0

@Nightraider wina Flicka, wypuścił Kospo. Zaraz odejdzie Virgili a my będziemy grac na LS Raphinhą

2

@Nightraider no i dobrze, jak my mamy takich Yamalów w szkółce to gdzie wady

1

@RoberDzik nie wiem, ale mam dogadany immunitet na przyszłego bana i to się liczy

2

@AlexDark00 szczekające psy nie przekszadzają jakoś, a też ich pełno

3

Ja nie rozumiem czemu Farre nie byl na presezonie, jeśli Flick nie widzi Forta

0

@Nightraider tak z obserwacji z meczu wydaje sie, że umie rozgrywać


0

@Nightraider Guille/Toni, w ogóle Guille to bardziej profil De Jonga mi sie wydaje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VeB 1899 to jest bez sensu, ale widać ze Flick nie chce rezygnować z Raphinhi, a na SPO jest Olmo.
Nawet raz nie sprawdzil takiego ustawienia z Yamalem i Rashem na skrzydłach

0

@SelloutCrowd adidas ma ciekawe pomysły, mi sie podobaly te obręcze spodenkach we wszystkich klubach czy reprezentacji z adidasa

1

@Eklerek ładna, ale ten kołnierzyk trochę psuje

0

Stroje niczym Chelsea


0

@Kondziubarca zaraz będzie banero

0

Szczerze to nie rozumiem Flicka, tyle było gadania, że potrzebujemy LS, kupowanie Nico itd. jak już wzięli tego Rashforda to podczas presezonu i tak tam grał Raphinha, a Rash co najwyżej jako zmiennik albo na 9. Dał szanse temu Dro ponad Virgilin, a ten jak biegał po boisku to na pewno nie po skrzydle a jako ŚPO

0

@Kinginiesta nawet jak będą zdrowi to ktoś musi wejść z ławki. Chcemy wszystkich ofensywnych na raz zajechać? Gdy jest tłok w pomocy. Olmo też robi robote podaniami prostopadłymi

1

Szczerze to jak Lewy wypada to Rashford LS a Raphinha na 9, dla mnie odwrotna konfiguracja nie ma sensu

1

A jeśli z Lewym to ściema uzgodniona z nim aby wykorzystać jego pensje do rejestracji? Wtedy po 4 miesiącach Lewy mógłby grać? I np w ramach tego mu przedłużają kontrakt xD

0

@Gaucho Penia to jest

1

@Jakchcesz to tylko potwierdza, że to nie ruch zarządu, a Inigo

0

@Hshdhrhdh fajny ziomek Morata

0

@Sz0ps0n jednak 2 pasuje mi do Kounde i wtedy Fort 23 lub 22, a Bernal 12

1

@cules100pro to są overalle z poprzedniej edycji

3

@Sz0ps0n Bernal mi pasuje do 5 po Busim

5

@sendesara w sumie xD niedawno wstałem i tak mi sie napisało

0

To gracz z pola będzie z 2 trochę dziwnie. Chyba że Christensen weźmie albo Martin, a Bernal 15

1

Flick dał d.. nie zabierając żadnego młodego stopera do Azji

1

Powinien grać w podstawie na LS. Jak Raphinha nie znajdzie formy to nie widze powodu by był nietykalny. To nie Yamal.
Już w presezonie Rashford grał lepiej niż brazylijczyk

0

@Cvzx zarabiają miliony i im sie nawet nie chce skoczyć do piłki xD

0

Inaki i jego interwencja TOP


0

@bart_azz on uchodzil za talent wielki przed debiutem w 1 ekipie. Większość nie ogląda Barcy B, a sie wypowiada
@Cvzx obaj z Casado rządzili środkiem w rezerwach i prawie zrobili awans do segunda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?