Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Kogoś opchnac, bo Guille i Toni powinni u nas grać
1
W PL to by Olmo chodzil, takie mam wrażenie. On ma świetne passy prostopadłe a tam tyle miejsca
5
Licze, że dzisiaj sie Como postawi Barcy żeby to nie były takie mecze jak w presezonie
2
Dobry mecz, w końcu poważna piłka
1
W Polsce by przeszedł taki parking?
0
@Herato Barca Chelsea
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Eklerek mi to przypomina kolejną fryzure Neya, tylko kolor sie nie zgadza
4
@Lionel_Messi10 ale prostownica poleciała w ruch, ale fryz fajny
0
@FCBparasiempre Barcelona sprzedaje klub za darmo arabom. Przykro mi transmisja odwołana
0
@FcPortoFan1999 ten z tą Grzeszczak zaś
3
@Safrani serial Dark
3
Nie zadawajcie już głupich pytań
0
@Lanosss jakby sypnęli siana to głupotą by było nie skorzystać
0
Madrid mentality
39
Niech popatrzy na swoich kolegów i symulki Mbappe przy każdym kontakcie, wywracanie się w polu karnym. Ile im za to wydrukowali karnych to nie zlicze. O braku kartek za symulki szkoda pisać
13
Bydlęce zachowanie i jeszcze komuś wytyka xD
https://zapodaj.net/plik-A7hUxeQPEu
0
Słabo mu idzie ten drybling
0
@adi7adi8 piłkarzom się często odechciewa gdy zaczynają zarabiać w milionach. Tamten Araujo dopiero zaczynał poważne granie i miał motywacje
0
@Lanosss jeszcze loże VIP, wielka decyzja komisji
0
@Lanosss to gitara, ale pewnie trzeba czekać na komunikat o zielonym świetle
0
Bernal miał być dostępny na Gampera?
0
@Hshdhrhdh ja chciałem raz potrollowac, założyłem konto, bo tu miałem bana. I co, odpisalem typkowi, że przed Mbappe sa Vitinha, Pedri, Yamal, Dembele, ban xD
0
@AduŚ07 tak jest wszędzie, nie tylko w takich miejscach, zwłaszcza po weekendzie. Gdyby nie osoby sprzątające to byśmy toneli w tuch śmieciach
1
@Hshdhrhdh ale tu są niektóre asy jak @DonCarletto którzy i tak nie widzą nic złego w tej stronie.
Tam nawet za własne zdanie, że Mbappe nie jest najlepszy na świecie dostajesz bana xD
0
Ale ludzie to syfiarze, idąc sobie rano przez taki plac gdzie są lawki, boisko, plac zabaw, pełno śmieci na ziemii
5
@jacobFCB dobrze to czytać, po takich przejściach które miałeś. Teraz tylko to w sobie utrzymać i iść dalej
1
@Bocheno1 bezkonfliktowy, przykład dla innych
0
@Hshdhrhdh zasnął po czteropaku i omsknął sie na kawiature
6
@jacobFCB nie wiem co tam zaszło, ale jak samo spotkanie wywołało takie emocje to jeszcze piękniejsze, że człowiekowi niewiele wystarczy by poczuć sie lepiej, obecność kogoś