Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@jacobFCB fajnie, że są jeszcze dobrzy ludzie, bo to raczej mniejszość niż większość
1
@wpwelement już miałem Cie upomnieć, że oznaczasz zbanowanego, ale jest odbanowany, farciarzu
0
@Popitek12 Nico williams
1
@kundee jak bardzo kogoś obrazisz to też
1
@kundee to multikonta wiedzą, jak ktoś wie to znaczy że miał
0
@Lionel_Messi10 u nas by to kończyli zamiast podawać
4
Z Liverpoolem to samo
0
Jak sie Nico nie ogarnie z formą to go czeka hejt od fanów Bilbao, przecież on nawet nie biega w tych sparingach
7
@kundee straciłem cała sympatie. Obecnie bardziej lubie Viniciusa nawet
1
@Lanosss za rok będzie błagał Laporte założę się. Oby Rash dał radę
0
@Lanosss nie jest wart tyle co jego klauzula i wątpię że w takim klubie tą wartość zwiększy. Może mundial go uratuje
0
Jak oglądam ta gre Athleticu to mam tylko jedna myśl, jaki ten Nico głupi
0
Atletic win xDDD
0
Atlantik znowu w sparingu w dupe
0
Nico ma bandaż ale skilla mu to nie dodało
0
@Frimpong w Realu ssą ławkę najpierw
0
Czemu ten Gyokeres na skrzydle gra w tym Arsenalu
1
@adamek20151 już mam
1
@mr Barca no wczoraj chwile ich mecz ogladalem, jak jakieś nielicencjonowane gówno z pesa xD
2
Patrząc na stroje Atleti i Interu z nike, to Barcy nie wyglądają tak źle w tym sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto czy przed problemami Barcy kiedykolwiek pojawil sie news o zarejestrowaniu piłkarza Realu? Zresztą nawet w komentarzach to widzą a Ty go uparcie bronisz
0
@DonCarletto czytałem te newsy ostatnio, i tam niemal pod kazdym byla wzmianka o problemach z rejestracjami w Barcelonie. Akurat w tym nie dopisał.
Tu przykład
https://www.realmadryt.pl/news/141416-oficjalnie-real-madryt-zarejestrowal-carrerasa-w-la-lidze
0
@Lanosss podobno Endrick sie obraził, nie wiem ile prawdy w tym
0
@DonCarletto bo to celowe by wbić szpilke. News o zmianie numeru na 1 drużynę to za mało xD
0
Real zarejestrował Gonzalo, El Jarek pewnie gdy to pisał musiał zmienić potem majtki
https://zapodaj.net/plik-L7jXV6tpUj
1
@adamek20151 rekin mial 19 goli w 1900 minut, do tego 7 asyst
2
Bez słońca byśmy nie istnieli, doceńcie to dobrodziejstwo
https://zapodaj.net/plik-spK0wrNecy
0
@Vurt właśnie biały i słabo sie opalam, musze dużo czasu na to poświęcić
1
Aż mi sie przypomniało jak robilem kiedyś w jednej firmie i w biurowcu jeden kierownik miał sporą nadwage i przeszkadzalo mu ciepło. Jego rozwiązaniem była klima w środku lata, że ludzie musieli sie kocami przykrywać, albo chodzić latem na długie ubrania