0

@Comfortable_ zamknął mordke co

0

@kuz O juz jeden hejter zadowolony

0

@Kengo tak strzela Mbappe ale hejterzy powiedza ze Fati sie skończył

2

Fati to wspaniały pilkarz i diamencik, nie zapraszam do dyskuji, bo nie ma o czym.

1

Przed chwila kamera Balde pokazala i wygladal na mega wkurzonego

0

Fati za 70 mln haa XDD

1

Warto bylo sie klocic o Fatiego dla takaiej chwili. Co za gol

1

Calowac Ansu po butach hejterzy zamknal wam jadaczki

0

Fati wszedl i atak ozyl a tu hejty xd

1

Robi wiatr Fati

0

Fati super akcja

3

Ansu jest piekny on ma to coś nawet bez formy

0

Wchodza jak w maslo w to pole karne xd

0

Dobra z tego Ferrana nic nie bedzie jednak

0

Ferran zrobil robote uff

0

Ktory trener cala linie defensywy wymienia w meczu xd

0

No i dobrze jak odpierdalaja takie akcje jakt e zmiany z dupy to tak jest

0

Gavi dobrze akcje przyspiesza

0

@Coutinho007 Raphinha przynajmniej ma podania

3

Po co ten Busquets i Ferran weszli zeby przegrac mecz?

0

Mam wrażenie ze nasi pomocnicy Pedri i Gavi nie maja sily biegac po 90 min

0

Na PO by mogl Raphinha zagrac ale to sie nie wydarzy

0

@Firestone To ze z Realem dostaniemy po dupie ale to nie ma znaczenia co

4

@LaRoja Torre też tylko niech dostanie szanse

0

Wszystko fajnie ale Betis ma wiecej strzałów celnych od nas

0

@Lisek Ale tylko w ofensywie, w defensywie nie potrafi z nim i bez niego

0

Dalej nie potrafimy się ustawić do akcji defensywnych i panuje chaos

2

@kuz jak zawsze

0

Grać do przodu zamiast klepac i od razu sa sytuacje

0

Odbija sie ta pilka jak od sęka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?