Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Nie bo piszesz bzdury jak to że nie ma diety na co nie masz dowodów i te twoje wymyślone bajeczki mają potęgować kierunek gniewu jaki kierujesz teraz w Dembele a ostatnio w.......
0
@A_Gomesinho_21 Zaraz zaraz czy to oznacza że skoro mu nie idzie w Chelsea to tak samo kopał by się po czole w Barcelonie, skąd to prawidło jakiś wzór.
Mogę ci wymienić kilku czołowych piłkarzy w historii tej dyscypliny którzy w jednym klubie zawodzili a w innym pisali historię, ot pierwszy z brzegu nawet w Barcy kopał Thierry Henry znasz?
0
@masq Ostatnio masz chyba jakieś problemy bo gdzie nie zerknę tam robisz gównoburze.
5
Czy to właśnie jeden z łutów szczęścia jakie ostatnimi czasy omijały Barcelonę.
1
@PatrychoO tylko On ma wywalone czy będzie na niego hejt z bayernu też nikt na niego nie naskoczy.
2
Ale o co chodzi ktoś musiał był ostatni, a nie widzę informacji by był spóźniony, ale niektórym i to wystarczy.
0
@badurraf jaki tier.
1
@Sau_Ron A dzięki , nie spodziewałem się takich fikołków logicznych w kontekście wirusa.
0
@Pilka_jest_okragla Wague od stycznia powinien być zdrowy tylko w ramach przypomnienia bo fanem nie jestem.
0
@Emhyr Dlaczego?
0
@Pilka_jest_okragla Ponawiam pytanie po co zgodził się wchodzi na mecz z Benifiką niedoleczony?
0
@masq Ciarki.... jakby to jakieś craki były.
3
@sopelinho Uważam moje czytanie ze zrozumieniem jest na wysokim poziomie, ale pierwszego zdania nie rozumiem.
1
I pewnie kontrakt co dwa lata, trzeba będzie odnowić to jest tylko opcja dla szejków.
0
@Rhaan Oj obawiam się nagle akcji z Més que un club.
0
@Piernik Dlaczego mam się reflektować nad subiektywną opinią(a często wręcz sympatią) 180 osób ten plebiscyt ma celowo nie sprecyzowane kryteria mimo iż wielu ludzi twierdzi że tak nie jest.
Wygrał najlepszy jeśli dobrze rozumiem słowo najlepszy.
To że strzeliłem najwięcej bramek ≠ jestem najlepszy.
A i powoływanie się na Argentyńskie media to też nie jest najlepszy pomysł.
2
To by było przedziwne wejść na murawę z niezaleczoną kontuzją by za miesiąc straszyć zmianą klubu, chyba jest rozdźwięk między Dembele a tymi którzy z niego żyją.
1
@urbipl No z wieloma argentyńskimi Messi ma kosę więc wcale mnie to nie dziwi.
1
@AllBundy To nie uszczypliwe pytanie, jacy poza konotacjami realowymi, bayernowymi i bvb piłkarze tak mówią?
8
@Corr Niebawem przekonasz się o tym że jednak zdrowie ponad wszystko ;(
0
@urbipl Nie chce mi się tego szukać za bardzo, ale jakiś czas temu widziałem badania że jednak uchodźcy nie odgrywają w wielu przestępstwach aż tak znaczącej roli jak pewne grupy to przedstawiają.
1
@Sensible No wreszcie ktoś to napisał, Bundesliga to liga wyjątkowo mila dla napastników, którzy jak ją opuszczają to już tak nie błyszczą (ps fanatycy to nie jest w kierunki RL on klasę dowodzi w LM)
0
@Peciak Moim zdaniem cały pion skautingu powinien poszukać nowych wyzwań, bo to nie tylko Bartomeu wybierał sobie zawodników w FM, ktoś to opiniował ktoś oglądał tych firpo emersonów gomesów denisów mine. itkd.
0
@Rewolucja123 Ta 11 to jak proszenie się o wpier... Tyle się człowiek naczyta jaki pochetino to dzban jak wystawia swoją 4 w ataku ale jeszcze wyższy poziom składu z fify.
0
@urbipl A to w Hiszpanii migrantów nie ma czy ciepłe powietrze ich zaspokaja?
0
@Ghotti Znając życie to konkurencję likwidują, bo mają układy z ludźmi od banasia.
0
@R10marquez Suarez robił za tłumacza, bo mbappe pewnie coś po angielsku duka.
0
@RobiS BB i Boston Legal.
0
@amanter Daj jeszcze co sam Johan o tej nagrodzie myślał.
0
@tomek8756 No ja się nie zgodzę "futbol i historia nieznacznie u Messiego" Toż to absurd zwłaszcza jeśli chodzi o historię.