1

Dobra spudlowal ale za akcje do Raphinhi i tak ma mega plus i tu fajnie bramkarza minął, co pokazuje ze nie wali na pałe bezmyślnie

1

Ja myslalem ze on to trafil XDDD

1

Możecie chwalic Raphinhe, ale Rashford i tak lepszy w tym meczu :D gosc na 1 skład

0

Balde jest tak irytujacy, biega i to tyle, slaby w obronie i glupi przed polem karnym

4

Brawo Rashford świetne przyspieszenie i podanie

0

Yamalowi juz sie znudzilo podowanie z tego co widze

0

Czy któryś z pomocnikow umie podac prostopadle prosto, a nie do boku do Balde i Yamala

4

W ogóle pierwszy meczyk Lamina i Rashforda razem

1

@BulaKG jak Ci sie w kolejce ustawią to mecz przegapisz

3

@jacobFCB niezręczna sytuacja. Zrozumialem wazeline do Flicka

2

Wygląda jakby nadal czuł sie bardzo ważny w klubie. Ja tego nie widze, że nie będzie toksycznej amtosfery

0

Szkoda ze Rashford na 9, zamienić z Raphinha i to będzie śmigać

0

@FcPortoFan1999 bajeczna technika, wiatr przeszkodził

3

Czy Raphinha nie poczuje sie urażony, w końcu dwie 1 to 11

0

@Messibestplayerintheworld bo nie ma więcej numerów dla bramkarzy, wszystkie zajęte

0

@FcPortoFan1999 ja na Barcy Guardioli poznawalem futbol, u mnie to nie przejdzie taka polska myśl szkoleniowa

0

@FcPortoFan1999 jest ciekawe jak taki Pedri czy Yamal robi show, a w lidze ekstra kto Ci takie fiki miki zrobi?

0

@Lanosss bałbym się różnych bonusów z takich miejsc

0

@Lanosss a, takie masz pomysły sprytne xD
@FcPortoFan1999 nie potrafię oglądać polskiej ligi, mam chyba alergie

0

@Lanosss tzn? Bo nie wiem czy ja głupi czy nieobyty
@FcPortoFan1999 nie potrafię, to zbyt trudne

0

@FcPortoFan1999 i tak mi nie działa taka strona z meczami

0

@FcPortoFan1999 dlaczego chcesz mnie torturować, co ja Ci zrobiłem
@FCB_dimiC prezentacja o 20

0

Co robić przez ta godzine do Gampera?

0

@szela1899 no ale to pokazuje, że będąc bogaczami wcale poziom sportowy nie musiałby być wyższy

1

Dlatego Barca jest tak piękna, bo można sie zachwycać transferami, ale to nie to samo co pół składu wychowanków, którzy mają w sercu barwy.
To tak jak żolnierz walczy za swój kraj, a nie najemnik

1

@Trojanek23 ja go nie lubie, może 1 sezon jeszcze ok, ale potem to dla mnie niczym moda na sukces. A Ty za to wymieniłeś BB które jest genialne

0

@Frimpong taki jeden, też fan Liverpoolu

1

Kiedy ta decyzja o lożach VIP?

0

@BORO_12 tylko pewnie to odejście nastąpi później, po rejestracji Joana

0

@BORO_12 jak dadzą 1 Ter Stegenowi to Garcia nie może grac, nie ma numeru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?