Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider wina Flicka, wypuścił Kospo. Zaraz odejdzie Virgili a my będziemy grac na LS Raphinhą
2
@Nightraider no i dobrze, jak my mamy takich Yamalów w szkółce to gdzie wady
1
@RoberDzik nie wiem, ale mam dogadany immunitet na przyszłego bana i to się liczy
2
@AlexDark00 szczekające psy nie przekszadzają jakoś, a też ich pełno
3
Ja nie rozumiem czemu Farre nie byl na presezonie, jeśli Flick nie widzi Forta
0
@Nightraider tak z obserwacji z meczu wydaje sie, że umie rozgrywać
0
@Nightraider Guille/Toni, w ogóle Guille to bardziej profil De Jonga mi sie wydaje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VeB 1899 to jest bez sensu, ale widać ze Flick nie chce rezygnować z Raphinhi, a na SPO jest Olmo.
Nawet raz nie sprawdzil takiego ustawienia z Yamalem i Rashem na skrzydłach
0
@SelloutCrowd adidas ma ciekawe pomysły, mi sie podobaly te obręcze spodenkach we wszystkich klubach czy reprezentacji z adidasa
1
@Eklerek ładna, ale ten kołnierzyk trochę psuje
0
Stroje niczym Chelsea
0
@Kondziubarca zaraz będzie banero
0
Szczerze to nie rozumiem Flicka, tyle było gadania, że potrzebujemy LS, kupowanie Nico itd. jak już wzięli tego Rashforda to podczas presezonu i tak tam grał Raphinha, a Rash co najwyżej jako zmiennik albo na 9. Dał szanse temu Dro ponad Virgilin, a ten jak biegał po boisku to na pewno nie po skrzydle a jako ŚPO
0
@Kinginiesta nawet jak będą zdrowi to ktoś musi wejść z ławki. Chcemy wszystkich ofensywnych na raz zajechać? Gdy jest tłok w pomocy. Olmo też robi robote podaniami prostopadłymi
1
Szczerze to jak Lewy wypada to Rashford LS a Raphinha na 9, dla mnie odwrotna konfiguracja nie ma sensu
1
A jeśli z Lewym to ściema uzgodniona z nim aby wykorzystać jego pensje do rejestracji? Wtedy po 4 miesiącach Lewy mógłby grać? I np w ramach tego mu przedłużają kontrakt xD
0
@Gaucho Penia to jest
1
@Jakchcesz to tylko potwierdza, że to nie ruch zarządu, a Inigo
0
@Hshdhrhdh fajny ziomek Morata
0
@Sz0ps0n jednak 2 pasuje mi do Kounde i wtedy Fort 23 lub 22, a Bernal 12
1
@cules100pro to są overalle z poprzedniej edycji
3
@Sz0ps0n Bernal mi pasuje do 5 po Busim
5
@sendesara w sumie xD niedawno wstałem i tak mi sie napisało
0
To gracz z pola będzie z 2 trochę dziwnie. Chyba że Christensen weźmie albo Martin, a Bernal 15
1
Flick dał d.. nie zabierając żadnego młodego stopera do Azji
1
Powinien grać w podstawie na LS. Jak Raphinha nie znajdzie formy to nie widze powodu by był nietykalny. To nie Yamal.
Już w presezonie Rashford grał lepiej niż brazylijczyk
0
@Cvzx zarabiają miliony i im sie nawet nie chce skoczyć do piłki xD
0
Inaki i jego interwencja TOP
0
@bart_azz on uchodzil za talent wielki przed debiutem w 1 ekipie. Większość nie ogląda Barcy B, a sie wypowiada
@Cvzx obaj z Casado rządzili środkiem w rezerwach i prawie zrobili awans do segunda