Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ zamknął mordke co
0
@kuz O juz jeden hejter zadowolony
0
@Kengo tak strzela Mbappe ale hejterzy powiedza ze Fati sie skończył
2
Fati to wspaniały pilkarz i diamencik, nie zapraszam do dyskuji, bo nie ma o czym.
1
Przed chwila kamera Balde pokazala i wygladal na mega wkurzonego
0
Fati za 70 mln haa XDD
1
Warto bylo sie klocic o Fatiego dla takaiej chwili. Co za gol
1
Calowac Ansu po butach hejterzy zamknal wam jadaczki
0
Fati wszedl i atak ozyl a tu hejty xd
1
Robi wiatr Fati
0
Fati super akcja
3
Ansu jest piekny on ma to coś nawet bez formy
0
Wchodza jak w maslo w to pole karne xd
0
Dobra z tego Ferrana nic nie bedzie jednak
0
Ferran zrobil robote uff
0
Ktory trener cala linie defensywy wymienia w meczu xd
0
No i dobrze jak odpierdalaja takie akcje jakt e zmiany z dupy to tak jest
0
Gavi dobrze akcje przyspiesza
0
@Coutinho007 Raphinha przynajmniej ma podania
3
Po co ten Busquets i Ferran weszli zeby przegrac mecz?
0
Mam wrażenie ze nasi pomocnicy Pedri i Gavi nie maja sily biegac po 90 min
0
Na PO by mogl Raphinha zagrac ale to sie nie wydarzy
0
@Firestone To ze z Realem dostaniemy po dupie ale to nie ma znaczenia co
4
@LaRoja Torre też tylko niech dostanie szanse
0
Wszystko fajnie ale Betis ma wiecej strzałów celnych od nas
0
@Lisek Ale tylko w ofensywie, w defensywie nie potrafi z nim i bez niego
0
Dalej nie potrafimy się ustawić do akcji defensywnych i panuje chaos
2
@kuz jak zawsze
0
Grać do przodu zamiast klepac i od razu sa sytuacje
0
Odbija sie ta pilka jak od sęka