0

Ale trivela Fermina

1

Fermin > Olmo ostatnio

6

Nie wiem dla mnie Ferran to 9 nr 1 na przyszły sezon. Rozegral sie , teraz ławka dla niego bylaby nie fair

0

Pedri tez lubi z sędzia pogadac, przeciez oczywista kartka

0

Dlatego bym obejrzal Yamala blizej srodka, wiecej okazji do strzałów

4

To już markowa akcja, chyba poćwiczył na treningu

0

@SinMistico już go nie wypchniesz z 33 mln pensji

5

Nie sądziłem, ze będę wolal oglądać Ferrana na 9 niz Lewandowskiego

8

Mialo byc widowisko a jest nuda. Jak już graja o nic to mogliby to robić odważniej

0

Dla Villareal to bylby gol

1

Obrona sie gubi z tymi spalonymi jak wiecej niz 1 zawodnik manewruje na linii

15

Dobrze ze gra Ter Stegen, moze to Flickowi da do myslenia, zeby Wojtkowi obiecać 1 skład na kolejny sezon. Ja już wole Penie od niemca xD

1

Ma ktos gola? Bo nie patrzyłem

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@allien18 już to widze po wygraniu majstra ze im sie bedzie chciało xD

1

@allien18 mecz o pietruszkę go tak przyblizy jak mecz w presezonie

0

Marca grilluje Bellinghama
"Nie bez powodu zapłacono za niego ponad sto milionów euro. O ile jednak na początku przygody w stolicy Hiszpanii Jude wydawał się o tym doskonale pamiętać, o tyle w tym sezonie chyba zaczęło mu to umykać"
notatnik.pl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michelos Fati strzelał gole z niczego w każdej sytuacji miał świetny celownik, dlatego zaczęły się porównania z Messim. No o Yamalu tego nie powiesz żeby mial świetne wykończenie, ale wszystko przed nim

0

@Lewangoooolsky tak paskudny, że każdy go lubi w drużynie. Widać jak sie znasz na ludziach

0

@clyde oglądałaś ostatnią debate?

0

Ogólnie oglądając tą celebracje Barcelony mam takie wnioski. Ter Stegen cały czas sie trzymal na uboczu tylko ze sztabem, nie z drużyną. Drugi wniosek Pau Victor raczej jest na uboczu i też byl wycofany. A poza tym gdzie byl Pablo Torre?



0

@Ziemny zignoruj użytkowników ktorzy piszą o polityce

0

@draxidox czyli wcale

5

Cytując klasyka "Są wybory"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@allien18 niekoniecznie, jak sie z tym nie afiszuje

2

@AlexDark00 albo tzw niebinarny, ze tylko przybral męskie imie

3

@Sysia11 mi sie wydaje ze to facet zmieniony z kobiety, transeksualista

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?