Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra spudlowal ale za akcje do Raphinhi i tak ma mega plus i tu fajnie bramkarza minął, co pokazuje ze nie wali na pałe bezmyślnie
1
Ja myslalem ze on to trafil XDDD
1
Możecie chwalic Raphinhe, ale Rashford i tak lepszy w tym meczu :D gosc na 1 skład
0
Balde jest tak irytujacy, biega i to tyle, slaby w obronie i glupi przed polem karnym
4
Brawo Rashford świetne przyspieszenie i podanie
0
Yamalowi juz sie znudzilo podowanie z tego co widze
0
Czy któryś z pomocnikow umie podac prostopadle prosto, a nie do boku do Balde i Yamala
4
W ogóle pierwszy meczyk Lamina i Rashforda razem
1
@BulaKG jak Ci sie w kolejce ustawią to mecz przegapisz
3
@jacobFCB niezręczna sytuacja. Zrozumialem wazeline do Flicka
2
Wygląda jakby nadal czuł sie bardzo ważny w klubie. Ja tego nie widze, że nie będzie toksycznej amtosfery
0
Szkoda ze Rashford na 9, zamienić z Raphinha i to będzie śmigać
0
@FcPortoFan1999 bajeczna technika, wiatr przeszkodził
3
Czy Raphinha nie poczuje sie urażony, w końcu dwie 1 to 11
0
@Messibestplayerintheworld bo nie ma więcej numerów dla bramkarzy, wszystkie zajęte
0
@FcPortoFan1999 ja na Barcy Guardioli poznawalem futbol, u mnie to nie przejdzie taka polska myśl szkoleniowa
0
@FcPortoFan1999 jest ciekawe jak taki Pedri czy Yamal robi show, a w lidze ekstra kto Ci takie fiki miki zrobi?
0
@Lanosss bałbym się różnych bonusów z takich miejsc
0
@Lanosss a, takie masz pomysły sprytne xD
@FcPortoFan1999 nie potrafię oglądać polskiej ligi, mam chyba alergie
0
@Lanosss tzn? Bo nie wiem czy ja głupi czy nieobyty
@FcPortoFan1999 nie potrafię, to zbyt trudne
0
@FcPortoFan1999 i tak mi nie działa taka strona z meczami
0
@FcPortoFan1999 dlaczego chcesz mnie torturować, co ja Ci zrobiłem
@FCB_dimiC prezentacja o 20
0
Co robić przez ta godzine do Gampera?
0
@szela1899 no ale to pokazuje, że będąc bogaczami wcale poziom sportowy nie musiałby być wyższy
1
Dlatego Barca jest tak piękna, bo można sie zachwycać transferami, ale to nie to samo co pół składu wychowanków, którzy mają w sercu barwy.
To tak jak żolnierz walczy za swój kraj, a nie najemnik
1
@Trojanek23 ja go nie lubie, może 1 sezon jeszcze ok, ale potem to dla mnie niczym moda na sukces. A Ty za to wymieniłeś BB które jest genialne
0
@Frimpong taki jeden, też fan Liverpoolu
1
Kiedy ta decyzja o lożach VIP?
0
@BORO_12 tylko pewnie to odejście nastąpi później, po rejestracji Joana
0
@BORO_12 jak dadzą 1 Ter Stegenowi to Garcia nie może grac, nie ma numeru