1

@JarekS dokładnie wtedy byśmy nie usłyszeli o Gavim, Fatim i może Araujo.
Komu dal szanse z młodzieży oprócz tych sprawdzonych? Nawet Torre z wielkim potencjałem gra tyoe co nic

7

Dembele, jak dla mnie wczoraj jego kapitalny występ jest powiazany z tym, że graliśmy szybciej piłką i miał więcej miejsca. To nie do końca tak że mu odcina mózg, tylko w większości meczy nie może pokazać swoich atutów


0

@P33ck pochwal sie lepiej kogo Ty wyrwałeś, chyba tylko tego muchomora w lesie

1

Jak czytam tego @vegeta10 to sobie przypominam jak miałem 12 lat i rwałem laski na czacik.pl, nawet 16 latki dawałem rady taki byłem casanova

2

@VegetaPolska celowa zagrywka żeby wzbudzić zazdrość

1

@VegetaPolska daj znać, że wiesz, jak sie dowiesz, że wiesz

1

@Zazinho to oglądane będzie

0

@Zazinho będzie grał Polak rodak?

0

@HighestInTheRoom każdy kibic jest obsesyjny, inaczej to nie kibic

0

@Zawsze_Wierny powiedzial w tym roku lub poprzednim ze chce wygrac LM z Realem, nawet jakby nie byl to on do Barcelony nie pasuje

2

@hayek on chce wygrać LM z Realem
@HighestInTheRoom jaka jest różnica ?

3

Kvara to świetny pilkarz ale chciec fanboja Realu do Barcy to wyzszy poziom odklejenia. I nie piszcie mi o Modriciu itp bo to nie byli prawdziwi kibice Barcelony


3

@Zawsze_Wierny wymienić wychowanka z ogromnym talentem na kibica Realu, zajebisty pomysl

0

@Gaz raczej treningi i nie umiejętność szybkiej gry/pod presja

0

@Emhyr wrcaja do tego co grali przed mundialem, gdzie gnietli i wygrali grupe LM

4

@barczyk To jest chore, ale tez jaka dynamika Napoli 90 min biega jak wsciekla w Barcelonie dreptanie i truchcik

1

Chcesz cos osiagnac w Europie to musisz grac jak Napoli w tym meczu, przed Barca długa droga

0

2 zmiany w 80 minucie, dlaczego nie 5 w 60 min? xd

1

@barteggg08 no wlasnie a potem placz ze slabi skrzydlowi jak nie dostaja piłki

2

@Emhyr i co dalej Barca by zmiażdżyła to Napoli jak rok temu?

6

Ale co robi Napoli maja okazje zagrac do przodu graja, nie wazne czy dookola jest 5 rywali, a Barca klepie i klepie i sie boi przyspieszyć

0

@graco14 a widzisz go w naszym stylu gry? On sobie wybiega do montry dostaje pilke, inni sie pokazuja a w Barcy co by zrobil czekal godzine na piłkę

0

Osimhen potwór ale nie nazywa sie Mbappe

0

Kvara to kibic Realu i powinni sie brac za niego zamiast Viniciusa

2

Napoli jest potężne i tyle

0

@barteggg08 dlatego bo tak sa przyzwyczajeni grac, Real ma ten sam problem

2

@Coutinho007 nie pasuje do tej klepaniny w slow motion

0

@barteggg08 Barca tez nie ogarnia, dlatego rywal podkreci tempo i sa wylewy

0

@Emhyr Napoli wygrywa grupe LM a Barca nawet nie wychodzi, obudz sie jest nowy sezon

0

@Emhyr gówno gramy w Europie, jedynie na hiszpanskich slabiakow sobie radzimy. W piłce rok to wieczność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?