocjonalnym, że Raphinha tak walczy i kocha klub i dajmy mu ją.
Ja dalej zostaje przy swoim, że Raphinha wykończeniem zrobił robote ale Yamal teraz będzie bardziej egoistyczny, a cała ofensywa niemal była kierowana przez Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?