Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem nie mam powodu go nie lubić, po prostu nie dostrzegam w nim jakiegoś GOATA na złota piłkę, czy talentu tej skali o jakiej się mówi. Każdy na niego narzekał za Xaviego, a nagle Złota Piłka, no szanujmy się.
I nie chodzi tylko do niego bo mam zastrzeżenia i do Balde i trochę do Pedriego. Kibice Barcy sa nieobiektywni
2
@PatrykBarca a Raphinha zrobi Ci akcje indywidualną i zakończyć to golem lub asystą? Niezbyt, nie zrobi ci pół akcji Yamala na skrzydle. Ma dobre wyjście do piłki, strzał, podanie (nie zawsze) ale typowych cech skrzydłowego nie
@Filipem wedlug mnie on ma to wypracowane i potrzebuje wielu treningów by to sobie przypomnieć, a inni pilkarze z większym talentem po prostu naturalnie to mają
1
@Filipem w presezonie go krytykowałem, bo on najprostsze przyjęcia i podania psuł. Dobry technicznie pilkarz tego nie robi w takim natężeniu
2
@MesQueUnClub_87 Raphinha musi czymś nadrabiać, bo owszem ostatni sezon wybitny liczbowo, ale piłkarsko ma braki między innymi techniki, dryblingu
0
@Prorokk a nie pamiętam już, ale paliłem czasami, okazjonalnie zwykle fajki i zdecydowanie nie, nie działają na mnie
4
@Kessie no fajny cukier, ale czemu malujesz usta?
1
@Eric_Abidal_22 Rodrygo nie mial nigdy sezonu gdzie grałby regularnie cały sezon na wysokim poziomie, do tego mental u niego leży, a to wpływa na cene
0
@Bogan żadne zawroty, po prostu fajne uczucie, trochę mniej niż po zielonym ale jednak
@Filipem to Ty globtroter jesteś
1
@VegetaPolska i Rodrygo i Fermin to granica 90 mln, Fermin bo ma łatwość do liczb i młodość, Rodrygo przez te osiągnięcia i też młody wiek
@Eric_Abidal_22 jakby był taki dobry to by go Real sie nie pozbywał
1
@Filipem aż do Peru Cie wywiało? Ciekawy kierunek Ameryka płd
0
@pride1899 może trip to przesada, ale fajnie działa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eric_Abidal_22 Rodrygo to w większości meczów nie daje nic, odpala sie raz na 10 spotkań a teraz jest przyspawany do ławki
1
@Eric_Abidal_22 Fermin i Rodrygo to ta sama półka cenowa ze względu na ich wiek
0
@joloskyy Malase turecką
0
Paliliście kiedyś szisze? dobry trip jest po tym
2
@Jakchcesz na okładce podobno mają być
7
To już krócej Como niż Włoski Klub, a potem ktoś z redakcji pisze, że tu nie ma clickbajtów
0
Tebas zatwierdzasz ten raport medyczny, czy mam tam do Ciebie się przejść
0
@lucca87 mowa o Realu
@DonCarletto za te 40 baniek by go przerobili, on ma świetne podania w sensie Baena
0
@DonCarletto Sancet ma 80 mln klazuli i bardzo niskie zarobki
1
@Bocheno1 wymyślili klauzule Vitnhi dla mnie to bajeczki
@DonCarletto Baena był do wzięcia, mega grajek
2
Real dał dupy, że Baeny nie wziął, druga dobra opcja do pomocy to Sancet
6
@VeB 1899 najpierw to ten pomocnik na rynku musi istnieć
0
@Lanosss jak ma sie ruszyć z Realu to tylko do Guardioli, bo Rodrygo jest fanem Pepa
0
@MesQueUnClub_87 zagrał jedna polowe, w drugiej już sobie człapał i szkoda, że Gavi nie wszedl wcześniej
0
@KujawiakA czasami strzela z takich kątów, że to zwykłe samolubstwo
0
@Walpiano przez zapis o bonusie za ZP w kontrakcie on będzie wszystko chciał kończyć sam, coś mi się wydaje. Bo panuje narracje, że ZP dla tego, który strzeli najwięcej
1
@Goralkov bo ma, oglądałem mecze z LFC i z Arsenalem. Nic nie pokazał, tylko fochy po stracie piłki
1
@KujawiakA Rashford to mial asyste po świetnej akcji. Nico nie zrobił nic cały presezon