6

@jacobFCB fajnie, że są jeszcze dobrzy ludzie, bo to raczej mniejszość niż większość

1

@wpwelement już miałem Cie upomnieć, że oznaczasz zbanowanego, ale jest odbanowany, farciarzu

0

@Popitek12 Nico williams

1

@kundee jak bardzo kogoś obrazisz to też

1

@kundee to multikonta wiedzą, jak ktoś wie to znaczy że miał

0

@Lionel_Messi10 u nas by to kończyli zamiast podawać

4

Z Liverpoolem to samo


0

Jak sie Nico nie ogarnie z formą to go czeka hejt od fanów Bilbao, przecież on nawet nie biega w tych sparingach

7

@kundee straciłem cała sympatie. Obecnie bardziej lubie Viniciusa nawet

1

@Lanosss za rok będzie błagał Laporte założę się. Oby Rash dał radę

0

@Lanosss nie jest wart tyle co jego klauzula i wątpię że w takim klubie tą wartość zwiększy. Może mundial go uratuje

0

Jak oglądam ta gre Athleticu to mam tylko jedna myśl, jaki ten Nico głupi

0

Atletic win xDDD

0

Atlantik znowu w sparingu w dupe

0

Nico ma bandaż ale skilla mu to nie dodało

0

@Frimpong w Realu ssą ławkę najpierw

0

Czemu ten Gyokeres na skrzydle gra w tym Arsenalu

1

@adamek20151 już mam

1

@mr Barca no wczoraj chwile ich mecz ogladalem, jak jakieś nielicencjonowane gówno z pesa xD

2

Patrząc na stroje Atleti i Interu z nike, to Barcy nie wyglądają tak źle w tym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto czy przed problemami Barcy kiedykolwiek pojawil sie news o zarejestrowaniu piłkarza Realu? Zresztą nawet w komentarzach to widzą a Ty go uparcie bronisz

0

@DonCarletto czytałem te newsy ostatnio, i tam niemal pod kazdym byla wzmianka o problemach z rejestracjami w Barcelonie. Akurat w tym nie dopisał.
Tu przykład
https://www.realmadryt.pl/news/141416-oficjalnie-real-madryt-zarejestrowal-carrerasa-w-la-lidze

0

@Lanosss podobno Endrick sie obraził, nie wiem ile prawdy w tym

0

@DonCarletto bo to celowe by wbić szpilke. News o zmianie numeru na 1 drużynę to za mało xD

0

Real zarejestrował Gonzalo, El Jarek pewnie gdy to pisał musiał zmienić potem majtki
https://zapodaj.net/plik-L7jXV6tpUj

1

@adamek20151 rekin mial 19 goli w 1900 minut, do tego 7 asyst

2

Bez słońca byśmy nie istnieli, doceńcie to dobrodziejstwo
https://zapodaj.net/plik-spK0wrNecy

0

@Vurt właśnie biały i słabo sie opalam, musze dużo czasu na to poświęcić

1

Aż mi sie przypomniało jak robilem kiedyś w jednej firmie i w biurowcu jeden kierownik miał sporą nadwage i przeszkadzalo mu ciepło. Jego rozwiązaniem była klima w środku lata, że ludzie musieli sie kocami przykrywać, albo chodzić latem na długie ubrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?