0

@Rust_Cohle najbardziej winna to jest pomoc, u nas właśnie maja kreowac napastnicy zamiast pomocnicy xd

0

Ten Real tworzy 10 razy wiecej sytuacji niz my a nie wygrywa, widać ze szczęście sie odwróciło w końcu

1

@Sulimo Przynajmniej pilki glupio dzis nie tracil, ale martwi mnie to zniechęcenie. Plus za ten strzal w slupek bo byl blisko gola

0

@matirix20 jest tam highlights jak wejdziesz w mecz

0

Vinicius może jest denerwujacy, ale nie można mu odmówić chęci do gry. To co dziś pokazywał np. Fati, którego bronie to było takie od niechcenia, ale podjerzewam, że to z powodu zjechanej psychy i braku zaufania

0

@FcBarcelonaFanMSN Rozwija sie bo ma co raz lepsze te dryblingi

0

@matirix20 footyfull

0

Ten Rodrygo dziś fajnie gra

2

@Tasde Kto powiedzial ze jedzie, może pyskuje coś o wydarzeniach na boisku

0

@Kinginiesta nie ma poukladane, zrobil komuś blizniaki i chcial placic 400 euro alimentów

12

Vinicius juz klapie dziobkiem

0

@Sysia11 Może i jest ale tu jest wrecz naśmiewanie z niego

2

Czemu tu tak nie lubicie Camavingi? Przecież to spokojny chlop, tak jak Pedri a nie pasowalo wam ,że ktos Pedriego przedrzeźnia

0

Real gra w siatkówkę

1

@Deviler jestem i będę, wole wychowanka niż najemnika Ferranka. A to że zaden nie odejdzie to fakt

0

@Bocheno1 sadge

1

@Kamiloza91 zero bo żaden nie chce odejść hehe

0

@Bocheno1 czemu?

0

@Bocheno1 właśnie odpaliłem Real

1

@Krystian1588 no Kessie tez zajebista zmiana faul w polu karnym i podawanie pilki na out

0

Podziwiam Torre za cierpliwość, ciekawe czy odejdzie latem. Nasza pomoc w kreacji dziś nie istniała jak zawsze w tym składzie a jedyny co może by dał jakiś błysk grzeje ławę, znowu

0

@Sapos93 Nic dziwnego skoro Xavi im skasowal pozycje i woli grac dodatkowym pomocnikiem

0

@pioz123 za to podaja pod nogi rywalowi albo rzucaja bramkarza na mine

0

@MesQueUnClub_87 no akurat ja stamtąd nie pochodze ale moze ci co pochodzą nie rozumieją

0

@MesQueUnClub_87 Niekoniecznie, może to być kwestia akcentu ktory sie różni w niektórych regionach

0

@draxidox A ja wszystko zrozumialem

0

@goldmetaxa a Raphinha albo Torres to demony szybkości

0

@Comentateiro Wiedział jak Ferran strzela. Zmarnowany karny na mundialu chociazby

3

@Encore beka to jest z United

0

Jak we Fifie na amatorze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?