1

@4drian0 wystarczy mieć dwie szare komórki by to rozgryźć. Yamal lubi wbijać szpile na różne sposoby

6

@LambiPL szpila w Ter Stegena, nazywając Inigo kapitanem? Przecież nim nie był

2

Podobno wszyscy w szatni bronią Ter Stegena. Yamal pokazał szczerość, i on ma jaja w tym zespole

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Estevao wszystko wali na pałe i nie widzi kolegów

0

@Stinger_ Raphinha z Interem co prawda strzelił, no ale nie robiłem wrażenia w tym dwumeczu. Wszystkie oczy byly skeirowane na Yamala i jak nas ciągnął

0

@Eklerek ogólnie pod względem potencjału. A poza tym już pokazal liczbami co potrafi

0

Jednak fizycznie ten Estavao przy Yamalu to dzidziuś

0

Palmer to chyba najlepszy ŚPO obecnie

0

Się okaże ze Perez pominął brazola a ten będzie wymiatał xD

0

Ale Inter ma koszulki brzydkie

0

@kulek22 jeszcze nie ma, pozdro

0

@Walpiano to walić to, oglądam Chelsa

0

@MateuszDoniec oby, bo inaczej to słabo jak na to ile płaczu jest za nim

0

W ogóle nie pomyślał o kibicach, nawet na socialach. Dopiero jak go dziennikarz przycisnął

1

Może szatnia sie wkurzyła i mu to oznajmili

1

Estevao debiutuje w Chelsea jak ktoś chce popatrzeć


0

Ter Stegen przegrał i podpisze papiery?

3

@Criss18Barca swoją najlepszą, a nie Crissa18Barca

0

@Lisek albo z pralni na basenie

0

@Stinger_ po prostu to przekonanie, że musisz koniecznie wygrać LM psuje tą nagrode, a inne trofea przestają mieć znaczenie. Na wygranie LM czasami sie składają losowe rzeczy, które nic nie mają do umiejętności danego kandydata.

0

@July_6_BcN ale że co?

0

@Walpiano no ale wybór najlepszego piłkarza świata to nadal Twój subiektywny wybór/głosujących. Nie patrząc na trofea, a na gre i efektywność/efektywność dla mnie Yamal to nr 1, nie Dembele

0

@Walpiano obiektywnie to panuje demokracja i jak zagłosują inaczej to co? Głosowanie nieważne? Jak mamy rozliczać torefa to Vitnha/Mendes przed Dembele

0

@Tarins nie wygraliśmy, ale on robil co mógł z Interem. Jakby zamienić go z Dembele klubami nadal by wygralo PSG

2

@Filipem z drugiej strony Barca mu wtedy musi wypłacić chore bonusy

0

@JohnKennedy Humanoidy/NWO, ale nie jestem pewien czy to teoria

0

@Criss18Barca Państwo powinno być za to odpowiedzialne, bo jak zakażesz dziecku to weźmie sobie od kolegi, i jaką masz kontrole? Te hulajnogi powinny być zabronione

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Inigo kibiców pożegnał jak go tak każdy kocha czy tylko kolegów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?