Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 wystarczy mieć dwie szare komórki by to rozgryźć. Yamal lubi wbijać szpile na różne sposoby
6
@LambiPL szpila w Ter Stegena, nazywając Inigo kapitanem? Przecież nim nie był
2
Podobno wszyscy w szatni bronią Ter Stegena. Yamal pokazał szczerość, i on ma jaja w tym zespole
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Estevao wszystko wali na pałe i nie widzi kolegów
0
@Stinger_ Raphinha z Interem co prawda strzelił, no ale nie robiłem wrażenia w tym dwumeczu. Wszystkie oczy byly skeirowane na Yamala i jak nas ciągnął
0
@Eklerek ogólnie pod względem potencjału. A poza tym już pokazal liczbami co potrafi
0
Jednak fizycznie ten Estavao przy Yamalu to dzidziuś
0
Palmer to chyba najlepszy ŚPO obecnie
0
Się okaże ze Perez pominął brazola a ten będzie wymiatał xD
0
Ale Inter ma koszulki brzydkie
0
@kulek22 jeszcze nie ma, pozdro
0
@Walpiano to walić to, oglądam Chelsa
0
@MateuszDoniec oby, bo inaczej to słabo jak na to ile płaczu jest za nim
0
W ogóle nie pomyślał o kibicach, nawet na socialach. Dopiero jak go dziennikarz przycisnął
1
Może szatnia sie wkurzyła i mu to oznajmili
1
Estevao debiutuje w Chelsea jak ktoś chce popatrzeć
0
Ter Stegen przegrał i podpisze papiery?
3
@Criss18Barca swoją najlepszą, a nie Crissa18Barca
0
@Lisek albo z pralni na basenie
0
@Stinger_ po prostu to przekonanie, że musisz koniecznie wygrać LM psuje tą nagrode, a inne trofea przestają mieć znaczenie. Na wygranie LM czasami sie składają losowe rzeczy, które nic nie mają do umiejętności danego kandydata.
0
@July_6_BcN ale że co?
0
@Walpiano no ale wybór najlepszego piłkarza świata to nadal Twój subiektywny wybór/głosujących. Nie patrząc na trofea, a na gre i efektywność/efektywność dla mnie Yamal to nr 1, nie Dembele
0
@Walpiano obiektywnie to panuje demokracja i jak zagłosują inaczej to co? Głosowanie nieważne? Jak mamy rozliczać torefa to Vitnha/Mendes przed Dembele
0
@Tarins nie wygraliśmy, ale on robil co mógł z Interem. Jakby zamienić go z Dembele klubami nadal by wygralo PSG
2
@Filipem z drugiej strony Barca mu wtedy musi wypłacić chore bonusy
0
@JohnKennedy Humanoidy/NWO, ale nie jestem pewien czy to teoria
0
@Criss18Barca Państwo powinno być za to odpowiedzialne, bo jak zakażesz dziecku to weźmie sobie od kolegi, i jaką masz kontrole? Te hulajnogi powinny być zabronione
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A Inigo kibiców pożegnał jak go tak każdy kocha czy tylko kolegów?