Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vurt ja sie prawie nie poce, czy to wada fabryczna?
0
Robimy test podajemy grupe krwi i preferencje pogodowe. Zakończmy ten spór
AB rh + ciepłolubny
0
@Walpiano to jeszcze bicieplni
1
Patrząc na dyskusje tutejsze to są dwa gatunki ludzi, ciepłolubni i zimnolubni. Ciekawe od czego to zależy
0
@Ryoumen właśnie przegrywają z Florentiną
0
@Terroriser to fajnie, powodzenia
1
@Comentateiro wg google dług na 2024 to było ponad miliard. Kiedyś nie pamiętam tych zaostrzeń w ffp więc Bartomeu szalał, a teraz jak wprowadzono ffp to sie nie zgadza kasa
0
@clyde na to wychodzi, że większość dochodów poza pensjami jest przeznaczona na długi, bo nie mam innego pomysłu. A te dlugi pewnie powstaly w czasach Bartomeu. Zresztą tymi dzwigniami my obnizyliśmy sobie zyski z praw telewizyjnych o ile pamiętam na wiele lat
0
@clyde mumy jeszcze niedawno Messiemu płaciliśmy, a remont stadionu też kosztuje. Dopóki nie będzie raportu to nic nie wiemy
2
@clyde długi długi i jeszcze raz długi. Raty za piłkarzy (Olmo, Ferran), remont stadionu, te niewyjaśnione sprawy z Barca Vision, robiliśmy dźwignie które spłacamy, coś jeszcze pewnie
0
Na eleven 2 dokument o Dembele
1
@ranger3120 o 1 sekunde szybszy
2
@Sau_Ron Square
0
@FcPortoFan1999 nie no bez sensu, ja z Warszawki. To prędzej wyjazd z kraju
0
@FcPortoFan1999 co Śląsk?
0
@FcPortoFan1999 na pewno blisko morza, bo w Polszy tego nie mam
0
@FcPortoFan1999 to prędzej Hiszpania, ale byłem w Turcji i tam bym też chętnie zamieszkał
1
@Kapitan hawk lato jest za krótkie, aż człowiek myśli by zmienić kraj na cieplejszy
1
@Stinger_ dobrze że przynajmniej złapali wspólny vibe, to może Pogba jakoś tego Fatiego odbuduje swoimi podaniami xD
0
@Laminedependencia ciekawe keidy rejestracje skoro podpisal
1
Monaco już rozegrało wszystkie sparingi, a Ansu i Pogba ani jednego meczu nie rozegrali
1
To Rashford pod nieobecność Lewego ma szanse sobie wywalczyć miejsce w składzie, z ławki to praktycznie niemożliwe u Flicka
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Fermin z takim poparciem Flicka nie ma powodu odchodzic, chyba że dla kasy jak go jego wags namówi
0
@Kondziubarca jak tamta go rzuciła to sobie znalazl, ale to o niczym nie świadczy
1
Może Ter Stegen ma plan odzyskać byłą i dlatego tak się trzyma tej Barcelony nie samego klubu a miejsca i w dodatku ma dzieciaki na miejscu.
Dlatego jak byly plotki o rozwiązaniu kontraktu to rura zmiękła
0
Lapcio użył bebzona jako tajnej mocy
0
@Pomimo27 na górze nie ma zasięgu
9
Jeszcze Martinez zawróci tym samolotem, ale by były jaja
0
Bardzo mu zależy na tej opasce. Może niech znajdzie zatrudnienie jako trener albo gdzieś w zarządzie (nie w Barcelonie)
15
@LambiPL Yamal wybrał do swojej 11 w wywiadzie Penie, gdy w klubie miał Matsa, i te obrazki z Gampera gdzie patrzył na niego jak na wroga xD