0

Barca gra upośledzony futbol przy takim Napoli, wszystko sto razy wolniej i bezsensowniej a obrona padaka

0

Di Di Di Di Maria ale i tak wole Napoli, Juve murarze

1

@hayek tam Vinicius blokuje miejsce na LS a sa od niego lepsi

0

Nie ogladam normalnie serie A ale klimacik to skandowanie naziwska, fajny strzal Kvaracheli

0

@Worny tu fajnie widać kąt


1

Bramka Ansu z lewej nogi a to zawodnik prawonożny, top

1

@barcelonaLM Tak mówił, ale po przedłużeniu z City padly slowa ktore wskazywaly ze to możliwe. Nie pamiętam moze ktos wrzuci

4

Moje marzenie Pep w Barcelonie i zobaczyć co by wycisnął z tej młodzieży, ale najwcześniej to za dwa lata jak tego klubu całkiem nie zrujmują

2

Xavi co wywiad mowi, że czuje sie niesprawidliwy wobec tych ktorych zostawia na ławce, dlatego to tak wygląda że wpuszcza paralityków aby tylko nie byli smutni i wykorzystuje te 5 zmian. Szkoda tylko, że nie wpuszcza tych co coś potrafią grać

0

@norbo80 bo to puchar o nic

0

@taris Fati, Dembele, Lewy, Raphinha, reszte sprzedac i zapomnieć

0

@arasz1819 ja nadal widze ze inteligentnie sie rusza po boisku, ale jak czesto dostaje pilke? Super bylo dzis tez wyjscie jak mu Pedri zagral, albo pozniej Ferran i strzal piętką. Chlopak ma talent i kazdy kto to podważa nie zna sie na piłce

1

@Jakchcesz świetna zmiana i jeszcze lepszy gol, ale chyba jest przybity bo zero radości

1

@P33ck dobra zwracam honor wtedy sie do mnie o cos przywalales a nie do Fatiego xd

2

@arasz1819 Fati to talent największego kalibru. On jest mega inteligentny przede wszystkim a zwłaszcza na taki wiek

0

@P33ck dobra może coś pomylilem, ale tych hejterow tyle ze sie mieszaja. Skoro mowisz ze nie to pewnie nie

1

@Worny Balem sie ze Buskets na szczęście nie

6

@Faro Te piłki nie zawsze byly celne ale próbowali i tylko tak moga nabrać wprawy żeby w przyszłości posyłać ciasteczka jak Pedri do Ansu np

17

Pedri i Gavi dzisiaj chyba zagrali więcej prostopadlych piłek niz w ostatnich kilku meczach i to cieszy cos sie rusza do przodu. Martwi gra w defensywie i te bezsensowne zmiany. Dla Barcelony paradoksalnie 5 zmian przynosi wiecej szkod niz pozytku zamiast wpuscic graczy z potencjalem jak Torre, Balde wchodzi klocek Kessie, Alonso

0

@P33ck na MŚ cisnales pamiętam

0

@Vernon_Roche Mamy Pablo Torre ktory fajnie sie pokazal w CDR i nie gra nic

0

@Peciak Jakby dal na lawke Torre zamiast tego kloca Kessiego to by nie bylo tak zle, to akurat jego decyzja

0

@P33ck widze ze kolejny hejter otwiera oczy, fajnie

0

@PatrychoO Zazdroszcza takiego talentu

0

@kiper09 chyba kpisz

0

@Sulimo Pedri dzisiaj byl bardziej aktywny z gra do przodu niz w ostatnich meczach

0

@norbi77 Pewnie chodzi o kontrakt

1

Gol Fatiego taki w stylu Mbappe z Argentyna a nawet trudniejszy

0

@HighestInTheRoom żebyś wiedzial, gardze hejterami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?