0

@LambiPL Flick jest w nim tak zakochany, że zmarnujemy rozwój Bernala

0

@Aragorn33 wczoraj była akcja pod polem karnym i on nawet wślizgiem nie trafil, taki to defensywny pomocnik

0

@Aragorn33 właśnie nie uzupelniaja, bo przeciwnicy łatwo przechodza pod nasze pole karne, a Pedri musi pracować 2 x tyle w defensywie przy nim

1

@norbi77 W destrukcji czy kreowaniu jest on bardzo przeciętny a nawet słaby. Nie ma przeszywajacych podań druga linie. Uboższa wersja Pedriego, nie ma nic takiego co nie ma Pedri. Bernal/Casado to ten profil którego brakuje w środku.
Nie mówię ze jest zły, ale inny profil jest tam potrzebny bardziej
@Aragorn33 tak stabilizuje że zdejmij mu Pedriego i nie wie co sie dzieje, to samo bylo za Xaviego, musial grać z Busquetsem bo sam sobie nie radził

1

Mogliby już rozwiązać tą kwestię De Jonga, bo chłop nie oferuje nic ponad Pedrim, blokuje miejsce w składzie Casado, Gaviemu, Bernalowi. Nie wierzę że grali by gorzej od niego, a płacimy mu ogromną pensje i blokujemy ich rozwój.
De Jong powinien być zmiennikiem Pedriego najwyżej.
Mimo ich obu na boisku wczoraj ja nie widziałem kontroli w środku zwłaszcza na początku, to my za piłką biegaliśmy

0

@Rifek dolnego odcinka lędźwiowego

0

Co myślicie o operacji Ter stegena. @Transu96 zdaje sie wczoraj zauwazyl, że nie wygląda jakby 11 dni temu operowano mu plecy. Nie wiem jak uważacie

1

@Vurt chyba że tak

0

Miała być wczoraj wielka decyzja odnośnie miejsc VIP na Cruyff arena i zamiecione wszystko pod dywan, zero aktualizacji

0

@Encore Ferran nic w tym meczu nie zrobil poza asysta, Rashford był aktywny

1

Co z lożami VIP, miala być wczoraj decyzja

0

@Barca_Big_Moment a szkołe kiedyś skończysz, prace nie zawsze chcesz zmieniać

0

Oby Yamalowi sodówka nie odbila, bo sie tak zafiksuje na golach, numerze 10 i Złotej piłce, (on ma za to sporą premie). Yamal jaki nas oczarował błyszczał dryblingiem, ale przede wszystkim byl zespołowy i miał mase magicznych podań/asyst

0

@Limaker wygląda jakby odleciał zwyczajnie

0

De Jong przed przedłużeniem kontraktu też nie powinien mieć 1 skladu, bo na zastępstwo jest kilku chętnych

0

@MessiForeverTheBest Bernal musi grać za blondyna, on i Pedri na boisku to nie ma sensu

0

Sytuacja z Ter Stegenem to przypomina kwas w pracy haka sie umawiałeś z kimś, zerwaliście a potem trzeba na siebie patrzeć chociaż sie nie chce

1

Nie wiem te gesty Ter Stegena po meczu, to wszystko jakieś sztuczne sie wydaje, i nawet Flick miał taka minę niechetną jak do niego po meczu podszedl pione zbić

1

Ten Dro mnie nie przekonuje, Toni Fernandez ma w sobie magie, tylko musi grać

0

Ale Toniemu zalezy i jak sie wkurza na Martina który mu nie podaje xD

1

Toni mega pressuje i widać w nim to coś, ciekawe czy szanse dostanie

3

Za późno te zmiany, nawet z taką kadrą wątpię w rotacje w ataku, zwłaszcza Raphinhi i Yamala

0

To co Roony albo Toni pewnie dostana szanse jak już Raphinha i Yamal sie nagraja po 90 min w 50 meczach i będą musieli odpocząć

5

De Jong tak specjalnie wywalil piłkę żeby zejść xD

1

Fermin tez fajny przed bramką, ale jako pomocnik to on w środku nie pomaga rozgrywac, albo już zmęczony

0

Dalej mi brakuje DMa w tym skladzie żeby szybciej akcje kasować. Serio De Jong i Pedri to ten sam profil 8

26

Garcia kocur, poza refkleksem świetnie pilki wywala, i celnie. Nie pierdoli sie jak Ter Stegen

0

Buahhaa Ferran. Rashford >Ferran

0

@Goralkov póki jest zachowana kulturka to można sie kłócić o swoje poglądy
@Sulimo po pierwsze to nigdzie go dzisiaj nie jechałem typie

0

@Sulimo Rashford to zrobil akcje Raphinhi że ten se do pustaka wsadzil, więc zastanow sie kogo krytykujesz. Bo od Yamalka Raphinha piłeczek nie dostanie, bo jemu sie włączył tryb Ankara Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?