0

@Vurt ja sie prawie nie poce, czy to wada fabryczna?

0

Robimy test podajemy grupe krwi i preferencje pogodowe. Zakończmy ten spór
AB rh + ciepłolubny

0

@Walpiano to jeszcze bicieplni

1

Patrząc na dyskusje tutejsze to są dwa gatunki ludzi, ciepłolubni i zimnolubni. Ciekawe od czego to zależy

0

@Ryoumen właśnie przegrywają z Florentiną

0

@Terroriser to fajnie, powodzenia

1

@Comentateiro wg google dług na 2024 to było ponad miliard. Kiedyś nie pamiętam tych zaostrzeń w ffp więc Bartomeu szalał, a teraz jak wprowadzono ffp to sie nie zgadza kasa

0

@clyde na to wychodzi, że większość dochodów poza pensjami jest przeznaczona na długi, bo nie mam innego pomysłu. A te dlugi pewnie powstaly w czasach Bartomeu. Zresztą tymi dzwigniami my obnizyliśmy sobie zyski z praw telewizyjnych o ile pamiętam na wiele lat

0

@clyde mumy jeszcze niedawno Messiemu płaciliśmy, a remont stadionu też kosztuje. Dopóki nie będzie raportu to nic nie wiemy

2

@clyde długi długi i jeszcze raz długi. Raty za piłkarzy (Olmo, Ferran), remont stadionu, te niewyjaśnione sprawy z Barca Vision, robiliśmy dźwignie które spłacamy, coś jeszcze pewnie

0

Na eleven 2 dokument o Dembele

1

@ranger3120 o 1 sekunde szybszy

2

@Sau_Ron Square

0

@FcPortoFan1999 nie no bez sensu, ja z Warszawki. To prędzej wyjazd z kraju

0

@FcPortoFan1999 co Śląsk?

0

@FcPortoFan1999 na pewno blisko morza, bo w Polszy tego nie mam

0

@FcPortoFan1999 to prędzej Hiszpania, ale byłem w Turcji i tam bym też chętnie zamieszkał

1

@Kapitan hawk lato jest za krótkie, aż człowiek myśli by zmienić kraj na cieplejszy

1

@Stinger_ dobrze że przynajmniej złapali wspólny vibe, to może Pogba jakoś tego Fatiego odbuduje swoimi podaniami xD

0

@Laminedependencia ciekawe keidy rejestracje skoro podpisal

1

Monaco już rozegrało wszystkie sparingi, a Ansu i Pogba ani jednego meczu nie rozegrali

1

To Rashford pod nieobecność Lewego ma szanse sobie wywalczyć miejsce w składzie, z ławki to praktycznie niemożliwe u Flicka

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Fermin z takim poparciem Flicka nie ma powodu odchodzic, chyba że dla kasy jak go jego wags namówi

0

@Kondziubarca jak tamta go rzuciła to sobie znalazl, ale to o niczym nie świadczy

1

Może Ter Stegen ma plan odzyskać byłą i dlatego tak się trzyma tej Barcelony nie samego klubu a miejsca i w dodatku ma dzieciaki na miejscu.
Dlatego jak byly plotki o rozwiązaniu kontraktu to rura zmiękła

0

Lapcio użył bebzona jako tajnej mocy


0

@Pomimo27 na górze nie ma zasięgu

9

Jeszcze Martinez zawróci tym samolotem, ale by były jaja

0

Bardzo mu zależy na tej opasce. Może niech znajdzie zatrudnienie jako trener albo gdzieś w zarządzie (nie w Barcelonie)

15

@LambiPL Yamal wybrał do swojej 11 w wywiadzie Penie, gdy w klubie miał Matsa, i te obrazki z Gampera gdzie patrzył na niego jak na wroga xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?