1

@Kozinho. Kogoś opchnac, bo Guille i Toni powinni u nas grać

1

W PL to by Olmo chodzil, takie mam wrażenie. On ma świetne passy prostopadłe a tam tyle miejsca

5

Licze, że dzisiaj sie Como postawi Barcy żeby to nie były takie mecze jak w presezonie

2

Dobry mecz, w końcu poważna piłka

1

W Polsce by przeszedł taki parking?


0

@Herato Barca Chelsea

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Eklerek mi to przypomina kolejną fryzure Neya, tylko kolor sie nie zgadza


4

@Lionel_Messi10 ale prostownica poleciała w ruch, ale fryz fajny

0

@FCBparasiempre Barcelona sprzedaje klub za darmo arabom. Przykro mi transmisja odwołana

0

@FcPortoFan1999 ten z tą Grzeszczak zaś

3

@Safrani serial Dark

3

Nie zadawajcie już głupich pytań


0

@Lanosss jakby sypnęli siana to głupotą by było nie skorzystać

0

Madrid mentality


39

Niech popatrzy na swoich kolegów i symulki Mbappe przy każdym kontakcie, wywracanie się w polu karnym. Ile im za to wydrukowali karnych to nie zlicze. O braku kartek za symulki szkoda pisać

13

Bydlęce zachowanie i jeszcze komuś wytyka xD
https://zapodaj.net/plik-A7hUxeQPEu

0

Słabo mu idzie ten drybling


0

@adi7adi8 piłkarzom się często odechciewa gdy zaczynają zarabiać w milionach. Tamten Araujo dopiero zaczynał poważne granie i miał motywacje

0

@Lanosss jeszcze loże VIP, wielka decyzja komisji

0

@Lanosss to gitara, ale pewnie trzeba czekać na komunikat o zielonym świetle

0

Bernal miał być dostępny na Gampera?

0

@Hshdhrhdh ja chciałem raz potrollowac, założyłem konto, bo tu miałem bana. I co, odpisalem typkowi, że przed Mbappe sa Vitinha, Pedri, Yamal, Dembele, ban xD

0

@AduŚ07 tak jest wszędzie, nie tylko w takich miejscach, zwłaszcza po weekendzie. Gdyby nie osoby sprzątające to byśmy toneli w tuch śmieciach

1

@Hshdhrhdh ale tu są niektóre asy jak @DonCarletto którzy i tak nie widzą nic złego w tej stronie.
Tam nawet za własne zdanie, że Mbappe nie jest najlepszy na świecie dostajesz bana xD

0

Ale ludzie to syfiarze, idąc sobie rano przez taki plac gdzie są lawki, boisko, plac zabaw, pełno śmieci na ziemii

5

@jacobFCB dobrze to czytać, po takich przejściach które miałeś. Teraz tylko to w sobie utrzymać i iść dalej

1

@Bocheno1 bezkonfliktowy, przykład dla innych

0

@Hshdhrhdh zasnął po czteropaku i omsknął sie na kawiature

6

@jacobFCB nie wiem co tam zaszło, ale jak samo spotkanie wywołało takie emocje to jeszcze piękniejsze, że człowiekowi niewiele wystarczy by poczuć sie lepiej, obecność kogoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?