0

Ale Pedri standard do tylu xd

0

Fajnie ze pomoc próbuje grac do przodu tylko celność słaba ale wazne ze próbują

1

Znowu to samo, rywal przyciśnie to sie gubimy

5

Fati czy Ferran by gorzej nie zagrali bo gorzej niz Lewy sie nie da

4

Ale by to z Messim zamiast Lewusa chodzilo

0

Rapha moze byc topem a tu pare meczy i na sprzedaż

0

Gavi mi sie podoba bo do przodu gra

0

Trzy sytuacje idealne od skrzydlowych a ten w pilke nie umie kopnac

0

Wezcie go z tego klubu Fati juz by lepiej to strzelil

0

Opóźnienie maam ale Lewy to drewniak

0

Raphinha i Frankie na razie najlepiej i Gavi

0

@insp1re to czerwone

1

Nowe stroje top

1

@PatrychoO Tez ogladam, jeden z lepszych odcinków

0

@FcPortoFan1999 Odkrycie na miare Krzysztofa Kolumba

0

@patryk355 rozumiem, bo zgadzam sie, sa tacy ludzie ale ten fragment o piłce jest tu niepotrzebnie wytknięty

0

@patryk355 Aha czyli lubimy piłkę wiec jesteśmy wszyscy pustakami xd

0

@Mroziu jest różnica gra o wiele gorzej na lewej stronie

0

@Worny Wejdzie Busquets ratować sytuacje xd

0

@Worny Dramat, nie doczytałem

0

@Mroziu O to ze dwoch prawoskrzydłowych gra

0

Jak znowu wejdzie tłuścioszek zamiast diamentu Torre to sie wkurze

1

@4drian0 Pewnie to ze jeden z nich nie będzie gral na swojej pozycji wiec z automatu traci 50% skilla

1

Raphinha na LS czy na PS?

0

Po co grać LS na LS jak można PS, ale dobra zobaczymy jak to będzie chodzić

57

@VegetaPolska oh shit, here we go again

0

@SteuerFreiMoney wyrwane z kontekstu, dla mnie wyglada jakby cała trójka sie znała

0

@TR3YWAY A ja miło wspominam

0

@michal26 Ale co za różnica czy pobilo sie dwoch sebixów, czy jakas Rafalala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?