Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle najbardziej winna to jest pomoc, u nas właśnie maja kreowac napastnicy zamiast pomocnicy xd
0
Ten Real tworzy 10 razy wiecej sytuacji niz my a nie wygrywa, widać ze szczęście sie odwróciło w końcu
1
@Sulimo Przynajmniej pilki glupio dzis nie tracil, ale martwi mnie to zniechęcenie. Plus za ten strzal w slupek bo byl blisko gola
0
@matirix20 jest tam highlights jak wejdziesz w mecz
0
Vinicius może jest denerwujacy, ale nie można mu odmówić chęci do gry. To co dziś pokazywał np. Fati, którego bronie to było takie od niechcenia, ale podjerzewam, że to z powodu zjechanej psychy i braku zaufania
0
@FcBarcelonaFanMSN Rozwija sie bo ma co raz lepsze te dryblingi
0
@matirix20 footyfull
0
Ten Rodrygo dziś fajnie gra
2
@Tasde Kto powiedzial ze jedzie, może pyskuje coś o wydarzeniach na boisku
0
@Kinginiesta nie ma poukladane, zrobil komuś blizniaki i chcial placic 400 euro alimentów
12
Vinicius juz klapie dziobkiem
0
@Sysia11 Może i jest ale tu jest wrecz naśmiewanie z niego
2
Czemu tu tak nie lubicie Camavingi? Przecież to spokojny chlop, tak jak Pedri a nie pasowalo wam ,że ktos Pedriego przedrzeźnia
0
Real gra w siatkówkę
1
@Deviler jestem i będę, wole wychowanka niż najemnika Ferranka. A to że zaden nie odejdzie to fakt
0
@Bocheno1 sadge
1
@Kamiloza91 zero bo żaden nie chce odejść hehe
0
@Bocheno1 czemu?
0
@Bocheno1 właśnie odpaliłem Real
1
@Krystian1588 no Kessie tez zajebista zmiana faul w polu karnym i podawanie pilki na out
0
Podziwiam Torre za cierpliwość, ciekawe czy odejdzie latem. Nasza pomoc w kreacji dziś nie istniała jak zawsze w tym składzie a jedyny co może by dał jakiś błysk grzeje ławę, znowu
0
@Sapos93 Nic dziwnego skoro Xavi im skasowal pozycje i woli grac dodatkowym pomocnikiem
0
@pioz123 za to podaja pod nogi rywalowi albo rzucaja bramkarza na mine
0
@MesQueUnClub_87 no akurat ja stamtąd nie pochodze ale moze ci co pochodzą nie rozumieją
0
@MesQueUnClub_87 Niekoniecznie, może to być kwestia akcentu ktory sie różni w niektórych regionach
0
@draxidox A ja wszystko zrozumialem
0
@goldmetaxa a Raphinha albo Torres to demony szybkości
0
@Comentateiro Wiedział jak Ferran strzela. Zmarnowany karny na mundialu chociazby
3
@Encore beka to jest z United
0
Jak we Fifie na amatorze